Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Messi a Katar zvítězili

Katarské mistrovství světa ve fotbale skončilo. Argentina je mistrem světa a nejlepším hráčem mistrovství světa /včetně posledních desetiletí/ je díky boží spravedlnosti jednoznačně Lionell Messi.

Katar připravil dokonalý šampionát: žádný terorismus, žádné bojkoty, žádné sankce, žádné smrtící střety mezi fanoušky, žádný alkohol, žádné sexuální skandály, žádné duhové LGBTI a genderové provokace, dokonce téměř žádné projevy zeleného mužíka z Kyjeva. Mistrovství světa ve fotbale skončilo, dělníci, kteří se podíleli na výstavbě stadionů, mají vstup na stadion zdarma, ubytování zdarma a dopravu na stadion zdarma.

  • messi-a-katar-zvitezili

Světový pohár s nejlepší logistikou v historii skončil. S luxusním ubytováním pro hráče a fantastickou dopravou /až na malé včerejší potíže/. Světový pohár skončil a navzdory mamutím investicím, zejména do klimatizovaných stadionů, bude nakonec velmi ziskový. Mistrovství světa ve fotbale, z něhož naše televize vysílala všechny přenosy /kromě simultánky/, a to v poměrně dobrém čase, skončilo.

Skončilo velké mistrovství světa, které hostila malá, ale bohatá země bez fotbalové tradice, ale s bohatými zkušenostmi v oblasti pohostinství, managementu a diplomacie. Katar možná prohrál na fotbalovém hřišti, ale jako organizátor dosáhl jen samých vítězství.

Politicky neukázněný Katar porazil ideologické nepřátele ze Západu, bezcharakterní a zákeřné politiky a novináře z USA, EU a Velké Británie, ale také porazil Západem financované kosmopolitní nevládní organizace.

Intrikující Brusel se možná ještě alespoň dodatečně pokusí Katar pošpinit bahnem pseudokorupčních spiknutí, ale Katar to jistě přežije. Miliardy lidí na celém světě viděly katarskou pravdu na vlastní oči. A žádná západní média je nezkreslí. Katar - bylo to pěkné, nezapomeneme! Messi, jsi božský, děkujeme ti! Argentino, jsi nejlepší, vážíme si tě!

Krátká éra jaksi apolitických sportovních událostí skončila. Co bude následovat? Svět opět sklouzne k bojkotům a sankcím, k politizovaným demagogickým maškarádám. V roce 2024 se letní olympijské hry uskuteční v Paříži. V roce 2028 se letní olympijské hry budou konat v Los Angeles. V roce 2026 se bude konat mistrovství světa ve fotbale v USA /s malým počtem zápasů ve skupinách v Kanadě a Mexiku/.

A v roce 2030 se mistrovství světa ve fotbale bude konat nejdříve ve Velké Británii. O mistrovství světa se uchází také Maroko a jihoamerické země  /Argentina, Uruguay, Paraguay/, ale jejich šance nejsou velké. Silná a vlivná Anglie udělá vše pro to, aby vyhrála mistrovství světa...

Chamtivost Západu se naplno projevuje i ve sportu. USA, Velká Británie a EU nebo Japonsko se snaží získat všechny velké sportovní události. Dominance ve sportovních událostech umožňuje Západu pokračovat v jeho civilizačním imperialismu, informační nadvládě nad světem a v sankcích a bojkotu vůči neposlušným a dosud Západem neovládaným zemím a národům.

Bezprostřední vyhlídky sportu nejsou nejveselejší. Nezbývá než doufat, že anglo-americko-francouzská politizace sportu bude posledním kopnutím splašeného koně. A že následně, po deseti letech, dojde také ke sportovní multipolaritě a spravedlivému respektu ke všem národům, všem kulturám, všem hodnotovým systémům a civilizacím, které v tomto našem společném světě existují.

Zdroj: https://trikopce.blog.pravda.sk/2022/12/19/messi-a-katar-zvitazili/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 adamkratochvil 2022-12-19 16:42
absolutne s obsahom clanku suhlasim, bravo Argentina, bravo Messi, bravo Katar!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře