Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Hodný" Pepa a sedm vlastizrádců.

Máme opravdu velmi "hodného" lidumila za prezidenta. Dva důchodci ve věku 70+ a 73 let si pěstovali konopí pro léčení svých nemocí. Oba a další tři pěstitelé dostali 5 až 8,5 roku nepodmíněně.

Aktivista Dvořák požádal Pepu o milost pro tyto  uvězněné, což agent Pávek odmítnul. Prý bude dávat milost jen v "humanitních případech".

To podle něj oba důchodci nejsou. Takže kvůli tomu, že nenávidí všechny důchodce, podepsal okradení důchodců o tisíc kč měsíčně. Skutečný lidumil! Kopíruje abstinenta Vénu a Masaryka, ale oba by automaticky milost udělili.

Zelený mozek se nezapře. Jako voják by nejradši všechny důchodce postřílel. Byl v našich dějinách horší prezident? Zlatý Gusta!

  • hodny-pepa-a-sedm-vlastizradcu
 
Nechci psát o Válkově vlastizradě podpisem smlouvy s WHO do roku 2030, ani o pávkově daru části ČR Lichtenštejnům, ale o sedmi Jidáších, kteří se potají dopustili největšího zločinu v historii našeho národa! Jde o sedm klíčníků, kteří se sešli, aby se dopustili krádeže národního pokladu a dokonce svatokrádeže! Ani komanči, ani Áda se takového zločinu nedopustili. Z duchovního hlediska nás tento poklad má chránit před válkou. Díky masovým modlitbám nás ochránil před covidem.
 
Jakou máme jistotu, že nám Němci poklad nevrátí jako kopii? Nepochybně šlo o rozkaz z Německa. Osudné datum není náhoda. Poslat národní poklad těm, kteří mají na svědomí životy statisíců či milionů Čechů, to mohla udělat jen hyena. Omlouvám se všem hyenám. Vážení právníci, skutečně nejde o velezradu? Proč mlčíte? Nebo snad prezident a sedm klíčníků má takovou imunitu, že si může dovolit všechno, i krádež a svatokrádež národního pokladu- světového unikátu?
 
EU dá z vašich daní ročně padesát milionů eur na syntetické rakovinotvorné "maso", hmyz a další nové otraviny,  pardon, potraviny jako jsou umělé mléko a mléčné produkty a vejce. Bezsemenné hrozny mají tvrdší slupku, takže jsou umělé jako velká rajčata bez chuti. Na rajčata s mnohaletou trvanlivostí nejde ani hmyz. U nás se už běžně prodává vegetariánské cukroví. Kdo si to asi koupí?
 
Z rostlinných bílkovin se vyrábí rybí náhražky pomocí 3D tiskárny. Z čeho se bude vyrábět umělý med, sůl či cukr? Konzerva párkový guláš má jako první ve složení vodu, druhé je maso, údajně 30%, dle chuti je to sotva polovina.  Vyrábí se i syntetická sladidla. Jablka a jiné ovoce se "lakují", aby byla vzhledově krásnější. Víte o tom, že výroba některých umělých potravin je založena na rakovinném bujení? 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#7 Burák 2024-04-10 06:06
Cituji Jitka:
Je to šílené! Pepa je vlastizrádce na první pohled a volili ho jen voli.


Máte pravdu paní Jitko. Jeho chování je přímo sprosté ale pro mnoho lidí je na rozdíl od jeho předchůdců ztělesněním vytříbeného vkusu a dobrého chování. Ovšem jen na povrchu. Jeho volba vypovídá o jeho voličích prostý fakt a tou je povrchnost a vnímání výhradně jenom pozlatek. A tací si vždy zvolí sobě podobné. Pan Zeman měl pravdu s povinnou volbou. Dokud nepřijdou k urnám opravdu všichni, budou si grázlové dělat opravdu co chtějí. A vemte si, že díky korespondenční volbě k tomu již směřují mílovými kroky. Všude ve světě se díky tomu nyní volby dají falšovat. To naopak v tom šíleném Rusku probíhají volby diametrálně jinak a zřejmě by každého dostal ten poctivý přístup k samotné volbě ze strany občanů ale i přístup státu a jednotlivých volebních komisí. Každá volební místnost je dokonce pečlivě sledována kamerami, které nepřetržitě v daný moment někdo sleduje. Celý proces je tak transparentní, že mu nelze nic upřít. Doslova jsem zíral, když jsem to viděl na vlastní oči díky Paralelne.cz a jejich relacím. Přesně takový přístup potřebujeme i my ale podvodné elity to nikdy nedopustí.
Citovat
#6 Burák 2024-04-10 05:49
Pro Nowak. Zajímavé poznatky s výrobou mléka. Jen doplním proč se dnes do jogurtu přidávají v mnoha případech škroby a další přípravky. Za těch šílených komunistů se totiž mléko od krávy, která dostávala antibiotika nikdy nedostalo do mlékárny. Takové mléko totiž obsahuje vždy rovněž antibiotika a ty brání přirozeným procesům díky kterým vzniká hustý jogurt. Takže pokud máme kvalitní surovinu bez antibiotik, nepotřebujeme škroby, aby výrobek zhoustnul. A to se netýká jen jogurtů ale mléčných výrobků všeobecně. Pokud se tehdy díky důkladným kontrolám v každém závodě, přišlo na to, že dovezené mléko obsahuje antibiotika, celá cisterna se vylila. Dnes díky jakékoliv absenci pravidelné kontroly se toto mléko vesele používá a přidávají se škroby. Tyto prostředky se samozřejmě používají i na ošizeni daného produktu.
No a třešnička na závěr. Před rokem 89 byli v chovech jistě nemocné krávy ale antibiotika se používali pouze v naléhavém případu. Taková krava se samozřejmě ihned oddělila od ostatních, což se dnes neděje. V rámci maximalizace zisků se dokonce dnes dávají antibiotika celým stádům preventivně, takže skrz mléčné výrobky všichni papaji antibiotika a pak se diví, že jim doktor musí předepisovat stále nové a nové druhy. Nejhorší je, že je tento problém ve společnosti tabu a tudíž ho nikdo neřeší u kořene. Všichni dnes vnímají jen ty krásné obaly a výkladní skříně. To že ale papaji v mnoha případech vlastní smrt, ani netuší. Mrzí mě, že režim v 89 padnul. Když nic jiného, o zdraví svých obyvatel se staral velmi odpovědně. Kapitalismus tyto problémy z principu neřeší a řešit ani nebude.
Citovat
#5 Jitka 2024-04-09 22:44
Je to šílené! Pepa je vlastizrádce na první pohled a volili ho jen voli.
Citovat
#4 miroslav petr 2024-04-09 19:11
pro Nowak-to si netroufám říct
Citovat
#3 nowak 2024-04-09 14:50
Ještě doplním pro ne nevidomé, ale nevědomé, proto jsme potřebovali "plánované hospodářství", protože se nemuselo vyrábět milióny kusů denně šmejdu na odpad, ale každá prodejna dávala požadavek na počet zboží, aby bylo nejméně odpadu, tedy rozumné a moudré hospodaření, ne jako tato již dopředu odsouzená vláda. Proto i pan doktor a prezident Husák prohlásil, že máme obilí nadbytek a nepotřebujeme zvyšovat hektarové výnosy.
Ach, pane Petr, kam jsme to dospěli ......!!!!
Citovat
#2 miroslav petr 2024-04-09 14:26
pro Nowak-naši politici podporují Kalergiho plán-zlatá půlmiliarda,
Citovat
#1 nowak 2024-04-09 12:18
Mléko, a vím o čem píši, mléko za komunistů mělo dozor laborantek, které sledovali výrobu a zpracování v hygienické čistotě. Každá hliníková nádrž se po příjezdu do mlékárny a stočení mléka vymyla horkou vodou a přehřátou párou a přišla laborantka a dělala kontrolu, jinak musel zavoznik opět vymývat, bezbakterielně. (proto jsme mohli mléko nechat zkysat a chutmalo). Dnes se vrazí do mléka stabilizatory a je ušetřeno plno pracovnich sil a cyklů.Co s naším zdravím,???..., kam by přišli doktoři, kdyby jsme byli zdraví!
Mouka, jsem se dozvěděl po roce 2000, potravinářské zrní sr chladilo od plus pět stupňů do plus sedmi. Pod pět stupňů se tvořily plísně, nad sedm stupňů broučci. Takže mouka zdravá bez chemie, záruka jen půl roku, ne jako v Německu dva roky.
Chcete být zdraví??? Kde začneme??? Asi zničením tohoto režimu, jinak to nevidím.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře