Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdyby v ČR nevládli pitomci s velmi nízkým IQ

Podle prestižních údajů newyorské Rady pro mezinárodní vztahy, založené a financované Rockefellery 

https://en.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Rela.. a dalšími americkými finančníky, USA poslaly za celou dobu války Ukrajině veškerou pomoc v celkové hodnotě jen 0.286%! https://www.cfr.org/sites/default/files/image/2023/05.. svého ročního HDP. https://www.imf.org/external/datamapper/profile/USA 

ČR ovšem díky fialové vládnoucí partě už za celou dobu války poslala Ukrajině 0.602% svého ročního HDP! Fiala tak vlastně platí na ukrajinskou válku 2.1 krát více z výkonu ekonomiky ČR, než Biden platí z výkonu ekonomiky USA! /foto: https://www.michalapetr.com/wp-content/uploads/2023/0..

Mnohem překvapivější než, že Češi podporují Ukrajince 2 krát více než Američané, ovšem je, k čemu se Strýček Skrblík Biden z Washingtonu chystá takto na pomoci Ukrajině ušetřených 84.8 miliard USD použít! Podle známého hesla všech Američanů America

  • kdyby-v-cr-nevladli-pitomci-s-velmi-nizkym-iq

First https://www.seznamzpravy.cz/clanek/america-first-aktu.. samozřejmě na vznik nového amerického bohatství, a nových lukrativních pracovních míst pro Američany!

Kdyby v ČR nevládli pitomci s velmi nízkým IQ: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/IQ-107-.. , (zdroj 2: https://zivotvcesku.cz/kandidat-na-prezidenta-petr-pa.. ), uvědomili by si, že kdyby podporovali Ukrajinu jen tak, jak ji podporují USA, ušetřili by už k dnešnímu dni 23.5 miliardy korun. Tedy více než 1 miliardu USD. A mohli by tak stejně jako Washington a chytrá michiganská guvernérka Gretchen Whitmerová nabídnout norské firmě NEL také dotaci 100 milionů USD: https://nelhydrogen.com/articles/in-depth/nel-plans-g.. , aby v ČR postavila největší automatickou továrnu na světě na produkci PEM elektrolyzérů! https://www.ped.muni.cz/wphy/frvs2012/navody-cz/pem-c.. 

Tato největší továrna na výrobu elektrolyzérů na výrobu vodíku vytvoří v Michiganu 500 lukrativních pracovních míst pro špičkové techniky, a další práci dá vědcům na univerzitách. Je to továrna budoucnosti a o její produkci bude celosvětová rvačka. Továrna původně měla vzniknout v Evropě, leč bruselští úředníci schvalující dotace opět zaspali, a než připravili návrh na personální obsazení komise, která bude dotaci schvalovat, Washington nelenil, a celý kšeft Evropanům vyfouknul. https://www.politico.eu/article/joe-biden-hydrogen-en.. Hloupá česká vláda asi ani kvůli ukrajinskému zaneprázdnění netušila, že je ve hře takto skvělá investice! Ale kde by hloupá česká vláda vzala peníze, když už je všechny poslala na Ukrajinu, a ve dvakrát větším množství než USA, že?

Česká ekonomika se podle washingtonského MMF propadá: https://www.imf.org/en/Countries/CZE Dokonce už i na Seznamu přišli na to, https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-ko.. že díky dlouhodobému propadu porodnosti není už v ČR dostatek Čechů, Moravanů i Slezanů, kteří by byli ochotni pracovat za nuzáckou mzdu v levných montovnách, za kterou si ani nezaplatí důstojné bydlení. A hned na Seznamu vymysleli řešení – imigraci! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-ko.. O inteligenci těchto novodobých myslitelů není třeba spekulovat, protože i stařeckou demencí postižený prezident USA Biden pochopil, že klíčem k blahobytu Američanů není rozšiřování levných montoven, ale výstavba drahých mozkoven.

A šetří na Ukrajině, i jinde, kde může, jen aby mozkovny ze Západní Evropy přetáhnul do USA! Není divu, každý obyvatel Bílého domu zná rčení US prezidenta Roosevelta: True individual freedom cannot exist without economic security and independence. People who are hungry and out of a job are the stuff of which dictatorships are made! https://fdrlibrary.tumblr.com/post/185749479859/true-.. Skutečná osobní svoboda jedince nemůže existovat bez ekonomické jistoty a nezávislosti. Lidé, kteří trpí hlady, a jsou bez práce, se stávají stavebními kameny, ze kterých diktátoři budují své režimy. A Biden se snaží především, aby z války na Ukrajině, vytěžili USA i Američané co nejvíce pro svoji budoucnost!

Obdobně se nyní snaží Němci! Německá ekonomika je v recesi, a tak vláda musí šetřit! 31 miliard EUR bude v německém rozpočtu seškrtáno. Německo tak bude příští rok po oznámených škrtech vydávat na zbrojení jen 52 miliard EUR, !!, https://www.politico.eu/article/germany-faces-e30-bil.. a to představuje jen 1.2% HDP! https://www.imf.org/external/datamapper/profile/DEU Německo tak příští rok na zbrojení ušetří oproti Česku 34 miliard EUR, protože nebude jako ČR vydávat na zbrojení 2% HDP, jak před měsícem podepsal ve fialovém zákonu generál PePa! https://forbes.cz/dve-procenta-hdp-na-obranu-preziden.. Kdyby ve vládě a na hradě neseděli hlupáci, https://www.seznam.cz/komentare/19102835-kandidat-na-.. vydávali by na zbrojení také 1.2% HDP, a ročně by ušetřili 64 miliard CZK.

Sečteme-li ušetřených 64 miliard za zbrojení a 23 miliard za podporu Ukrajině, ČR by pod vládou inteligentnějších politiků, kteří by se chovali stejně jako Američané a Němci, ušetřila ročně 87 miliard korun! Pokud by se ušetřená částka investovala do vzdělání, na podporu rodin s dětmi, a na dotace pro nové mozkovny, stala by se ČR rájem pro své občany, i ty budoucí z Ukrajiny. Bohužel Fialova vláda a současní (d)obyvatelé Hradu, chtějí evidentně z Česka udělat novou Ukrajinu!

Jelikož v Česku se včera a předevčírem spontánně nesešli žádní Ukrajinci ani Češi v dostatečném počtu, aby slavili příjezd kyjevského velikána, zdá se tak, že o osudu Ukrajiny je rozhodnuto stejně jasně, jako o osudu fialové vlády. Čím dřív skončí, tím větší šanci na slušnou budoucnost budou mít všichni obyvatelé ČR! Protože bez moderní ekonomiky není moderní budoucnost.

Němci stejně jako Američané na zbrojení i válce na Ukrajiny ušetřili, a stejně jako Američané investují do budoucnosti Němců! 10 miliard EUR věnovali jako dotaci firmě Intel, aby v Německu postavila novou špičkovou továrnu na čipy! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-ne.. Co dělají Fiala, Pavel, Pekarová – Adamové a jejich různí pochopové – rozhazují peníze na válku, na zbrojení, a chystají imigraci levných dělníků do ČR! Chovají se přesně tak, jak varoval prezident Roosevelt! Otázka je, pro koho potom vlastně pracují!

Že tomu tak bude, nasvědčuje i hysterická mediální kampaň proti redaktorovi ČT Papadopulosovi, že si dovolil, zeptat se Zelenského, jak hodlá naložit s ruskou menšinou na Ukrajině! https://echo24.cz/a/HKemM/zpravy-domaci-zelenskyj-nav.. To je velmi ožehavá otázka, a mělo by se na ní odpovědět! Tím spíše, že generál PePa by každého Rusa nechal hned sledovat!

Celý článek ZDE: https://www.michalapetr.com/map-1722-navsteva-zelenskeho-v-praze-odhalila-nejvetsi-tajemstvi-washingtonu-v-holandsku-vcera-kvuli-imigraci-padla-vlada-v-pruzkumech-uz-jasne-dominuji-odpurci-imigrace/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Přemysl Javornický 2023-07-10 09:57
No, náhrady jedné vrchnosti druhou jaksi nefungují, protože zůstává mocenský výtah pro spychopaty a sociopaty. A není dobré si plést IQ a EQ a SI. Michal Svatoš by se měl zamyslet nad některými svými neumětelskými počiny... je třeba změnit systém, Gargamele! Třetí cesta nejen že existuje, ale je dokonce jediná možná a udržitelná. Férová podnikavost ještě nikomu a ničemu neublížila stejně jako respekt ke Stvořiteli a následování jeho záměru.
Citovat
#1 Martin Bacík 2023-07-09 15:28
Židovské hovado - Svatoši - DRŽ UŽ HUBU, ty neschopný žvanile !!! **Kdyby tady v ČR vládl někdo podobný Stalinovi atd. - nechal by bez zaváhání takový ZKURVENÝ DOBYTEK ( morální žumpa - internetoví vlastenci ) POSLAT NĚKAM...ABYSTE SE UZDRAVILI ! *Svatoš a spol. bude mít nasráno v gatich - když tady RF aj. PROVEDOU AKCI. A JÁ PEVNĚ DOUFÁM - ŽE K TOMU DOJDE, DOBYTEK MUSÍ DOJÍT POZNÁNÍ.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře