Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Fokus Václava Moravce jako apel k národu

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Pozor, pražská kavárna a s ní spojená česká média, přezdívaná jejími nepřáteli jako české presstitutky, vyhlásily prostřednictvím ČT a ústy jejího představitele Václava Moravce nejvyšší stupeň poplachu pro české obyvatelstvo, sídlící na území ČR i mimo ně. Stalo se tak včera večer v Moravcově pořadu FOKUS.

Do něho byli, jako k historickému apelu k národu, povoláni všichni nejvyšší mediální odborníci z domova i ze zahraničí, které v pořadu jako expert nejznámější zastupovala herečka Magda Vašáryová, přicestovavší k pořadu až z daleké Bratislavy. A neučinila tak snad jen ze sympatií, které už dlouhodobě chová k příslušníkům pražské kavárny, ale protože se u nás v současných dnech děje něco vpravdě burcujícího. Něco, co otřásá nejen politickým děním u nás, ale mohlo by rozetřást i důvěrou, kterou k nám až dosud choval Brusel, Washington i jeho ambasáda na Malé straně. Totiž to, že národ přestává věřit svým oficiálním, to je tzv. mainstreamovým médiím, jako jsou ČT, ČRo, NOVA a vesměs všechny české tiskoviny, a čím méně věří jim, tím více sluchu i zraku popřává nejrůznějším autorům či spolkům, vystupujícím na tzv. alternativních serverech na internetu.

  • fokus-vaclava-moravce-jako-apel-k-narodu

Tvůrci FOKUSu, kteří se rozhodli tomuto vývoji co nejrázněji čelit, stáli při přípravě svého pořadu před dvěma možnostmi. Buď do pořadu pozvou vedle zástupců oficiálních maintreamových médií i zástupce těchto alternativních internetových serverů, a povedou tedy jednání ve formě jakéhosi ideologického souboje, který by měl největší šanci vyjevit, na čí straně je pravda, anebo odloží raději tuto věc jako nanejvýš riskantní stranou, a v zájmu hladkého a nekonfliktního průběhu pořadu pozvou do pořadu jen lidi svoje a osvědčené. Celý pořad tak bude moct proběhnout v klidu a pořádku, a plně se zaměří jen na cesty a techniky, kterými by se narušená důvěra národa v jeho oficiální média dala znovu obnovit. 


A tak národ, který svým médiím pro jejich gobbelsovské zakrývání skutečného stavu věcí už dávno nevěří (proč se např. nedovídáme nic o Putinových projevech, proč se české veřejnosti zamlčela velká manifestace proti islamizaci na Václavském náměstí atd. atd. atd.), hleděl nyní na tzv. experty, domlouvající se na tom, jak to s tímto národem co nejschůdněji sfouknout, aby ho zas přetáhli na svoji stranu. Což až neskutečně připomínalo situaci, kdy se obyvatelé domu připletou k jednání lupičů, právě se na vyloupení jejich domu domlouvajících. 

Což byl moment, který dodal celému Moravcově pořadu až neskutečné kouzlo – ale nezůstalo jen při něm. K přehlídce nejabsurdnějších nápadů účastníků setkání došlo, když je Moravec vybídl, aby předložili svůj názor, jak by se otřesená důvěra veřejnosti v oficiální média dala získat zpět. S odpověďmi začínala herečka Vašáryová, a skutečně herecky a jakoby v hlubokém zamyšlení pronesla, že nezbývá jiné cesty než přímý osobní kontakt – jich vyvolených – s lidmi, a to všude, kde se s nimi setkají.. 

Okamžitě jsem si začal představovat, kdy na mé setkání s herečkou asi tak přijde řada, ale to už se nad předchozím vznášel úžas z toho, že její nenápaditý nápad vzali všichni účastníci pořadu víceméně za svůj, protože sami viditelně na nic lepšího nepřišli. 

A v tomto nanejvýš rozpačitém a trapném duchu už velké setkání za obnovu důvěry v oficiální média končilo, a národ, který tuto komedii sledoval, jako by nad ní viděl tento obrovský nápis: 

NEZAKRÝVEJTE A NELŽETE! KDYBYSTE SE DRŽELI PRAVDY, TOHLE SETKÁNÍ BY SE PŘECE VŮBEC NEKONALO. COŽPAK TO, PROBOHAŽIVÉHO, NECHÁPETE?
 
zdroj:http://www.novarepublika.cz/2016/04/fokus-vaclava-moravce-jako-apel-k-narodu.html
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Bus Bělojar 2016-04-07 14:38
Petr Kompert-mockrát díky,co na srdci,to na jazyku.Poslední věta je spíše přání než reálná budoucnost.
#2 Bus Bělojar 2016-04-07 08:54
Moravec-člověk, který si myslí,že je VIP osoba v politické lobby České televize.Je to hloupý posluhovač bez vlastního názoru(třeba ho má,ale nemůže se projevit) a je úsměvné,že čt čím dál více sahá do řad "herců",kteří nám mají vysvětlit politické a globální dění ve světě. Ještě tam chyběli Jan Kraus a Miroslav Donutil,dva největší ubožáci a zrádci národa.Nechápu lidi,kteří sledují například show J.Krause,tento "schwarzenbersk o-židovský prohavloidní trotl" má názory jak ze středověku a hlavně se neumí chovat. Celá "herecká agenda" dostane tu nejlepší roli,až bude po všem-roli "muklů" na Ruzyni.
#1 Jaromír Dvořák 2016-04-06 20:31
Fokus-velmi slabá politická agitka.

Facebook komentáře