Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Další Ukrajinec...

Opět byla v mediích cenzurována kriminalita "cizinců". V pátek 15. září po 22. hodině v plzeňském parku se dopustil závažného trestného činu šestadvacetiletý Ukrajinec. Velmi surově, vší silou praštil se svým šestiletým synem o zem. Následky- viditelná zranění hlavy, obličeje, paží a nohou. Bývalý učiteli, opravdu nejde o kolektivní vinu? A to ještě neskončila invaze Ukrajinců a "vousatých dětí". To je teprve předehra..

Dle Kalouska a soudružky Drábové by na demonstraci pro udržení této vlády bylo desetkrát víc lidí. Stále tvrdím, že vzdělání nemá nic společného s inteligencí a zdravým selským rozumem, spíš naopak.

EU zavádí okamžitou cenzuru na otázky klimatu a covidu. 

  • dalsi-ukrajinec2
 
Dle soudružky Negrové by mohli do aktivních záloh i lidé nad šedesát let. Hoďte na ni sít! Může si podat ruku se Zelenáčem, který posílá na jatka děti a invalidy. Hodný strýček Áda neposílal do války invalidy. Nemůže být náhoda, že se ministryně války tolik podobá zlé a hloupé Marfuši.
Německá vláda chce zákon, který zaručí místa pro emigranty ve vládě, čímž definitivně končí Německo jako stát.
Světovláda plánuje vše na padesát až sto let předem. Týká se masové invaze černého hmyzu. Proto byly v celé Evropě zrušeny hranice a armády. Co zmůže jeden policista a jeden voják a hranici, kterou přechází davy cizinců? Celé hranice má hlídat po zuby ozbrojená armáda. Jak prosté, Whatsone.
Nova už má v seriálu Ulice stejnopohlavní pár. Nesleduji to, ale na internetu byl o tom článek. Komický trapas nastal při návštěvě Tondova přítele, když matka prohlásila: "Po předkrmu si dáme něco teplého." Oba hošánci na sebe pohlédli. Při konverzaci Tondův přítel říká: "Nevadí nám slovo homosexuál, ale hlavně když neříkáte buzerant". Matce zaskočilo v krku a začne se dusit. Rodiče na rozloučenou říkají, že Tondův kluk je fajn a at zase přijde.
TV Barrandov zařadila do seriálu Ona a on lesbický pár. 
Nova v soutěži Talent před deseti lety: Lucie bílá s odporem vyhnala z jeviště dva muže převlečené za ženy. Dnes porota i diváci tleskají bývalému muži, dnes ženě, která se vůbec nestydí zpívat před milionem televizních diváků o ženských intimnostech. Stává se běžným, že se tato odporná /mnohdy přehnaně namalovaná jako strašidla/ stvoření včetně umělců chlubí a jsou skutečně hrdí na to, že jsou úchyláci? Je možné ještě víc klesnout? Vřele doporučuji Paralelně: "Gender agenda. Jak probíhá indoktrinace." 21. srpna 2023.
Po eutanázii a pedofilii se salámovkou začíná ve švédsku prosazovat kanibalismus jako řešení klimatu. Švédský profesor navrhuje, abychom svého miláčka upekli místo pohřbívání. Svět opravdu zešílel.
Pamatujete si na Izerovy a Krampolovy vtipy o menšinách? Dnes by za to seděli.
Jižní Korea vyplácí milionové odškodné obětem smrtících vakcín. Floridský generální chirurg varuje občany, aby neužívali novou "covid vakcínu", protože následky jsou stále neznámé, a že roušky nefungují a ve skutečnosti škodí. Dle info.badatel.net byly nové vakcín testovány jen na osmi myších, nikdy ne na lidech. Už jsem psal, že Hanička písnička přiznala, že byla očkovaná a po dvou kolapsech zemřela. Přesto se půjdete očkovat?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Vyklatil 2023-09-22 14:23
Prečo je vymazaný/odstrá nený článok "Za čí zájmy bojují Ukrajinci"?! Ktorý totalitný, cenzorský, fasistický zmrd ho vymazal?!
Citovat
#2 miroslav petr 2023-09-17 17:52
pro Nowak-vím, nedávno jsem o tom psal blog-15minutové město, dlouhodobý či trvalý lockdown, digitální peníze, povinné očkování...
Citovat
#1 nowak 2023-09-17 13:30
Pane Petře a to jsem nedávno četl, že Svět má být (před svým koncem) ještě horší než Sodoma a Gomora. Tak se máme "připravit"!!!! !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře