Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dopis Macronovi.

Francouzský pilot napsal dopis prezidentovi. Podávám ve zkrácené verzi. 

"...Pozvání Zelenského je skandální, ale i urážkou památky hrdinů druhé světové války. Vzpomínková akce 6. června - došlo k uctění památky všech padlých. Pozvání toho, kdo už není prezidentem Ukrajiny je skandální. Cenzuroval všechna media, všechny strany, zničil kanonické pravoslaví a nahradil jej schizmatickým pravoslaví, jež se zavázalo k věrnosti ukrajinské vládě. Tak si představujete demokratický stát bránící evropskou demokracii? Ukrajina se vyznačuje aktivní přítomností neonacistických a ultranacistických banderovských skupin, jako jsou prapor Azov, Ajdar, Pravý sektor, politická strana Svoboda, podílející se na masakrech v Oděse v roce 2014.

  • dopis-macronovi
 
V tomtéž roce provedly tyto represivní prapory etnické čistky a pokračují v nich dál na Donbasu. Pozvání této osoby je zrada. Prapory Azov a Ajdar jsou od roku 2014  obvinovány z porušování lidských práv a válečných zločinů během konfliktu na východě Ukrajiny. Tento konflikt začal převratem zorganizovaný Západem roce 2014, ne v roce 2022. Tamní symboly SS jsou rehabilitovány, což je urážka památky milionu lidí, kteří trpěli v boji proti fašismu. Bandera je na Ukrajině stejnou ikonou jako Hitler. Někteří ho uctívají jako národního hrdinu. I přes židovské pogromy a masakry Poláků. Ukrajinci vraždili i ve Francii v noci z 5. na 6. června, kdy se spojenecká armáda blížila k pobřeží Normandie. Během války zahynulo asi 27 milionů sovětských občanů. Vyloučení Ruska z této pietní akce je špatným přepisováním dějin a urážkou milionů sovětských i dalších vojáků, kteří bojovali a zemřeli. Záměrně se zamlčuje skutečnost, že kdyby neexistovala východní fronta, spojenci by nikdy nemohli v této zemi vylodit. 
Podíváme-li se za hranice NATO v roce 1991 a dnes, vidíme, že to není Rusko, kdo přiblíží své hranice k NATO, ale právě naopak. Sankce uplatnované proti Rusku se obracejí proti Francii a Evropě. Energie, bezpečnost, ztráta suverenity, atd. Od vašeho nástupu se zadlužení radikálně zvýšilo. Naše ekonomika je v bankrotu. Vyspělou technologii, pokud jde o turbínu Arabella, jste prodali Američanům za půl miliardy Eur a koupili za dvojnásobek s upravenou americkou technologií, která nás zotročuje."
J. B. ujel v novém elektroautě jen 12 tisíc km. Díky velké a těžké baterii se pneumatiky dříve opotřebují. Výměna jedné zadní gumy stojí 300 liber. Na starých autech vydrží pneumatika 50 tisíc km. 
Afrika má plné zuby kolonizátorů, hlavně Francie. Proto je vyhání ze svých zemí a hlásí se k BRICS. 
Portugalský soud potvrdil, že PCR testy jsou podvod a neumí diagnostikovat covid. Česky- covid neexistuje.
Majitelka německého fitness centra nepustila biologického muže do dámských šaten a sprch. Dostala pokutu 5 tisíc Eur.
Led v Antarktidě se zvětšuje. Zelení tvrdí, že planeta už taje. Chladné jaro dokazuje pravý opak, i když brzo mají začít tropická vedra. Počasí je záměrně ovládáno, protože na letošek slibovali NWO, že způsobí na celé planetě hlad. Zelení se ohání jakýmsi nesmyslem, že bylo dokázáno, že díky oteplování umírají miliony lidí. Záměrně neříkají, že díky vedrům nepatrné množství lidí dostane infarkt, což je v létě zcela běžné. 
Prognozy, které nevyšly: 1960=Ropa dojde do deseti let. České paneláky vydrží jen 30 let. 1970=Do deseti let začne doba ledová. 1980= Kyselý déšt zničí do deseti let veškeré plodiny. 1990= Ozonová vrstva do deseti let zmizí. 2000= Ledový příkrov do deseti let zmizí. Nic z toho se nestalo, ale důsledkem je ničivá politika Green Dealu a vymyšlené uhlíkové daně. 
Předpovědi v mediích: V roce 1989: Celé národy budou vymazány z povrchu země stoupající hladinou moří, pokud se globální oteplování nevrátí do roku 2000. Oteplování roztaví ledovce, hladina oceánu stoupne o jeden metr, budou zaplaveny Maledivy a další státy. 
Dle mnoha poslanců je v atmosféře 5-25% CO2, takže vůbec neví, co schvalují. 
ČR a Německo vyzvaly EU, aby zrušila dodávky ruské energii. Už jste si koupili dva svetry? 
EU stále zvyšuje dovoz plynu z Ruska. Meziročně je to o 39%. 
Nutelova vláda má schodek téměř čtvrt bilionu za pět měsíců. Kolik to bude na konci roku? V příštím roce bude schodek opět čtvrt bilionu= 25 tisíc na hlavu. to je schodek, dluh je minimálně desetkrát vyšší. Lituji naše prapravnuky, kteří to budou stále ještě splácet. Kdo z vás to má?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Dubinský 2024-06-15 11:32
Já to nemám.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře