Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Názor ve sněmovně, který byste měli znát

"Chci reagovat na ministra financí, který tu řekl, že zrušení daňové výjimky na dary pro politické strany by prakticky nepřinesly nic do státního rozpočtu. Pane ministře, chci-li zrušit daňovou výjimku- slevu na studenta, v rámci školkovného, na manžela a manželku, a nechci zrušit daňovou výjimku na dary pro politické strany, tak to považuji jako výsměch všem lidem.

  • nazor-ve-snemovne-ktery-byste-meli-znat

Vy chcete, aby se to jenom dotýkalo lidí, ale v žádném případě ne vás. Máte nejvíc ministrů, nevejdou se do lavic. Co jste první udělali? Schválili jste si nový služební zákon a přivedli jste si nespočet politických náměstků na vaše rezorty. Politický náměstek rovná se trafika, bere sto padesát tisíc měsíčně, z jednoho jste udělali dva, dělají to samé, politický náměstek za nic neodpovídá.

Když jste přinesli tento konsolidační daňový balíček na vládu, tak jste si tam ještě připsali ještě jeden materiál, že si navyšujete počty úředníků. o dalších sto šedesát lidí. Pak lidem říkáte, že jste rozpočtově odpovědní? To si snad děláte legraci! A nekandidovali jste snad jako dva politické subjekty? Jako hnutí SPOLU a PIRSTAN? Proč máte pět politických klubů? Proč máte pět předsedů? Proč čerpáte všechny benefity? Podle mého názoru porušujete rozpočtovou kázen. Proto hnutí ANO tedy ve sněmovně pro to nikdy nebude hlasovat, pro ty příspěvky."

V korespondenční volbě nejde jen o záchranu koryt v vládě, ale o získání českého občanství pro sudetské migranty a jejich potomky či dokonce prapotomky. Tím pádem budou mít právo na majetek a nemovitosti, který jim kdysi patřil, včetně nemovitostí, pozemků, polí... Tyto nemovitosti dnes obývají čeští obyvatelé. Jak stát tento problém vyřeší? Vyhodí staré lidi na ulici? Navíc tito Sudetáci budou mít nárok na zdravotnické služby zdarma, tak jako Ukrajinci a budoucí "hosté" z Afriky. Takový nápor nemůže žádné zdravotnictví vydržet a finančně zkrachuje. Velmi silně se budou muset omezit všechny zdravotnické služby. Už dnes se plánuje rušení některých nemocnic, přesto, že národ velmi rychle stárne.

Polární záře byla vždy vzácnosti. Zvláštní "náhodou" se objevily obě poslední, zrovna když se začal testovat HAARP. Častá tornáda a zemětřesení, rekordní přívaly deště, a jiné "přírodní katastrofy" nejsou náhodné. Debilgates vypouští do atmosféry sůl, chemtrails s kovovými nanočásticemi nad námi vypouští téměř každý den i deset letounů současně...

J. C. Juncker, 1999 : "Něco rozhodneme, pak to vypustíme na veřejnost a nějakou dobu počkáme, co se stane. Pokud nedojde k velkému křiku a k povstáním, protože většina lidí nechápe o čem bylo rozhodnuto. Pak pokračujeme, krok za krokem, dokud není cesty zpět."

Svazák Kolaja uraženě utekl z diskuse jako malý kluk. Tak se chová eurohujerský politik? Babiš měl pravdu, když jim říká, že to jsou stále ještě kluci. Jeden se uráží, druhá fnuká u mikrofonu, třetí si hraje s tankem v kabelce, další dává předražený mobil na hraní dětem...Jsou to skutečně vyzrálí dospělí lidé, kteří by měli rozhodovat o našich osudech? Politická situace je dokonce v takovém stavu, řekne- li někdo pravdu jako jistý sportovec či Tomáš Klus, je medii a politiky lynčován. Dokonce nepochybuji, že někteří vlastenečtí politici znají skutečnou pravdu o Ukrajině, ale mají strach tuto pravdu zveřejnit. Když slyším vládní politiky mluvit o tom, co je pravda, musím souhlasit s Jirkou Orwelem.

Jak je možné, že vyučený politolog /!/ zvolí do velmi odpovědné funkce kluka, který je v politice první den, neví, co je to diplomacie a je ideologicky vychovaný Ziskovkami k nenávisti k některým státům. Ministr zahraničí je povinen udržovat se všemi státy přátelské vztahy! Soudruhu Nutelo, jako politilog to nevíte? Nebo jste anální loutka velvyslanectví USA v Praze?

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Dm. 2024-05-16 08:51
Bé je správně.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře