Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nákazu Covidem šíří hlavně očkovaní. Dokazují to oficiální data

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Michal Brand

Dnes jen fakta a malinko matematiky, či spíše počtů ze základní školy. A snad, opravdu v jejich vlastním zájmu doufám, že si pak některé základní a neoddiskutovatelné skutečnosti uvědomí i ti, kteří doposud nepochopili špinavou hru s „očkováním“.

  • nakazu-covidem-siri-hlavne-ockovani-dokazuji-to-oficialni-data

Zdroj: https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky

Vznik: 16. 01. 2021, OpenDataLab. Data na tomto webu pochází z opendat Ministerstva zdravotnictví ČR a od Centrálního řídícího týmu COVID-19 (CŘT).

Vydavatel: ČVUT, Fakulta informačních technologií, Praha ve spolupráci s firmou Profinit EU, s.r.o., Praha, 2021.

1.Fakt

Plně očkovaní (což zatím znamená po dvou dávkách, brzy bude znamenat po třech dávkách a odhadem nejpozději na začátku příštího roku po čtyřech dávkách) představují 26,6% všech „nakažených“, všech pozitivně testovaných.

2.Fakt

Očkovaní se nemusí testovat. Neočkovaní se musí testovat kdykoli chtějí do kina, restaurace, na fotbal apod.

Očkovaní se tedy testují výhradně, až když onemocní a sami to na sobě poznají, že jsou nemocní. S velkou pravděpodobností pak až když onemocní vážně a už nejde o „rýmičku“.

Naproti neočkovaní prochází sítem testů neustále dokola, a to i když jim není ani „rýmička“, tedy i když jim není vůbec ale vůbec lautr nic.

3.Fakt

Testy zachytí všechny, tedy i bezpříznakové, neočkované pozitivní na Covid. Zato z očkovaných zachytí jen vážně nemocné pozitivní na Covid.

4.Fakt

Všeobecně se udává, že Covid má z 80% bezpříznakový průběh u neočkovaných.

5.Fakt

Spíše jen malá poznámka – u očkovaných by to mělo být více než 80% bezpříznakových

6.Fakt

Infekční osoba je „nakažlivá“, roznáší virus cca 10 – 14 dní.

Co nám z toho vyplývá:

Tabulka „nakažených“, resp. tabulka osob s pozitivním výsledkem testu vypadá ve skutečnosti takto:

https://www.rajce.idnes.cz/f1513696354

Pokud bychom připustili, že „vakcína“ skutečně snižuje riziko onemocnění Covidem, tak bychom dostali například 90% bezpříznakových očkovaných (vs. obecně uváděných 80%) a rizikovost očkovaných z hlediska šíření infekce v populaci by narostlo přímo dramaticky:

https://www.rajce.idnes.cz/f1513696425

V případě optimistickém pro očkované, že vakcína nefunguje vůbec a bezpříznakový výsledek setkání s infekcí SARS-nCoV-2 (způsobujícího nemoc Covid-19) je u očkovaných stejně jako u neočkovaných okolo 80%, pak:

Očkovaní jsou zodpovědni za 86,28% šíření nákazy v populaci

V případě pesimistickém pro očkované, že vakcína funguje alespoň trochu a bezpříznakový výsledek setkání s infekcí SARS-nCoV-2 (způsobujícího nemoc Covid-19) je u očkovaných na 90% oproti 80% u neočkovaných, pak:

Očkovaní jsou zodpovědni za 93,19% šíření nákazy v populaci

Pokud by „vakcína“ měla opravdu účinnost slibovanou a propagandou před necelým rokem halasně oslavovanou účinnost 95%, pak:

Očkovaní jsou zodpovědni za 96,61% šíření nákazy v populaci

Pokud chceme omezit šíření viru SARS-nCoV-2 („Covid“), je nutné nařídit

povinné testování očkovaných

v intervalu minimálně stejném, jako se testují neočkovaní. Pokud pak vakcína opravdu snižuje riziko

propuknutí nemoci, pak je dokonce nutné, aby se očkovaní povinně testovali častěji než neočkovaní.

A dokud povinné testování očkovaných vláda nenařídí jako povinné opatření k zamezení šíření covidu, apeluji na očkované, apeluji na jejich zodpovědnost, zodpovědnost, na kterou se sami tak rádi odvolávají:

Očkovaní, dokažte svoji zodpovědnost a nechte se dobrovolně testovat minimálně stejně často, jako se nedobrovolně testují neočkovaní, kteří se přitom na šíření koronaviru podílí násobně méně, než se na šíření koronaviru podílíte vy, očkovaní.

Post Scriptum: Velkomyslně přehlédnu skutečnost, že infikovaní-očkovaní mají podle vědecké studie oxfordských vědců až 251x větší virovou nálož než neočkovaní. https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3897733

Pokud bychom tento faktor zahrnuli do modelu, pak bychom museli dojít neodvratně k závěru, že právě očkovaní jsou zodpovědni za 99,99% šíření nákazy. Logický důsledek je nasnadě – očkovaní by pro zamezení šíření koronaviru museli chodit nejméně jednou denně na test - nebo častěji, před každou návštěvou veřejných prostor. Naproti tomu neočkovaní by nemuseli chodit ani na test, protože jejich vliv na šíření koronaviru v populaci je naprosto zanedbatelný.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře