Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nacisté včera a dnes

Včerejší nacisté dělali strašné věci. Zejména na Židech a Slovanech. Většinou to dělali rukama slovanských a občas i židovských zrádců a zvrácených sadistů, kteří za žold nebo drobné výhody zabíjeli své soukmenovce.

  • naciste-vcera-a-dnes

V tom se nacisté nezměnili - ani dnes nemají západní dobyvatelé problém najít mezi Slovany zvrhlíky, kteří mohou za mrzký peníz zabíjet jiné Slovany -.

Včerejší nacisté kladli miny, kde se dalo. V centrech obydlených měst však minová pole nevytvářeli. Dnešní nacisté zaminovávají především úplná centra měst a hlavní ulice mění v minová pole.

Včerejší nacisté bombardovali, co mohli. Nebombardovali však zajatecké tábory, v nichž se nacházeli jejich zajatí vojáci. Dnešní nacisté nemají problém bombardovat i budovy s vlastními vězni, protože je považují za zbabělé zrádce a zdroj nebezpečných důkazů pro nepřítele.

Včerejší nacisté se vyhýbali používání kostelů pro umístění dělostřeleckých baterií. Dnešní nacisté nemají problém umístit děla, raketomety a minomety nejen do "živých" kostelů, synagog, ale dokonce ani do nákupních center, školek a škol.

Včerejší nacisté bojovali v poli relativně férově. Veleli jim polní maršálové. Dnešní nacisté bojují ze zálohy, z týlu, jako teroristé, jako bandité. Velí jim bývalí komici, transvestité, narkomani.

Včerejší nacisté bojovali za životní prostor pro sebe a své potomky. Dnešní nacisté vyčleňují černou půdu pro zahraniční vlastníky.

Včerejší nacisty nenáviděl celý demokratický svět a pomáhal jak jen mohl, aby byli poraženi. Dnešní nacisté jsou tímto světem zbožňováni a všemožně podporováni.

Svět se prostě změnil. Globalizovaný nacismus nezmizí. Dnes vlastní "Evropu", zítra by chtěl vlastnit "die ganze Welt"...

zdroj: https://dedic.blog.pravda.sk/2022/07/31/nacisti-vcera-a-dnes/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 nowak 2022-08-01 19:14
Četli jste si předchozí článek: NA PRAHU BÍDY?
- ani dnes nemají západní dobyvatelé problém najít mezi Slovany zvrhlíky, kteří mohou za mrzký peníz zabíjet jiné Slovany -. ....Tato věta se velmi hodí k tomuto článku,hlavně ke jménu Fiala...
Citovat
#1 Zvědavý 2022-08-01 11:22
Trefné srovnání. Jen tech chazarsý základ je stejný, pročeš je nezbytné poslat chazarskou mafii globálně do věčných lovišť.To jsou ti narkomani, podvodníci, obchodníci z ženami a dětmi a s lidskými orgány, teroristé a vyznavači Baala (Bafometa). Komu není rady, tomu není pomoci. Spojme se a vyžeňme naše chazarské lokaje z vládních pozic. Změňme systém. NESARA ČR
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře