Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jeden docela malý podvod ČT s velkými důsledky

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Rok 2018 má ČR přinést nejen mnoho významných událostí, ale také odhalit doposud skryté podvody. To alespoň tvrdí astrologové.

Historie jednoho z nich se začala odvíjet na počátku roku 2012. Tehdy ulicemi našich měst začala projíždět ozvučená auta Holešovské výzvy, byly šířeny řádově statisíce letáků zvoucích na demonstrace, stránky HV denně sledovaly desetitisíce lidí. Kmotři a jimi řízení politici, kteří si přivlastnili majetek této země, začali mít strach. Hlavním požadavkem HV totiž vedle demise vlády a prezidenta bylo volat k zodpovědnosti ty, co rozkradli a zadlužili naši zemi.

  • jeden-docela-maly-podvod-ct-s-velkymi-dusledky

Po několikaměsíční ignoraci ze strany veřejnoprávních médií byl náhle pozván do pořadu Hyde park Slávek Popelka. Po příchodu do budovy televize mu byla ihned nabídnuta sklenice vody. Krásná slečna, která ji přinesla, ukázala sklenici proti světlu, aby vyloučila podezření, že je ve vodě něco rozpuštěno.

Byla tam chemická sloučenina, kterou mj. používá MOSAD a která ovlivňuje činnost mozku. Tuto informaci jsem se dověděl od jednoho svého známého, kterého nebudu jmenovat.

V Hyde parku můj intelekt fungoval tak na 5 – 10 %. Za normálních okolností nemám problém formulovat své myšlenky a mluvit před větším množství lidí. V tomto pořadu jsem jen s největším úsilím vyjadřoval své myšlenky a odpovídal na dotazy.

Ty se navíc téměř výhradně týkaly Skutečné demokracie, což byla skupinka, se kterou se HV den předtím rozešla ve zlém kvůli pokusu SKD přivlastnit si akce Holešovské výzvy. Nechtěl jsem tuto rozepři ventilovat před televizními kamerami. Moderátor pořadu musel o této události vědět a využil ji.

Stav, ve kterém jsem byl během vysílání, jsem dlouho dobu přičítal vyčerpaní. Tři měsíce jsem řídil tisk a distribuci letáků, účastnil se několika jednání denně, koordinoval provoz ozvučených aut, vyřizoval desítky telefonních hovorů a stovky emailů denně, doplňoval stránky HV atd.

Na jaře roku 2012 reálně hrozilo, že nahromaděný hněv a frustrace našich lidí smete zkorumpovaný režim a pošle do vězení škůdce země. Proto se mocní této země uchýlili k podvodu a nechali namíchat do vody činnost mozku blokující chemikálii.

Něco obdobného se pravděpodobně přihodilo o pár týdnů později přihodilo V. Čermákovi, který v té době byl jedním z vůdců HV. V pořadu Michaely Jílkové Kotel tento vysokoškolský učitel, zvyklý promlouvat k sálu plnému studentů a řídit mezinárodní konference, najednou působil velmi nejistým až zmateným dojmem.

A tak dvě malé pilulky rozpuštěné ve vodě dokázaly téměř zadusit, či přinejmenším výrazně oslabit rozhořívající se povstání . A kmotři mohou dodnes nerušeně krást a škůdci země se na nás i nadále smějí z televizních obrazovek a titulních stran novin. Ale všeho dočasu.

Mgr. Slávek Popelka

Facebook komentáře