Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

HLUPÁK PUTIN...nebo...?

Petr Novák

Možná jste stejně jako já překvapeni, kolik "představitelů demokratických zemí" a jejich občanů je přesvědčeno, že Putin je hlupák. Co hlupák, ba přímo blbeček, debílek a nesvéprávný trouba. A Lavrov? No přece to samé - úplný magor, trubka a nesvéprávný retard.

Když si RF připojila Krym, tak to byla chirurgická operace, která nejen že se obešla bez jediného výstřelu, ale dokonce i bez jediné facky. Zaznamenali jste snad někde v tisku zprávy o partyzánských bojích na Krymu, přestřelkách a odboji proti "okupaci"? Západní média mlčí, protože jaksi nemají o čem psát. Nic takového se tam neděje a nedělo, byť by si mnozí přáli palcové titulky o zvěrstvech a genocidě na Krymu.

  • hlupak-putin-nebo
A teď by napochodoval Putin na Ukrajinu v čele svých vojsk? Co tím získá? Oligarchy rozkradenou zemi bez státnosti (tu totiž mají na ambasádě USA)? Banderovským fašismem zdebilizovanou společnost? Co opravdu získá? Napište mi jediný rozumný benefit.
 
Žádný vás nenapadá? Jediný "důkaz" o "jeho" údajně chystané akci je pouze hysterický řev z USA a UK. Jejich tajné služby prý mají indicie o chystané agresi. Mimochodem, už se našly ty zbraně hromadného ničení v Iráku? 
 
Takže co Putin invazí získá? Vleklé boje bez konce, které k ničemu nepotřebuje a nic jimi nezíská a možná i třetí a konečnou, světovou válku?  
 
Takže jinými slovy všichni ti řvouni tvrdí, že je absolutní hlupák, protože jen hlupák totiž strká hlavu do oprátky bez možnosti jakékoliv hmatatelné výhry, která by to vyvážila nějakým pořádným výsledkem.
 
Vlastně existuje ještě jedna varianta - je to psychopat, který si vzal za rukojmí svůj vlastni národ a potažmo celý svět a za jeho jednáním tudíž nesmíme hledat racionalitu. Je to prostě zlý chlap a tak chce stůj co stůj dělat zlo? Nebo je to jen hazardér a hraje nějakou vyšší hru na hraně žiletky?
 
Opravdu v nějakém kroku, který kdy učinil, najdeme něco iracionálního? Skutečně to tam někdo vidí?
 
Existuje ovšem ještě jedna možnost a to ta, že hlupáci a nesvéprávní troubové jsou právě ti křiklouni. Jediná "ukrajinská krize" je ten ze Západu znějící řev, kdy se k němu poslušně připojují oblastní lokajové. 
 
Zabíjet Rusy slovanskýma rukama do posledního Ukrajince je vlhký sen každé svině, která ze Západu volá po válce.

Co je nutné udělat v případě konfliktu? Návod dal již dávno Hemingway. První den války postřílet všechny válečné štváče. Bude přeci válka a to se hodně střílí, ne?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře