Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Fico ještě nevyhral

Tuž sem se tady pod Kavkazem po ranu podival na výsledky voleb našich česko-slovenskych bratru.

Jak by řekla jedna naša naprosto marna baba z parlamenta – byla sem zděšena. V prve řadě mě překvapilo, že multykulturni levičaci už svym školstvím zblbnuli tolik mládeže, že strana s přišernym nazvem Progresivni Slovensko dostala skoro pětinu hlasu. To je varujici…

  • fico-jeste-nevyhral
 

Ja vim, že většinu hlasu ziskali v hlavnim městě. I u nas se v hlavnim městě koncentruju multykulturni pitomci, bo tam su blizko svojim dotačnim programum, keryma Brusel korumpuje svoje ovečky. Takže to neni nic zvlaštniho.

Druhym zděšenim je, že šefredaktorka multykulturně levičackeho denika SME neudržela nervy a napsala „Fico porazil Slovensko“. To si přece seriozni (byť multykulturni) denik nemože dovolit.

Třetim zděšenim je, že strana chlopa, kereho jeho parlamentni kolega označi jako „pako“, dostane skoro 10%. To znamena, že lidi, keři voli multykulturni magory a paka, je na Slovensku skoro 30%. Tuž, je vidět, že zme u nas v Česku aji u vas na Slovensku furt stejni. U nas je tež 30% voliču, keři su naprosto pomateni a voli proti vlastnim zajmum.

No a to je asi tak všecko, co fčil možeme o slovenskych volbach řict. Buďme radi, že situace vypada jednoznačně a sudruh Fico može ze sudruhama z te druhe socanske pobočky a sudruhama ze SNS mět většinu a zrobit vladu mirovyma prostředkama.

Bo pokud by kdosik chtěl vyvolat na vychodě Česko-Slovenska krvave střety, pak ma k temu idealni přiležitost. Stači nepověřit vitěza voleb vytvořenim vlady. Pak by mohlo byt zle, bo jak znamo – scypajici kobyla nejhuř kope…

Ladik Větvička, hlasatel Pravdy, Batumi

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Joseff 2023-10-01 21:19
Mark Twain: "Kdyby mohly volby něco změnit, už dávno by je zrušili."
Citovat
#2 Jaro Jaroslav 2023-10-01 18:20
Som Slovák čo dlhodobe žije v cudzine a volil som Republiku.Tá ma sklamala na plnej čiare...Zrada Kotlebovcov sa im nevyplatila, a jeho 1% im chýba aby boli v Narodnej ( z)rade...Voľba sionistu Danka je ostuda, ako aj KDHákov do NR SR.... Uhrík sa odklonil od tradičnej národnej politiky a bol slabým rečníkom pred voľbami, ktorý si veľa namýšľal...Mal by sa ísť ospravedlniť Kotlebovi a priznať svoju chybu,že rozložili LŠNS...Kotleba sa im teraz smeje, že karma sa im vrátila!
Citovat
#1 Jara 2023-10-01 14:40
Kdysi jsem viděla poměrně rozsáhlou sociologickou studii, z níž vyplývalo, že 30% je takové standardní množství spodiny v každém národě, za které se musí stydět. Dlouhodobě. Asi to lepší nebude.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře