Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

mRNA „vakcíny“ jsou genovou terapií aneb Tak tu máme jeden hoax – který se opět ukázal být pravdou.

Michal Brand

Během fejk „pandemie“ Chřipky-19 jsme měli velikou řadu „hoaxů“, „dezinformací“ a zlé ruské propagandy, které se všechny ukázaly pravdou. Zpravidla tak do dvou, tří měsíců.

Například jsme měli hoax a dezinformaci, že všechny ty vládní „protipandemické“ totalitní praktiky nejsou jen na ty slibované tři týdny „ke zploštění křivky, a pak už se vše vrátí k normálu“, ale že jde o trvalá totalitářská opatření, která budou pod různými záminkami a s různými zdůvodněními neustále prodlužována, zpřísňována, na chvíli „změkčena“ a hned zase trojnásobně zostřena.

Nebo jsme tu měli hoax a odpornou dezinformaci, že budou zavedeny covid-pasy a že budou na svých základních občanských právech a svobodách brutálně omezeni ti, kteří se nenechají napíchat experimentální pseudo-vakcínou (podivným lektvarem, kvůli kterému musela americká FDA dokonce změnit definici vakcíny) na bázi technologie mRNA, která nebyla nikdy nikde vyzkoušena dokonce ani na zvířatech.

  • mrna-vakciny-jsou-genovou-terapii-aneb-tak-tu-mame-jeden-hoax-ktery-se-opet-ukazal-byt-pravdou

Samozřejmě, všechny tyto „hoaxy“ a dezinformace neúnavně celou dobu vyvraceli naši uvědomělí soudruzi a uvědomělé soudružky a uvědomělá soudružčata, jakož i uvědomělo soudru-všech-102-pohlaví z různých dezinformačních agentur, ehm, pardon „proti“-dezinformačních „nezávislých“ organizací (nezávislých asi tak jako byla na tom minulém komunistickém režimu nezávislá třeba StB, odbor pro boj s vnitřním nepřítelem).

Když už jsem tedy zmínil všech doposud objevených 102 pohlaví – tedy, snad to zatím tak je, snad přes noc neobjevili vědci, experti a odborníci nějaká další, nová, dosud neznámá pohlaví – tak tedy když už jsem zmínil všech 102 pohlaví (z nichž bezpochyby nejzajímavější bude „pohlaví bezpohlavní“), tak bych vám všem rád připomenul veselou historku z natáčení. Soudruh Trudeau, toho času kanadský říšský protektor, se nedávno pokoušel oslavit sqělost všech úchylů a psychicky narušených osob. A protože jak jistě víte, současný předvoj lidstva už není ani LGTB, natožpak úplně trapné, zastaralé a zcela out LG, teda, sakra, ono to vlastně nebylo LGTB ale LGBT nebo jak, ale to už je stejně jedno, protože nyní jde o 2SLGBTQQIA+. Zejména to í-ááá na konci myslím přesně vystihuje dnešní dobu, její pomatenou debilní ideologii a všechny hlasatele této ideologie. A hlasatelky taky. A tak tedy nebohý Trudeau se pokoušel omluvit za zlé heterosexuální binární, pohlavní neúchyly všem nebohým tyranizovaným 2SLBGWDCDENJCDJJKPlus-Minus-KrátQQLG úchylům a naprosto se na tom zasekl:

https://youtu.be/IRR83zbtkpw?t=47

Úplně mi to připomnělo legendárního Wericha a jeho vodníka Čochtana, kde říká „von byl degenere…von byl degerene…a von byl blbej...“ jenom v případě Trudeau jsou blbí jak ti, o kterých vypravěč Trudeau mluví, tak samotný vypravěč Trudeau. Což je rozdíl zásadní.

Ale zpět k vyvracení hoaxů uvědomělými fízly a neo-komunisty. Například firma Semantic Vision, která je vlastně privátní pobočkou dnešního globálního, komunistického, neo-totalitního „oddělení ÚV KSČ pro ideologii a propagandu“. Semantic Vision je jednou z mnoha takových poboček, které se všechny tváří jako „soukromá firma“. Ale jde prostě o režimní kurvy, upocené úředníky režimu, kteří si vydělávají stejně „nezávisle“ a „v soukromém sektoru“, jako si „nezávisle“ a „soukromým podnikáním“ vydělával do listopadu 89 třeba Jakeš, Husák, Štrougal, Biľak, Indra, Štěpán nebo kterýkoli jiný, třeba i méně známý papaláš té minulé staro-komunistické totality. Jediný rozdíl v té dnešní, neo-komunistické totalitě je, že se velká část dnešních, neo-komoušských totalitních papalášů a funkcionářů a aparátčíků tváří jako „soukromé podnikání“. Semantic Vison je příklad par excelence.

Například tedy firma Semantic Vision. Toto pracoviště režimních aparátčiků zvané Semantic Vison bylo pověřeno pracovištěm režimních aparátčiků zvaným Ministerstvo zdravotnictví České republiky, aby bojovalo proti „hoaxům“ a „dezinformacím“. A zapracovali na tom soudruzi opravdu skvěle.

Například na stránkách www.mzcr.cz zcela vyvrátili hoax, že by snad „vakcíny“ mRNA byly novou, nevyzkoušenou technologií. Podle aparátčiků ze Semantic Vision jsou vakcíny mRNA již třicet let staré. Což - jak už to tak často bývá – je sice jakoby pravda, ale přitom je to je další zkurvená lež. Myšlenka mRNA „vakcíny“ je stará třicet let. Problém byl, že pokusné myši tehdy brutálně pochcípaly opravdu ošklivou smrtí, protože nebyl vyřešen problém, jak ten bordel „vakcíny“ dostat nepozorovaně do cílových buněk a imunitní systém nebohých myší spustil takové rodeo, že to myši rovnou zabilo. Takže – to je možná dobré si tady zopakovat – to, co „očkovaným“ píchají, je něco tak nebezpečného, že pokud se to pokoutně nepropašuje do cílových buněk, tak je to pro celý organismus poplach nejvyššího stupně a start totální války proti tomuto „očkovacímu“ sajrajtu.

Tyto „drobné“ „technické“ potíže byly vyřešeny až na přelomu století a na začátku století nového. Vyřešeny byly tak, že se sajrajt mRNA zabalí do nanočástic s lipidovým obalem. Nanočástice jsou samozřejmě taky hoax, takže nejde o nanočástice ale o malé částice v rozměru nanometrů. Což je tedy rozdíl naprosto zásadní, jak jistě uzná každý uvědomělý opíchaný. I opíchaná.

Ale ani tak se od tragických pokusů z 90.let už později žádné „vakcíny“ mRNA nevyvíjely ani nezkoušely (ani na zvířatech), ani poté co „soudruzi z NDR“ přišli s tím nápadem na „ne-nano-částice velikosti nano“ jako řešením problému jak dostat do buněk sajrajt, který vyvolá nejvyšší alarm celého zasaženého organismu, ehm „zasaženého“, co to plácám, opíchaného, opíchaného jsem chtěl říct.

Ale pojďme k jednomu zcela zásadnímu hoaxu, který byl zasloužilými fízly již několikrát jednoznačně vyvrácen. Někteří reakcionářští odpůrci napíchávání experimentálních látek do lidí tvrdili, že prý jde o manipulaci DNA, o genovou terapii.

HAHAHAHA! Vidíte, co je to za primitivy, ti odpůrci skvělých vakcín proti Covidu-19????? To je ale, co? Burani! Křupani! Nevzdělanci! Absolventi vysoké školy života! (Jak zní momentálně oblíbený termín pracovníků Semantic Vision a podobných pseudo-firem, když jdou do internetových diskusí bojovat za světlé opíchané zítřky.)

Nu, ale, kruciš. Ke konci října tohoto roku se konala celosvětová konference na téma „zdraví“ World Health Summit 2021 za účasti vrcholných představitelů všech významných Big-Pharma firem.

A co čert nechtěl – člen představenstva firmy Bayer a šéf její farmaceutické divize, tedy jeden z top-top-top šéfů Bayer, pan Stefan Oelrich, řekl několik zajímavých věcí.

První, co mne zaujalo, je oznámení, že firma Bayer staví velikou továrnu na antikoncepci s dlouhodobými účinky. A jistě není náhodou, že s tímto objevem, s antikoncepcí s dlouhodobými účinky přišli právě „soudruzi z NDR“, protože Němci mají v „dlouhodobé antikoncepci“ rozsáhlou praxi. Jen tomu za Adolfa říkali prostě program sterilizace. Ale sterilizace je od té doby (nebo spíše od poválečných procesů s pachateli zločinů proti lidskosti) přeci jenom dosti ošklivé slovo, zatímco „dlouhodobě účinkující antikoncepce“ je totéž, ale zní to mnohem nevinněji, že?

https://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_eugenics

A asi také není náhodou, že na programu sterilizace, ehm, programu dlouhodobě účinkující antikoncepce spolupracují s Billem Gatesem a jeho nadací.

Vystoupení parteigenosse Standartenführera Stefana Oelricha začíná zde:

https://youtu.be/OJFKBritLlc?list=PLsrCyC4w5AZ8F0xsD3_rzLcfxHbOBRX4W&t=5383

Kromě programu sterilizace, ehm, dlouhodobě účinkující antikoncepce Standartenführer Stefan Oelrich zmiňuje také jednu zásadní věc, která jednoznačně uvádí na pravou míru jakékoli drby a hoaxy okolo mRNA vakcín jako nástroje genové manipulace opíchané osoby:

https://youtu.be/OJFKBritLlc?list=PLsrCyC4w5AZ8F0xsD3_rzLcfxHbOBRX4W&t=5846

A doslova říká:

“We are really taking that leap [to drive innovation] – us as a company, Bayer – in cell and gene therapies … ultimately the mRNA vaccines are an example for that cell and gene therapy. I always like to say: if we had surveyed two years ago in the public – ‘would you be willing to take a gene or cell therapy and inject it into your body?’ – we probably would have had a 95% refusal rate,”

Tedy:

„Děláme opravdu velký skok – my, jako firma Bayer – v buněčné a genové terapii…koneckonců, mRNA vakcíny jsou příkladem takové buněčné a genové terapie. Já rád říkám: kdybychom se před dvěma lety zeptali veřejnosti – ‚byli byste ochotni vzít genovou nebo buněčnou terapii a nechat si ji vpíchnout do těla?‘ – pravděpodobně bychom obdrželi 95% odmítavých odpovědí.

Další hoax, který se ukázal být skutečností.

V tomto kontextu, v kontextu experimentů na lidech, nesmíme zapomínat, že vědci jsou sice vzdělaní, ale mají nadprůměrnou míru sociopatického a psychopatického jednání. Míra empatie, míra soucitu u vědců je výrazně podprůměrná. Protože „nejdůležitější je věda, objev, experiment“.

Vědci jsou „úchylové“ a „vzpomeňte si na tajemný hrad v Karpatech, a to je přesně ono“, jak říká Mudr. Soňa Peková.

Čas videa 20:01 (ale celé video stojí za zhlédnutí):

https://rumble.com/vnegzz-2021-10-03-setkn-s-mudr.-sonou-pekovou-ph.d.-a-prof.-mudr.-janem-aloudkem-c.html

Celé setkání s Mudr. Pekovou a prof. Žaloudíkem:

https://rumble.com/vna2kx-setkn-s-mudr.-sonou-pekovou-ph.d.-a-prof.-mudr.-janem-aloudkem-csc..html

Ano, vědci jsou v podstatě sociopaté, kteří jsou schopni čehokoli, když jde o vědu, experiment, pokus, zkoumání a bádání. Myslíte si snad, že lékaři SS podílející se na experimentech na lidech v nacistických koncentračních táborech byli nějaké stvůry, které by vás při setkání okamžitě napadli a zaživa vám snědli vnitřnosti? Ne. To byli jen samí vzdělaní, inteligentní lidé. Kultivovaní vědci. Kteří řešili zásadní vědecké otázky. Například, v jaké výšce pilot letadla bez kyslíkové masky ztratí vědomí, v jaké výšce zemře a jaká výška jak roztrhá jeho plíce, vnitřní orgány a celé tělo. Nu, a tak, čistě v zájmu vědy, vzali vězně koncentračních táborů (kteří už beztak byli předem de-humanizováni, už vlastně ve vnímání drtivé většiny Němců nebyli lidmi, ale pod-lidmi, Untermenshen), dali je to hermeticky uzavřené vakuové komory, začali odčerpávat vzduch – a pečlivě zapisovali, při jakém tlaku vězeň upadl do bezvědomí, při jakém tlaku mu byly roztrhány plíce a vše další. V zájmu vědy, že?

Již v říjnu 2019 Dr. Smrt Fauci navrhoval, aby se uměle vytvořila celosvětová „pandemická krize“ a mohly tak být nasazeny masově a rychle experimentální mRNA „vakcíny“. V zájmu vědy.

https://rumble.com/vnd34p-anthony-fauci-ji-v-roce-2019-popisoval-jak-urychlit-uveden-mrna-vakcn-na-tr.html

Je pikantní, že jde o vystoupení z 29.10.2019. V této době již v USA cca 9-10 měsíců probíhala pandemie „nemoci z elektronických cigaret“, která měla příznaky přesně stejné jako Covid, poté, co cca rok nefungovala dekontaminace v biologické laboratoři nejvyššího zabezpečení ve Fort Detrick. A je to také přesně období, kdy ve Wuhanu probíhaly armádní celosvětové sportovní hry za účasti sportovců i z USA. A je to také přesně období, kdy již na začátku listopadu 2019 - více než měsíc před prvním zaznamenaným případem Covidu v Číně - varovala americká armádní tajná služba National Center for Medical Intelligence (NCMI), „dceřiná agentura“ agentury  Defense Intelligence Agency (DIA), že ve Wuhanu vypukne pandemie nového koronaviru přenosného na člověka.

K tomu blíže podrobné info:

Koronavir-US https://voxpopuliblog.cz/koronavir-us/     https://tinyurl.com/w6ecvy9c

Koronavirus - stručná chronologie https://voxpopuliblog.cz/koronavirus-ncov19-covid19-strucna-chronologie/     https://tinyurl.com/3s262uy3  

Americké tajné služby věděly, že ve Wuhanu vypukne epidemie koronaviru dříve, než tam onemocněl první člověk  https://tinyurl.com/x55z58dr

A jistě jen náhodou Dr. Smrt Fauci tajně a nelegálně financoval výzkum „Gain of Function“, tedy manipulace virů k získávání nových vlastností – například třeba nové vlastnosti přenositelnosti na člověka u virů na člověka nepřenositelných bez manipulace a změně viru v laboratoři.

Viz např. https://nypost.com/2021/10/21/nih-admits-us-funded-gain-of-function-in-wuhan-despite-faucis-repeated-denials/

Ale najdete spoustu informací – zatím. Stačí zadat do vyhledávače „Fauci gain of function“.

Již v prosinci 2020, na samotném začátku „očkování“ mRNA „vakcínou“, varoval profesor Christian Perronne před touto technologií mRNA „vakcín“, která JE GENOVOU TERAPIÍ a která MŮŽE MĚNIT DNA ČLOVĚKA.

„První genové terapie budou s RNA, ale existují projekty s DNA.“

Mimochodem  – a vy víte, co je v tranši „vakcíny“, kterou vám právě píchají? Podle dostupných informací se zdá, že různé tranše „vakcíny“ mají zásadně odlišný rozsah počtu vážných negativních následků. Takže se různé tranše zřejmě liší. Něčím podstatným. Čím?

A profesor Perronne dále uvádí:

„Normálně je v našich buňkách zpráva zasílána z DNA do RNA, ale za určitých okolností je možný opak, zejména proto, že naše lidské buňky již od úsvitu času obsahují takzvané "endogenní" retroviry integrované do těla. DNA našich chromozomů. Tyto "domestikované" retroviry, které nás obývají, jsou obvykle neškodné (na rozdíl například od HIV, AIDS retroviru), ale mohou produkovat enzym, reverzní transkriptázu, schopnou zpětného přepisu z RNA na DNA . RNA cizí pro naše tělo a podávaná injekcí by tedy mohla kódovat DNA, stejně jako cizí, která se pak může integrovat do našich chromozomů. Existuje tedy reálné riziko trvalé transformace našich genů. Existuje také možnost, úpravou nukleových kyselin našich vajíček nebo spermií, přenést tyto genetické modifikace na naše děti. Lidé, kteří propagují tyto genové terapie, falešně nazývané „vakcíny“, jsou čarodějovými učni a Francouze a obecněji občany světa považují za pokusné králíky. Nechceme se stát, jako transgenní rajčata nebo kukuřice, GMO (geneticky modifikované organismy). Lékařský úředník jedné z výrobních farmaceutických společností před několika dny řekl, že doufá v účinek osobní ochrany, ale že by se nemělo příliš doufat v dopad na přenos viru, tedy na dynamiku ' epidemický. To je zastřené přiznání, že nejde o vakcínu. Škoda.“

https://www.agoravox.fr/actualites/sante/article/crise-sanitaire-lettre-ouverte-du-229193

Český google překlad:

https://tinyurl.com/k8tkkh4t

Ano, ono totiž nejde o vakcínu. Jde o GENOVOU „TERAPII“, genovou manipulaci, manipulaci, změnu genetické informace „očkovaného“. Pokus. V zájmu vědy. Tajemný hrad ve Fort Detrick.

Definice skupinové imunity dřív zcela správně obsahovala informaci, že přichází nejen po masové vakcinaci ale i po přirozené imunizaci. Tedy po tom, co tu probíhalo miliony let. Ale to už neplatí a skupinovou imunitu jde prý podle WHO (prakticky vlastněného fanatikem Billem Gatesem) získat jen masivní vakcinací a nijak jinak.

Původní definice:

“Herd immunity is the indirect protection from an infectious disease that happens when a population is immune either through vaccination or immunity developed through previous infection.”

Nová, vakcín-fašisticky „korektní“ „definice“:

“‘Herd immunity’, also known as ‘population immunity’, is a concept used for vaccination, in which a population can be protected from a certain virus if a threshold of vaccination is reached. Herd immunity is achieved by protecting people from a virus, not by exposing them to it.”

Takže další obelhávání světové veřejnosti. „Pojedete transportem do nových oblastí na východě, kde jsou pro vás připraveny nové domy, nová obživa, budete se tam mít dobře.“, že?

A mRNA „vakcína“, která je naprosto neúčinná proti Covidu?

Původní „výsledek testování“, který zveřejnil Pfizer a na základě kterého dostal Pfizer podmínečné emergency schválení, byl, že vakcína chrání proti nakažení z 95%. Ano, přesně tak to bylo. Pfizer provedl „test“ (teď vynechme, že výsledky testů firma Pfizer falšovala a nešlo o zaslepený test, ale bylo známo, kdo dostal vakcínu a kdo placebo, takže celý test je naprosto nevědecký a zfalšovaný podvrh). V rámci tohoto testu, pro ilustraci:

  • Naočkoval 10 000 lidí vakcínou
  • A 10 000 lidí placebem
  • Po dvou měsících zjistil, že Covid dostalo 100 lidí s placebem a 5 lidí s vakcínou
  • A proto uvedl, že účinnost je 95%, protože počet infekcí Covidem u očkovaných je o 95% nižší než u neočkovaných

Opět – vynechávám fakt, že Pfizer celý test falšoval a manipuloval zcela nepřijatelným způsobem.

Viz např. https://www.theepochtimes.com/report-of-problems-with-pfizer-covid-19-vaccine-trial-being-investigated-contract-company_4085813.html

Nebo si zadejte do vyhledávače „whistleblower Pfizer tests“.

Pozn.: FDA si dala jako podmínku pro emergency schválení minimálně 50%-ní účinnost „vakcíny“. Proto Pfizer musel zfalšovat data. A jak vidíme dnes – skutečná účinnost mRNA „vakcíny“ proti Covidu je okolo 18%, po 7 měsících pak nula:

https://www.rajce.idnes.cz/f1515520115

https://www.naturalnews.com/2021-11-10-vaccine-effectiveness-drops-to-zero-after-months.html

https://www.science.org/doi/10.1126/science.abm0620

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.31.21261387v4.full.pdf

Takže tu máme zcela neúčinnou „vakcínu“, proti nemoci, která - když léčena - není nijak nebezpečnější než chřipka. Tato vakcína způsobuje řadu nežádoucích krátkodobých následků, velké množství úmrtí.

Pozn.: Počty přiznaných úmrtí jsou zcela jednoznačně zfalšované. Jeden nepopiratelný příklad za všechny – v domově důchodců ve Vrchlabí po očkování zemřelo 30 lidí. Ani jeden, ANI JEDEN z nich nebyl započítán jako úmrtí na „vakcínu“.

https://pravyprostor.cz/v-domove-senioru-ve-vrchlabi-umrely-desitky-starych-lidi-po-ockovani-pred-ockovanim-nu-proste-nesouvisi/

Oficiálně přiznané údaje v listopadu 2021 připouští jen 122 „podezření“ na úmrtí po vakcíně. Těch 30 lidí pobitých „vakcínou“ v domově důchodců ve Vrchlabí by skokově navýšilo tento počet o čtvrtinu. A to je jeden jediný příklad. Kolik desítek, stovek takových případů bylo?

Vždyť i u nás v České republice bylo abnormálně vysoké množství úmrtí – zřejmě jako v kauze Vrchlabí – vykázaných jako „úmrtí na covid“. 2.ledna 2021 začalo masové očkování v ČR, především starých lidí, především v domovech seniorů. Například jako ve Vrchlabí. Do začátku července bylo vykázáno přes 18 tisíc nových „úmrtí na covid“. Kolik z nich bylo na „vrchlabský covid“? Kolik z těch 18 tisíc především starých a nemocných lidí zemřelo stejně jako ve Vrchlabí po vakcíně a bylo falešně vykázáno jako „úmrtí na covid“???

V Izraeli je tato souvislost přímo do očí bijící – do začátku očkování (21.12.2020) je situace celkem klidná. Po zahájení očkování dochází k masívnímu nárůstu pozitivních, nemocných, hospitalizovaných i mrtvých. Fáze „očkování“ (prvními dvěma dávkami) v Izraeli přinese dalších více než 3 000 úmrtí „na covid“ a počet obětí tak zdvojnásobí. Pak je opět klid. A pak, na začátku srpna 2021, začíná v Izraeli „očkování“ třetí dávkou, během kterého zemře dalších cca 1 500 lidí „na covid“. Kolik z nich zemřelo ve skutečnosti na „vrchlabský covid“???

K tomu si připočtěme, že nyní propuká epidemie „vážných stavů bez covidu“. Jeden příklad za všechny - Premiér vlády Západní Austrálie uvedl, že nemocnice (jak v Západní tak v celé Austrálii) jsou zahlcení lidmi ve vážném stavu, aniž by měli covid.

https://americascivilwarrising.org/weird-western-australia-reportedly-has-no-covid-vaccinations-continue-but-hospitals-are-overwhelmed/

Že by další přínos „očkování“?

Sportovci, plně očkovaní, mají náhle vážné zdravotní potíže.

https://otevrisvoumysl.cz/seznam-svetovych-sportovcu-kteri-po-covid-vakcine-zemreli-nebo-utrpeli-tezka-zraneni/

https://cz24.news/zoznam-ockovanych-mladych-sportovcov-ktori-nahle-zomreli-alebo-vazne-ochoreli-a-uplne-v-sporte-skoncili-kazdym-dnom-hrozostrasne-narasta-obete-nenasytnosti-politikov-a-farmaceut/

https://tn.nova.cz/sport/clanek/442556-hruzny-okamzik-dalsi-fotbalista-zkolaboval-v-prubehu-zapasu

Stačí si vzpomenout na mladého fotbalistu Christiana Eriksena, který zkolaboval náhle během zápasu na Mistrovství Evropy ve fotbale:

https://edition.cnn.com/2021/06/13/football/christian-eriksen-stable-spt-intl/index.html

Lháři z „fact checkers“ StB-organizací sice tvrdili, že nebyl očkován proti covidu, takže to prý s „vakcínou“ nemůže souviset. Jenomže nebohý Eriksen hrál za Inter Milán. A tam všichni hráči i z realizačního teamu BYLI OČKOVÁNI před šampionátem, jak se ještě měsíc před šampionátem chlubil Inter Milán.

https://www.calciomercato.com/news/inter-il-medico-volpi-pochi-infortuni-e-5000-tamponi-cosi-nasce--19029

A k tomu všemu navíc „očkovaný“ dokonce může onemocnět, může roznášet infekci (viz. Kostková, která očkovaná onemocněla a nakazila neočkované, kteří kvůli ní museli do karantény) a může na nemoc, proti které je „očkován“ i umřít. (Viz. I oficiálně přiznaná úmrtí „plně očkovaných“.)

Pozn, k léčbě: prevence vysoké dávky vitamínů C a D, zinek, pohyb na čerstvém vzduchu, sociální kontakty, pozitivní přístup, aktivita, dobrá nálada a vše další posilující imunitu člověka, u rizikových skupin preventivně Ivermektin, při onemocnění pak Isoprinosine nebo Ivermektin, u rizikových případně preventivní antibiotika proti propuknutí zápalu plic ze sekundární infekce atd.

Viz např. Košický protokol. Najděte si také na novinky.cz řadu článků o vysoce účinném Ivermektinu (u nás nemocnice u sv. Anny, na Slovensku lékaři v Bratislavě, klinika v Košicích), případně nesmírně „odpracovaný“ článek „Kdo se bojí Ivermektinu?“ zde: https://echo24.cz/a/ScQuh/kdo-se-boji-ivermektinu

Závěrem?

Hodně štěstí, Vy všichni, kteří jste se nechali napíchat experimentální, nikdy nevyzkoušenou látkou, která není vakcínou ale genovou „terapií“, změnou Vaší vlastní genetické informace k dosažení nějakého, zcela zbytečného cíle (vzhledem k existenci řady účinných léků na covid), kdo ví jakého cíle a to navíc nikdy nevyzkoušeným způsobem.

Vážně Vám přeji hodně štěstí. Nejsem jako řada naprostých fanatiků z Vašich řad, kteří píší „prodělal jsem covid / moje teta / babička / matka / sestra / bratr prodělal covid, a bylo to hrozné, nikomu z vás odpíračů nic zlého nepřeji, ale přeji vám, abyste taky lapali po dechu a byli na umření“. Tak já Vám, dobrovolným a mnohdy nadšeným účastníkům pokusu na lidech s nevyzkoušenou látkou k manipulaci vaší DNA, já Vám přeji jen to dobré.

Vše dobré.

A hodně štěstí Vám přeji. Budete ho potřebovat. Od začátku Vám i nám lhali. Ve všem.

Myslíte, že lhali a lžou proto, že mají jen ty nejlepší úmysly?

Post Scriptum:

Pokud věříte, že lhali a lžou proto, že mají jen ty nejlepší úmysly, tak si pusťte tato dvě videa - Marta Goebelsová svoje vlastní děti pod záminkou „medicína proti nachlazení“ uspí a pak je otráví. Všechny do jednoho.

https://www.rajce.idnes.cz/f1515520560

&

https://www.rajce.idnes.cz/f1515520678 

A to byli její vlastní děti.

Zatímco vy jste pro mocenskou elitu jen číslo ze statistiky, nejste pro ně člověk, jste jen objekt jejich moci. Jste vězeň ve Stanfordském vězeňském experimentu. Číslo v globálním lágru.

Takovéto číslo:

https://www.rajce.idnes.cz/f1515537293

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře