Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Já rád melouny aneb Kde zas udělali soudruzi z EU chybu

Vypadá to, že zelenina – melouny, bude minimálně v celé Evropě a i v celém „Nato“ zakázána.  Chcete-li rozříznout větší meloun, o průměru asi 30 až 40 cm, tak jak dlouhý nůž k tomu potřebujete?  V Německu, dle novin, je za zabijáckej nůž považovanej nůž, delší než 12 cm. Většina zavíracích nožů je okolo 8 cm.

To předpokládá, že melouny se budou smět konzumovat snad navrtáním otvoru durch šlupku. Pak si asi vezmu něco, jako brčko s vývěvou, a meloun budu vycucávat.

  • ja-rad-melouny

Och, jaká to slast! Ať se dostanete do kterékoliv země, kde se melouny pěstují, tak meloun si na trhu budete moci koupit výhradně jako náhražku za medicinbal. Leda, že by jste si vozili s sebou odporový drát s banánky a zkoušeli meloun rozkrojit elektřtinou. Asi ilegálně. Leda, že bychom požádali nějaký koncern, aby vyvynul melouny velikosti jako vinné hrozny.

Dle novin, nejen prostí občané, ale ani poslanci německého parlamentu nemají důvěryhodnosti ani zbla. Budou-li si před vstupem do parlamentu provádět celkové prohlídky, jestli některý z nich nemá u sebe nůž, nebo cokoliv, čím by mohl někoho ohrozit, tak v globále oplývají důvěrou, jako zločinní vězni čtvrté hodnověrné skupiny. Budou mít stejné prohlídky? ( I jestli neukrývají nějakej nůž v zadku?).Je otázkou, jestli je bude prohlížet nějaká ostraha, (kdo bude prohlížet ostrahu?), nebo se budou prohlížet vzájemně- svépomocí.

Jeden poslanecký klub, druhý? Nebo jak? Když okupovali Američané Japonsko,  po válce, tak obyvatelstvo muselo odevzdat i všechny meče. Teď na tom budou hůř i poslanci? Nebudou smět mít ani nože? Ani nožík s vývrtkou, ani se želízkem na otevírání piv? Všechno, co teče, bude muset mít uzávěr jako Kofola? Co jestli nějaký poslanec propašuje nějaký nůž z jídelny. Po obědě. Budou další prohlídky? Co kdyby někdo, za dlouhé poobědové siesty v parlamentní jídelně, nabrousil tajně lžíci?

Vlastním jeden příbor, asi ještě z Mocnářství, a ten má ostří snad víc než 15 cm. Tak co všechny příbory, takhle dlouhé, obyvatelstvu zabavit a roztavit je. To se pak šmahem přiblížíme, snad k ráji. Europoslanci půjdou klidněji spát.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře