Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Druhá vlastizrada!

První Pávkova vlastizrada byl návrh na zrušení práva veta. Tím nám chtěl vzít suverenitu. Ted chce prodat rozsáhlé české majetky  německému šlechtici. Pepa se sešel s soudkyní Evropského soudu pro lidská práva, aby jí sdělil, že by v případě Lichtenštejnské žaloby na ČR, která jde primárně proti Benešovým dekretům, byla lepší dohoda. 

Je šokující, že se prezident chová jako slon v porcelánu a zcela beztrestně se dopouští další vlastizrady, čímž porušuje prezidentský slib o svědomí a hájení zájmů naší republiky.

Je s podivem, že opozice mlčí. To už je na žalobu pro opakování vlastizrady. A samozřejmě pro okamžité odvolání z funkce. 

  • druha-vlastizrada
 
ODS dle průzkumů volí vzdělaní lidé. Celý život tvrdím, že vzdělání nemá nic společného se skutečnou inteligencí a zdravým selským rozumem. Dle mé celoživotní zkušenosti se týká i mnoha, ne-li všech špičkových odborníků. Fiala se stále chválí, jaké má úspěchy, jak se zlevňuje energie, jaká je ochrana před imigranty, atd. V tom případě je mi záhadou, proč mi energetická firma zvyšuje poplatek o plných sto procent. Ve zprávách slyšíme snad každý den, kolik cizinců je u nás zachyceno. A to jsou jen namátkové kontroly!
 
Kolik jich tu je ve skutečnosti nikdo neví. Po Novém roce má být zcela vše zdraženo. Tím pádem se bude propouštět, firmy i živnostníci skončí, sníží se koupěschopnost, zvýší se sociální výdaje. Takže vládo, jak chcete snížit dluh, když se sníží příjmy a zvýší výdaje? Jediné řešení je zvýšit dluh. Kam se hrabe Andrej! Tato vláda vzorně dokazuje, že musíme volit ne politiky, ale skutečné odborníky. Kdo z vás se nechá operovat úředníkem, zedníkem nebo kuchařem?
 
Na Islandu svrhli lidé vládu ručně a všichni sedí. To vám ČT neřekne.
 
Na Pravém prostoru už se cenzuruje i Rajchl. Je vidět, že ti nahoře musí mít mnohem větší strach než si myslíme.
 
Dle Fialenka lidé věří nesmyslům i pohádkám o šifrovaném telefonu, který měli čirou náhodou i vyšetřovaní mafiáni z STANu . To je ale náhoda! Na boj s dezinformacemi si pozval experta opět z Brna /brněnští politici dělají svému městu jen ostudu/ soudruha Gregora z Masarykovy univerzity. Tomáš Garyk by plakal, co se na jeho univerzitě učí- týká se i Karla Čtvrtého. Gregor: "Rád bych, aby nesmyslům věřilo co nejméně lidí".
 
Opět zcela zbytečný, ale velmi dobře přeplacený papaláš. Fiala: "Gregor má v této oblasti bohaté zkušenosti. Věřím, že pomůže se zvyšováním odolnosti naší společnosti proti dezinformacím". Dle Fialenka je třeba zlepšit informační gramotnost lidí a posílit v této oblasti vzdělání. Je nutné jednat  se zástupci provozovatelů sociálních sítí. Gregor považuje boj s dezinformacemi za velmi důležitou součást v procesu udržení kvality demokracie: "Nechci, aby moji kamarádi a známí věřili nesmyslům". Bude soudruh Gregor bojovat proti skutečným dezinformátorům, kteří jsou ve vládě?
 
Sněmovna dá 2 000 000 kč, slovy dva miliony /!/ na novou ústavu. Jde jen a jen o kožený obal této listiny. co na tohle hospodaření říká elektrikář? 
Vláda ušetří na dotacích, které zaplatí každý občan. Hlavně, že všichni zaplatíme dotace na dům po babičce....
 
Dle soudružky Negrové budeme kvůli výsledkům slovenských voleb první na řadě. Krutý diktátor říkal, že osmašedesátý byl omyl. I páták by svou logikou pochopil...Už vím, proč se říká, že žena má slepičí mozek. 
 
Traktorista uzavřel smlouvu téměř za bilion kč se soukromou firmou, která zpracuje materiály, jak by bylo možné zpoplatnit sociální péči v domovech důchodců, aby to nemusel platit stát. Takže šedesátiletá důchodkyně bude platit za péči své matky v DD. Splátky nebudou z výše příjmů příbuzných, ale z jejich majetku. Zbude této šedesátileté aspon na suchý chléb? Při nezaplacení jí bude zabaven majetek jak to plánuje NWO. Jde jen o náhodu?? Zákonitě se zvýší počet starých  bezdomovců. Zlatí komanči!
 
U nás je asi půl milionu Ukrajinců, z toho jen 120 tisíc jich pracuje, zbytek živíme z našich daní. 
 
Britská vláda zvažuje ilegální eutanázii milionů starších lidí, aby "zachránili planetu". Neměli by začít u sebe?
 
Na Islandu svrhli ručně vládu a všichni sedí. Ale to se nesmí zveřejnovat. Některý prorok řekl, že nebezpečí přijde z Blízkého Východu, jiný porokoval, že nás Čínané utlučou čepicemi. Nostradamus říká, že v roce 2024 papež zemře a místo něj nastoupí hádejte, kdo - nebude to genderový transsexuální nebinární asexuál, ale mladý černoch.
 
Strana evropských socialistů pozastavila členství SMERU a HLASU, protože chtějí prosazovat zájmy Slovenska. Konečně Utopie přiznala zcela veřejně, že mají za úkol zlikvidovat suverenitu všech evropských států a zotročit je dle příkazů USA a NWO. Není tohle od Utopie vynikající návod, jak co nejrychleji utéci z Utopie dokonce s jejich souhlasem /!!/ ?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 jarka 2023-10-14 15:20
Nějak nerozumím co vlastně chtějí politici, aby za důchodce v domovech důchodců hradila rodina, vždyť starobní důchod patří domovu a důchodce dostane jen 15% ze svého důchodu. Za co se teda hradí z důchodu domovu, když ne za sociální péči? Nájem, otop, el.en a plyn v bytě o 75m2 stojí kolem 7.700,-, ale důchodce v domově zabírá tak místo své postele a u stolu, kdyby 4m2 tak je to 500,- Kč z důchodu. Tak samozřejmě data jsou přibližná a záleží na okolnostech, nic méně to nemění podstatu, že pracovníci domovů jsou v podstatě zaplaceni z důchodů. To už vláda neví kde by ještě něco sebrala, aby zaplácla to manko, které nadělala?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře