Nu a nyní na pár titulků.

 • A na téma amnestie jich dáme hned několik. Zdeňku, sorry, už Tě nebudu krýt, napsal právník Hasenkopf,  Za amnestii je odpovědný Hasenkopf, tvrdí prezident Zeman, Zeman podržel Koudelku, ale pravý autor amnestie je přece jasný, Telenovela o amnestii: Zeman obvinil Hasenkopfa, ten zase Koudelku, Právník Hasenkopf nemluví pravdu, podílel se i na druhém článku amnestie, vzkázal Zeman, Koudelka: S abolicí souhlasím, ale nepsal jsem ji, Dienstbier: Koudelka věděl o amnestii až podezřele moc.
  A tak se ptám. Opravdu ještě někoho zajímá, kromě Moravce a Marvanové, kdo napsal který odstavec? Protože jedno je jasné. Amnestii vyhlašuje prezident a i kdyby to psal sám Belzebub, on je jediný, kdo za to co vyhlásil nese odpovědnost. Jak taky sám správně poznamenal. Všechno ostatní jsou jenom mediální pšouky.
 • Škola ve Veselí Zemana do tříd nedá. "Žádný prezident u nás nevisel a už vůbec si nemyslím, že by u nás měl viset Zeman. Ten se prolhal na Hrad a já nechci, aby ve třídách visel lhář," říká ředitel školy ze Zemanovy vysočinské obce Miroslav Toman."Konstatuji jen to, co konstatoval i soud," vysvětlil Toman v narážce na třeskutou předvolební kampaň. "Na prezidentské standartě je Pravda vítězí. To už není tak docela pravda," uvedl.
  Tak to je rozhodně pozoruhodná zpráva. Zdá se, že vlna sundavání a nevyvěšování prezidentů je takové cool. Perličkou je pak FB výrok pana Stanislava Křečka: 
  "Nejde o to, zda bude či nebude viset obraz presidenta, ale podstatné je že člověk placený z veřejných prostředků si dovoluje zacházet se školou jako se svojí soukromou firmou a rozhodovat o ní podle svých politických názorů. To je zcela nepřijatelné a krajský úřad by se měl věcí zabývat." Tak dobrej náměstek ombudsmana, ne? Zajímavý je, že když sundavali Klause držel hubu.
 • Většina Čechů nesouhlasí s přijetím eura, tvrdí průzkum. Ukázal to průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Podle něj 48 procent respondentů s přijetím eura rozhodně nesouhlasí a 29 procent spíše nesouhlasí. Naopak pro jeho přijetí se rozhodně vyslovila 4 procenta dotázaných, 14 procent spíše souhlasí.
  To by mě teda zajímalo, kdo jsou ty 4 + 14%. Asi nějací slepci, kteří nevidí, kam se to Euro a celej ten spolek řítí. Pokud někdo neví, tak to místo je shodné s posledním slovem předchozí věty, jen ta  i jsou krátká.
 • Náklady za zrušení sKaret by měl nést ten, kdo jej odhlasuje, tvrdí Drábek. Drábek to v neděli uvedl v Partii na Prima Family, kde o sKartách diskutoval s místopředsedou VV Michalem Babákem.
  Mám lepší nápad. Byl bych pro, aby je nesl ten, kdo to vymyslel.
 • A trocha bulváru: Nebýt toho, že Ornellu bolí žlučník a záhadně umřel bubeník Olympicu, neměli by kluci bulvární pomalu o čem psát. Ovšem králem bulvárních titulků je tento: Pomeje očekává druhé dítě! Chvíli po narození prvního. Jak je to možné? Pokud si myslíte, že se někde spustil, pak se mýlíte. Autor chtěl národ nalákat a ve skutečnosti chtěl sdělit, že Jirka bude produkovat Kameňák 4. Tak mu přejme. Naposledy když produkoval, tak mu to nějak nevyšlo. A Tomáš Klus si prej z lidí dělá prču, protože se mu měla narodit dcera, ale ve skutečnosti to prej byla kachna, kterou ukázal na svým profilu, teda jako fejsbůkovým. Co na to ochránci zvířat není známo.

A zprávy o počasí: Počasí připomíná onen starý vtip, jak policajt řidič povídá tomu druhýmu: koukni jestli nám svítí ten maják. A ten druhej se vykloní z okýnka a hlásí: svíti, nesvíti, svítí, nesvítí. A zrovna tak to je s tím slunkem. Svítí, nesvítí, svítí. Když nesvítí tak chčije jak říkal nebožtík pan Kemr. A to prej ještě k tomu z Itálie se hrne nějaká pohroma. Jakoby nám nestačily naše vlastní.

A z mého života: V důsledku přetrvávající nehybnosti manželčiny operované ruky jsem o5 strávil značnou dobu v kuchyni. Moje zručnost se vylepšuje natolik, že jsem nucen kontrolovat jestli nedochází ke změnám v mém genetickém vybavení. Dokonce na pokyn sundej mi tu podprsenku a kalhotky a ty tvoje trenky jsem se na ni nevrhl, protože jsem pochopil, že mám jít odstrojit sušák v zahradě. To jsem to dopracoval.

A na Fejsbůku napsali:

 • Tak mi od Zuckerberga přišlo sponzorované doporučení na nějakou islamistickou stránku. Gottwald měl pravdu: kapitalisté prodají i provaz na svou oprátku...
 • Tak prý se žlutým autobusům říká Jančurák. Nevíte jak se křestním jmenuje majitel Student Agency?
 • Tak, kdo kecá? Hasenkopf, Blažek, Nečas, Mynář, nebo všichni?


A to je dneska všecko.