Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdyby to byla pravda…

Pojďme si dneska udělat takové malé myšlenkové cvičení. Pojďme si dneska připustit, že skutečně existuje svět podle Lukačeviče a jeho pravdomluvných médií. Že je pravda všechno to, čím nás krmí CNN, že reportéři České televize nedeklamují ukrajinskou propagandu, ale čistočistou pravdu. Představte si, že jsme se probudili ve světě, kde je všechno přesně tak, jak nám to říká Petro Igorovič Fialenko.

Nejprve s dovolením shrnu situaci. Ruská armáda je v rozkladu, má zásoby jen na posledních pár dní, její ztráty na lidech a technice jsou ohromné. Ukrajina se pomocí západních zbraní chystá přejít do brzké úspěšné ofenzívy a vlastně se čeká jen na to, až Rusové vystřílí poslední zbytky Kalibrů, až jim Ukrajinci zničí poslední letadla, vrtulníky i drony.

  • kdyby-to-byla-pravda
  • kdyby-to-byla-pravda
  • kdyby-to-byla-pravda
  • kdyby-to-byla-pravda

Ruské politické vedení je v rozkladu, protože zjistili, že armáda je zkorumpovaná a nedokáže Ukrajinu obsadit ani za tři dny, ani za tři měsíce. Západní sankce je drtí, hospodářství je ve volném pádu, odvrátili se od nich všichni spojenci. Díky sankcím a embargu přichází Rusko denně o obrovské částky a za chvíli nebude schopno bojovat. Lidé se začínají bouřit, protože prohlédli tuhou cenzuru této brutální diktatury. Rusové na Putina páchají jeden atentát za druhým, sám Putin už je mrtvý a na jeho místě je dvojník. Vynechal jsem něco?

Jo, jasně… Putin je jak Hitler. Teď je to komplet.

Takže si představte, jak pološílený diktátor hitlerovského typu sedí v bunkru pod Kremlem a všechno se mu rozpadá pod rukama. Ještě pár dní a jeh vojáci nebudou mít jídlo. Ještě týden a ruské ostřelování skončí, protože jim dojde munice. Jednotky se bouří, nechtějí jít na frontu, lidé demonstrují bez ohledu na následky a jeho bývalí přátelé se od něj stále více odvracejí. Jestli to takhle půjde dál, tak ho brzy sesadí a odlifrují do Haagu před soud.

Samozřejmě, jako správný krvavý diktátor Hitlerova typu, má i svoje fanatické stoupence, které dokonale zpracovala jeho propaganda. Díky tomu ještě nebyl sezazen, má své Ježovy i Goebelse, má své mladé geroje s vymytým mozkem, ale citlivými spouštěmi samopalů. Má své fanatiky na těch nejdůležitějších místech v celé státní správě, kteří používají ještě horší metody než nácbatalion Azov, aby udrželi drchavičný mechanismus této nepovedné války v chodu.

Putin, jako každý správný hitlerodiktátor samozřejmě nemá žádné skrupule. Všechno dělá jen a jen pro sebe a svojí moc. Je ochoten raději zničit svět, než se smířit s porážkou. Koneckonců několikrát veřejně řekl něco ve smyslu, že k čemu by mu byl svět bez Ruska.

Teď by měli všichni scallopové a líbodémo spoluobčané chrochtat blahem ne? Vykreslil jsem Rusko a Putina přesně podle jejich představ. Takhle to oni vidí. Ještě bych k tomu přidal, že samozřejmě věří Fialovi, protože to je ten nejlepší premiér a věří vládě, že všechno vyřeší. Stačí chvíli vydržet, protože Rusko už se za chvíli rozpadne a pak bude všechno v nejlepším pořádku.

Představuju si sám sebe na Putinově fleku a říkám si, jak bych asi reagoval na tu zoufalou situaci… Jsem šílený diktátor, jde mi jen o moc, ale rozpadá se mi to pod rukama. Já bych do té atomovky šel. K čemu je mi svět bez Ruska? Všichni mě opustili, brzy mě zavřou nebo oběsí, s Ruskem a mojí mocí je tak jako tak konec… a jsem šílený… Tak když ze světa nemám nic já, tak z toho nebude mít nic ani nikdo jiný, ne? Dává to logiku? Šílená situace + šílená blamáž + šílený diktátor = atomový armagedon. Na co jiného vsadit? Naštěstí mám na těch nejdůležitějších místech svojí SS, tedy pardnon, svojí Čeku a ti bez váhání moje rozkazy vyplní.

Zároveň bych asi chtěl zkusit, jestli by nešlo na jedné straně použít atom, ale na druhé straně nespustit konec světa.

Co takhle hodit první atomovku na Kyjev a k tomu vyhlásit, že pokud ještě překročí jeden náboj ukrajinskou hranici, tak další atomovky padnou na Varšavu, Berlín, Řím… Prahu, Brno. A k tomu vyhlásit, že atomovky se vyhnou jaderným mocnostem jako USA, Británii, Francii… Prostě před tím koncem světa ještě vyzkoušet, jestli ti druzí mají dost odhodlání vyhubit kvůli Ukrajině i sebe…

Dovedete si představit, co by třeba způsobilo Putinovo prohlášení, že dneska vaporizoval Kyjev a jestli do večera nebude po válce, zítra vaporizuje Prahu, Varšavu a Berlín? Dovedete si představit ty miliony lidí, jak narychlo opouštějí ta velkoměsta? Možná by ani nebylo nutné tu atomovku hodit, jen tím zmatkem by umřelo strašně moc lidí.

Stejně tak si představte, že Ukrajinci ať už s pomocí amerických raket, nebo nějak sami zaútočí na ruské území a udělají někde sto kilometrů za hranicemi nějaký slušný masakr. Na to se nedá nereagovat. Něco se udělat musí.

Svým dnešním textem chci varovat všechny, co si myslí, že je Rusko na hraně kolapsu a Putin je šílený diktátor. Nerouhejte se, nic není horšího, než kdyby to byla pravda. Nezkoušejte odhodlání našich spojenců, zda jsou ochotní v případném atomovém konfliktu vyměnit Chicago za Prahu. Nedrážděte šílence. Nikdy nevíte, jestli se nerozhodne vzít nás všechny do zkázy sebou. Nežeňte to na hranu, i když si myslíte, že to máte pod kontrolou, uvědomte si, že příčinou selhání nejčastěji bývá tzv. NP – náhodný průser. Podělá se něco, co jste nečekali. Nebalancujte blízko u hrany, nikdy nevíte, kdy se vám zvrtne noha.

zdroj: https://www.litterate.cz/kdyby-to-byla-pravda/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-06-05 19:35
...já vám naznačím jiný scénář.Zatím nejsme jako Český národ jednotní.Ale představte si,že nejen obyčejní lidé,ale i policisté a důstojníci a jejich rodiny s dětmi nebudou mít teplo v chladu.Kolik dní vydržíte sedět doma v zimě při plus 15stupňů?Jak dlouho to vydržíte?Jak dlouho vydrží otcové rodin se dívat na své děti,když pláčou,máme hlad?
A pak se najednou může stát,že velmi rychle porozumime slovu "JEDNOTA a TÁHNOUT ZA JEDEN PROVAZ".A politika už pak nikoho zajímat nebude,jen VÝSLEDEK JEDNOTY bude všechny zajímat. No uvidíme.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře