Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co možná nevíte.

Stále jsou dohady, jak je to s Prigožinem, zda žije nebo ne a kdo by měl z jeho smrti největší užitek. Jestliže zachraňoval Afriku před Západem, je pachatel jasný. Jeho horoskop zcela zaručeně ukazuje, že už je po smrti.

Je to snad poprvé na celém světě, kdy soudce zcela beztrestně propustil vraha. Jsme světový unikát. Buď je soudce rasista, který schvaluje vraždu cikána, nebo je to politicky závislý soudce, loutka, která preferuje beztrestnost Ukrajinců tak, jak policie a soudy v západní Evropě podporují beztrestnost muslimů.

Je to chyba 90% voličů, kteří odmítají přímou odvolatelnost a hmotnou odpovědnost soudců a politiků. Proto může být naše vláda vlastizrádná a záměrně poškozovat zájmy svých voličů.

  • co-mozna-nevite
 
Ukrajinští vojáci, poslaní do Německa, kteří mají nacistické tetování, jdou přímo do vězení. Co na to soudruh Rakušan?
Když sleduji některá česká fotbalová mužstva, nejsem si jistý, nežijeme-li v Africe. Týká se i mnoha reklam.
Soudruh Rakušan řekl, že česká policie zjišťovala chování řeporyjského prasete a neshledala na něm nic nezákonného, prý jde jen o jeho názor. Vzorný důkaz, že máme závislou policii. Abstinent Véna by plakal...Tento soudruh s knírkem, připomínající hodného strýčka Ádu, odmítl kolektivní vinu Ukrajinců, ale u zlých Rusů ne. Opět máme skutečné papaláše. Nedovolit světoznámé operní pěvkyni vystoupit v ČR je barbarství největšího kalibru a ostuda před celým světem. Kdy se začnou pálit knihy Dostojevského, Čechova, Tolstoje a dalších spisovatelů? Kdy se začne zakazovat Čajkovského Koncert B mol? Proč kopírujeme barbarství ukrajinských banderovců? Cynik Rakušan doufá, že znásilněná a málem zavražděná dívka bude v pořádku...
Na průvodu hrdosti měli Loupežníci českou vlajku přebarvenou duhovými barvami. Opravdu nejde o trestný čin? Že na tento průvod patří Lipánek, je už od prvního pohledu jasné, ale o Rakušanovi jsem to nevěděl...Prodávali tam dětské knížky-pohádky :"Jedno morče a dvě mámy", "Můj brácha se jmenuje Jessica", pohádková sbírka o stejnopohlavních- "Stejní". Které zvrhlé mámy si to koupí? Dnes je "in" chlubit se svou úchylkou na veřejnosti. Chocholoušek by nestíhal...Kolik milionů z našich daní se na tuto odpornou zvrhlost vyhodilo? Dokonce se dělaly seznamy, kdo se nezúčastnil prvomájového průvodu, pardon, pochodu hrdosti. Čest práci, soudruzi. 
Rajchl: "Když nás obsadil Hitler, tak jsme si naivně mysleli, že nás zachránil Stalin. Výsledkem bylo čtyřicet let nesvobody, politické procesy a politické vraždy. Putin i Západ prosazují vlastní cíle a oba nás budou vždy a jen zneužívat k tomu, aby jich dosáhli. Neustále si plete SSSR a Rusko, KSČ a KSČM. Neuvědomuje si, že díky těmto zlým Rusům jeho rodiče přežili a že i on žije jen díky těmto mladým klukům, kteří zde obětovali své životy. I skvělý bloger Vidlák má bohužel podobné názory převzaté od svých rodičů. 
Stará Kovářka chce zveřejnit slova, která by se neměla ve sněmovně používat. V Brně takovým lidem říkáme, že je blbá jako pučtok nebo je ještě větší blbec než jsme doufali.
Pokud jde o globální oteplování, podplacení klimatologové si "pletou" počasí a klima. Podle mnoha skutečných vědců se už třicet let ochlazuje Tichý oceán.
Brnák Hladík tvrdí, že se Česko otepluje dvakrát rychleji než zbytek světa. Pochod hrdosti na něm nechal následky....
Ziskovky budou školit "horké a hrdé", jak vychovávat děti. Kam se hrabe Absurdistán. 
Za drogy se vždy velmi přísně trestalo, někde i doživotím či trestem smrti. U brněnské političky to nevadí. Jinde by politik ihned musel odstoupit, ale protože máme prostituty, pardon, prestituty...
Jakýsi Šašek prohlásil, že v Rusku vytvářel hodnoty /?/ a že Rusko je používá proti němu, proti naší zemi a proti našim spojencům. Bojí se o život svůj, své rodiny, a chce, aby ho vláda chránila. Puky do hlavy mají své následky....
Není náhoda, že se najednou po mnoha desetiletích začíná mluvit o invazi mimozemštanů. Proč jsem si vzpomněl na film Vrtěti psem?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Skeletor 2023-08-27 12:11
Vykládejte to retardům, to je stejné jako házet pověstný hrách na zeď. Nevím nač vlastně češi a nejen oni čekají. Vůbec se nedivím že je chce KoZa pomocí přivandrovalého sajrajtu zlikvidovat, ono to bude potom s mentalitou obyvatelstva naprosto stejné
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře