Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dezoláti dosáhli nového dna. Útoky na ministra Rakušana je třeba jasně odsoudit

Tohle už není legrace. Dezolátní scéna s proruskou podporou opět zaútočila na pilíř naší demokracie Víta Rakušana. Záminkou se tentokrát stal šifrovaný mobilní telefon, který byl přitom pouhou hračkou pro děti.

Už jsme si zvykli, že dezoláti a proruští dezinformátoři bezhlavě a nevybíravě útočí na vše, co drží v této nelehké době nad vodou naši liberální demokracii. Zvykat bychom si na to tedy rozhodně neměli, ale víme to a učíme s tím bojovat.

  • dezolati-dosahli-noveho-dna-utoky-na-ministra-rakusana-je-treba-jasne-odsoudit
  • dezolati-dosahli-noveho-dna-utoky-na-ministra-rakusana-je-treba-jasne-odsoudit
  • dezolati-dosahli-noveho-dna-utoky-na-ministra-rakusana-je-treba-jasne-odsoudit
  • dezolati-dosahli-noveho-dna-utoky-na-ministra-rakusana-je-treba-jasne-odsoudit
  • dezolati-dosahli-noveho-dna-utoky-na-ministra-rakusana-je-treba-jasne-odsoudit
  • dezolati-dosahli-noveho-dna-utoky-na-ministra-rakusana-je-treba-jasne-odsoudit
  • dezolati-dosahli-noveho-dna-utoky-na-ministra-rakusana-je-treba-jasne-odsoudit

Naše média (a máme na mysli ta důvěryhodná a spolehlivá) a naše vláda dělají vše, co je možné, a právě ministr vnitra Vít Rakušan stojí neochvějně v čele tohoto boje za hodnoty, kterých si naši zodpovědní občané váží a za něž jsou často schopni obětovat nejen své osobní pohodlí, ale i leckterou životní jistotu. Ona jim totiž naše liberální demokracie za to stojí.

Hysterické útoky a nesmyslné dezolátní křepčení nad faktem, že ministr vnitra měl šifrovaný mobilní telefon, jsou tak zcela mimo realitu a soudnému člověku nad nimi zůstává rozum stát. Za všechny střízlivé postoje připomeňme jen jeden názor, který však podle našeho názoru vyjadřuje vše podstatné. Jeho autorem je špičkový a uznávaný herec Jiří Mádl, který své hodnotové postoje jasně demonstroval už v minulosti například svou účastí na osvětovém projektu „Přemluv bábu“ a který se k této problematice vyjádřil se svou obvyklou přímostí, která zřejmě mnohým dezolátům nevoní: „Já nevím... ale jsem asi rád, že když někdo řídí vnitro, má šifrovaný mobil. Zvlášť v době ruských útoků na úplně všechno.“ Podobný postoj vyjádřila i pretendentka premiérského křesla Danuše Nerudová. Že podobný názor zastává i většina občanů naší republiky, zřejmě netřeba dodávat.

Těm, kteří z různých důvodů podléhají proruským narativům a nechávají se ovlivňovat dezinformátory z periferních oblastí politického spektra, je třeba několik věcí připomenout. Vláda naší republiky v nelehké situaci ruské agrese na Ukrajinu, neustálých útoků opozice v čele s Babišem a Okamurou a za neustálých ataků samozvaných spasitelů typu Rajchla a spol., kteří zpochybňují vše od liberálně demokratického směřování naší společnosti přes snahu o udržitelné klimatické prostředí, potřebu obohacení naší společnosti ze strany migrantů především z afrických států či právo našich občanů na zkorigované a nezávadné informace prosté nesprávných názorů až po naši podporu boje proti Rusku až do jeho úplného zničení či našeho pevného zakotvení ve strukturách NATO a Evropské unie, vede neochvějně náš národ k lepším zítřkům. Důležitou a nepostradatelnou součástí tohoto vedení je i ministr vnitra Vít Rakušan, v dnešní době žel obklopený ruskými hybridními hrozbami, čínskými špióny a neustálými ataky bezpečnostní divize holdingu Agrofert. Není možné v takové situaci riskovat odposlouchávání a tím oslabení jeho spravedlivého boje proti těm nejhorším dezolátním tendencím. V takové situaci je prostě nezodpovědné a podvratné se ptát na to, jestli onen šifrovaný telefon nebyl náhodou od pana Polčáka, zda takový telefon nepoužíval i bývalý ministr Gazdík či zda se pomocí tohoto telefonu nekomunikovalo náhodou s panem Redlem. Spíše je třeba se ptát, komu takovéto pseudootázky v naší nelehké situaci slouží, komu nahrávají?

A při vší té uměle vyvolané hysterii se zapomíná ještě na jednu věc. Zamyslel se někdo ze samozvaných kritiků ministra vnitra nad tím, že jen člověk morálně silný a pevný by dokázal šifrovaný telefon od pana Polčáka poté, co už ho nepotřebuje, protože stát mu poskytne jiný, klidně dát svým dětem na hraní? Pochopili kritici, jaký morální políček tím ministr vnitra vyťal právě Babišovu Agrofertu? Jaké pohrdání tím vyjádřil bezpečnostní divizi holdingu, protože se nebál ponechat šifrovaný telefon na hraní svým dětem? A jak ubohý je proti němu právě Babiš s celou svou bezpečnostní divizí? Vždyť z tohoto čerta nemají obavu ani Rakušanovy děti, tak je směšný...

Postoj našeho premiéra pak následně celou věc jen podtrhl a poděkujme mu za něj. Petr Fiala již po několikáté dal dezolátům jasně najevo, na čí straně stojí, a že rozhodně nebude podléhat nátlaku křiklounů z ulice. Fialova podpora Rakušana v této pseudokauze nám naštěstí dává i nadále jistotu, že vláda ze svých postojů a hodnot, které zastává, rozhodně nehodlá uhýbat. A to je pro budoucnost České republiky velmi dobrá zpráva.

Autor: Ladislav Pokorný

Zdroj: https://ladislavpokorny.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=806912

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Pozpátek 2023-10-03 22:31
Možná to "kuš" ve jménu naznačuje, aby ti, kdo nemají stejné hodnoty a cíle, kušovali -mlčeli.
Citovat
#1 Janko z hor 2023-09-29 06:04
Ten pán, který to napsal, to myslel jako satiru, že? Pokud ne, tak plátek idnes se hodí na... pokud dojde toaleťák... propagandistick é rozdíly jsou nepatrné, např. Rudé právo bývalo o pár centimetrů rozměrnější na šířku.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře