Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ČÍNA aneb VYSTRČILI VYSTRČILA

Internet je plný inFormací (to, co má formovat "váš" světonázor) o cestě páně Vystrčila (ODS), toho času předsedy Senátu Parlamentu České republiky na Tchaj-wan, neboli do Čínské republiky (23 miliónů obyvatel), na kteréžto území si ovšem klade nárok Čínská lidová republika (ČLR - 1,4 miliardy obyvatel).

  • cina-aneb-vystrcili-vystrcila

Proč je ta cesta kontroverzní sama o sobě? Protože představitelé cizích států na Tchaj-wan oficiálně nejezdí, protože kormě 17 banánových republik (např. Palu, Nauru Nauru, Tuvalu Tuvalu, Svatá Lucie nebo třeba Svatý Kryštof a Nevis - ano, to jsou názvy zemí) ji všichni berou jako součást ČLR. VŠICHNI. Tedy i Česká republika. Tchaj-wan není členem ani OSN (od roku 1971), byl vyloučen i ze Světové zdravotnické organizace WHO (což je mimochodem velmi zajímavý "příběh", ke kterému je nutné se v vzávěru vrátit) a nejsou členy dokonce ani Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO), tudíž ani z hlediska letecké dopravy "neexistují".

Je to tedy území, na kterém se nachází stát, ale nemající státnost, tedy dostatečné kompetence k tomu, aby skutečným státem byli! Již z tohoto hlediska je cesta "našeho" pana senátora neobyčejně špatným vtipem a jeho tamní proslovy o svobodě a demokracii naprosto směšnou šaškárnou, protože nic takového je nečeká a ani nikdy nečekalo. Toto je pohled, který asi většina vidí, ale je nutné se na zcela evidentní imitačně-provokační činnost pana senátora podívat z mnohem větší výšky, tedy z hlediska globální politiky, protože z něj nám ho média nepředloží a na diskuzích na fb se je určitě nedozvíme.

Možná si někdo ještě vzpomene, co jsem napsal 29.11. 2019, když se jiný člen ODS, pan Kubera, "rozhodl" (zapomeňte, že tyto loutky o něčem takovém rozhodují) o této cestě:

"A kdy se nám pan Kubera "zvrhl"? Letos v březnu jednal jako naprosto podřízený lokaj s Madeline Albrightovou alias Krvavou Madlou, která je jednou z výkladních skříní US státních elit, tedy neokonů. A řekl jí, že je náš prezident orientován více na Rusko a Čínu, ale že je nutné se více orientovat na USA, které nás dle něj "nikdy nezradily". A co na to M. A.? "Je třeba, abyste do USA přijel, abychom propojili Senát Parlamentu ČR s Kongresem a jeho členy. Je hodně oblastí, ve kterých by mělo Česko s USA spolupracovat na parlamentní úrovni. Můžeme společně udělat velké věci." Jinými slovy Madla nabídla převzít Senát ČR a lokajíček se okamžitě jako správný mopslík zatetelil blahem. Už je jasnější, proč ze Senátu ČR jde jeden útok za druhým proti Hradu a proč pan Kubera "musí" na Tchaj-wan a to tak moc, že o cestě musí lhát jako poslední šmucka (tvrdil, že je to kvůli zájmu našich podnikatelů, což Obchodní komora popřela - dodatečná poznámka)? Opravdu si představoval, že takto budou vypadat ty "velké věci", které mu slibovala ta lidská zrůda?"

Změnilo se úmrtím pana Kubery něco z toho co jsem loni psal? Změnilo a to "maličkost". Na návštěvu k nám přiletěl ministr zahraničí USA pan Pompeo. A co udělal pan senátor Vystrčil jako první? Zeptal se jej (požádal o svolení, protože na rozdíl od Kubery jej ještě neměl), jestli s jeho letem souhlasí. Ten byl samozřejmě nadšen, protože jakákoliv provokace proti ČLR je v jeho zájmu a tak mu pan senátor slavnostně předal symbolický klíč od našeho Senátu ČR (!!!). A komu se dává klíč od domu? Vždy majiteli, přátelé.

Jak pojmenovali ten let na Tchaj-wan? Letem svobody? A svobodný člověk předá kompetence nad zákonodárným orgánem cizí zemi, pracuje v jejím zájmu a nechá si od ní schválit "svou" cestu (stále platí to, na čem se domluvil pan Kubera s Albrightovou, vaše výsosti?)? Ne, to dělá buď hlupák, který trpí pocitem méněcennosti a potřebuje řídit někým "moudřejším" a nebo zrádce národa. Jiná alternativa NEEXISTUJE.

Proč je Čína tak pobouřena? https://www.novinky.cz/…/cesko-ponese-nasledky-lid-chce-pre… Proč ty hysterické, pomstychtivé výkřiky o sankcích, když každý druhý i tzv. "vlastenec" na fb píše, že je Vystrčil "bezvýznamný z bezvýznamné země"? Čínská Nová hedvábná stezka (NHS - megaobří globální projekt v dikci Globálních elit), přesněji jeden její významný pramen, má začínat právě v naší, pro Čínu zcela "bezvýznamné", zemi. Na tom se domluvil Zeman s prezidentem Si na té tolik zmiňované cestě do Číny. Labsko-Oderský průplav má být silně rozšířen a to bude stát stovky miliard (kdy hlavní část má, zcela "překvapivě", financovat právě Čína) a to proto, že tento, jistě také "bezvýznamný" projekt (část na našem území bude uzlem, který bude spojovat "pouze" Baltské moře se Severním a Černým) a přinese okolním zemím obří příjmy a samozřejmě závislost na Číně, která bude majitelem celého projektu. Připojením se k NHS jsme na sebe vzali i jisté politické závazky a ty právě díky Vystrčilovi berou za své. Asi je již pochopitelnější, proč ten řev z Číny a "dělání ramen"? Vždyť jde "pouze" o miliardy a "pouze" o globální politiku na té nejvyšší úrovni!

Vzpomínáte si, jak byl prezident Si na návštěvě v ČR a jak mu symbolicky Zeman předal klíče od Prahy? Co jsme si výše řekli o této symbolice? Vzpomene si také někdo co zahrál Zeman v Číně na klavír? Ze všech písní co existují vybral zrovna píseň o železnici, která je samozřejmě jednou ze složek NHS. Má smysl nějak zvlášť zmiňovat, že celá provokace má pouze jediný cíl a to zabrzdit, nebo zcela zničit naši část projektu? Všimli jste si čím svou cestu pan senátor obhajoval? Tím, že jsme svobodní a můžeme si jezdit kam chceme a tím, že ta cesta přinese velké investice do ČR. Obojí je lež. To první prokázal již svou "symbolikou" s Pompeem a to druhé jej nezajímá vůbec, protože vzájemný obchod s Tchaj-wanem funguje roky zcela bez problémů a to i bez provokačních návštěv.


Proč tam tedy "musel"? Protože to dostal jako správný lokaj za úkol (převzal jej automaticky po Kuberovi) od svých loutkovodičů. Jak to okomentoval Hamáček? Že se "Česko hodí jako pokusný králík", což je naprosto trefné. https://www.lidovky.cz/…/ceska-republika-jako-pokusny-krali…

Znáte jistě ty filmy, kdy se za války poslali do pole nejdříve členové trestních oddílů, tedy zločinci a pitomci, aby se zjistilo, je-li to pole zaminované? A tak byl "náš" Vystrčil vystrčen coby pitomec do první linie a nyní se čeká, jak nový Hegemon zareaguje a jestli dotyčný "vyletí do povětří" (přesněji naše země, náš stát) a nebo to nějak ustojí. A aby byl jako správný pitomec dostatečně povzbuzen a nezkoušel cuknout, tak na něj ještě ostatní křičeli, aby se nebál a šel do toho minového pole odvážně dál. A protože je to opravdový a naprostý pitomec, tak mu nedojde, že to na něj křičí ti, co by tam nikdo nedostal ani heverem. https://www.frekvence1.cz/…/vystrcilovu-cestu-na-tchaj-wan-…

Slyšeli jste Vystrčilův projev na Národní univerzitě Čcheng-čch'? Leckdo jej rozebral, ale málokdo si všiml jednoho detailu. On v něm zmínil prakticky celý svůj profesní životopis. Mluvil hodně o sobě a své činnosti. Proč by to tam mělo někoho zajímat? Tato část byla celá určena nám do ČR, protože se vědělo, že se tento projev dostane mezi lidi a bude je zajímat, co tam ten člověk vlastně vykládá. Vystrčila totiž nikdo nezná a protože si tímto svým výjezdem udělal oko u mnoha neznalých, hloupých a nebo naivních lidí ("konečně odvážný politik za kterého se nemusím stydět"), tak bylo nutné říci co je to vlastně za člověka. Píár se mu, jako správné loutce, bude dělat tak dlouho, dokud jej bude zapotřebí. Co jsem psal v závěru textu z 22.7.?: "Vše se mění a dokonce i Kalousek se svým knížetem již pochopili, že éra jejich chlebodárců je již pomalu pryč a tak vyklízí parket pro jiné loutky." A tak už tu ta "nová" loutka je. Pouze je mnohem pitomější a vůbec nechápe co děl a k čemu je použita.

Přicházíme o svůj stát. Dříve nám kompetence státu zajišťovalo spojenectví s UK a Francií, než nás prodali v Mnichově, poté tak činil SSSR, než tento spolek zemí zničil trockista Gorbačov, následně US státní elity alias neokoni, které ovšem nyní likviduje Trump a tak jim nezbývá, než po celém světě vyvolávat konflikty a provokace (psal jsem o tom 19.8.). Jednou z těch provokací je i vystrčení Vystrčila. A kdo nyní nad "naším" státem, který nikdy neměl suverenitu, která by se vešla za nehet, tyto kompetence zajišťuje, když neokoni již mohou jen kopat? A zapomeňte rovnou, že se bez nich obejdeme! NIKDO je nezajišťuje, přátelé. A aby to tak zůstalo, tak se o to starají stále stejní vlastizrádci z řad ODS, KDU, Top 09 a Pirátů. Nejsou to zrovna členové těchto "spolků", kteří nedávno provedli sérii provokací proti Rusku, tedy zemi, která tyto kompetence poskytuje všude jako na běžícím páse? A nejsou to zrovna členové těchto stran, kteří jsou nyní na Tchaj-wanu, abychom se nedostali pod Čínu? Jiří Růžička za TOP 09 a STAN, pražský primátor Zdeněk Hřib za Piráty,

Petr Šilar z KDU-ČSL a samozřejmě vystrčený Vystrčil z ODS a "nezávislý" Fischer? Jakou nám chystají budoucnost, když pracují v zájmu chcípajících neokonů? Pokud stát nemá vlastní suverenitu a ani nikoho, kdo by mu jisté kompetence státnosti poskytoval, tak časem bude státem jen na papíře a nebo si ho rozeberou státy jiné. Není předseda ODS členem Panevropské unie, kterou vede šéf Landsmančaftu, který chce zrušit Benešovy dekrety? Mrchožrouti se mimochodem již slétají. Kde je cítit slabost, tam ji někdo okmažitě využije: https://www.novinky.cz/…/spor-o-majetek-lichtenstejnu-se-bu…

A co Tchaj-wan versus WHO a informační pandemie C19? Když tato země informovala WHO o existenci nového viru, tak to brali tito úředníci jako informaci z jedné provincie ČLR a nechali to být. A tak se i v této zemi koronavir choval (podobně jako v Bělorusku - psal jsem o tom 19.8.) poněkud "jinak" než jinde. Místní hodně testovali a trasovali nemocné, ale žádné velké restrikce nedělali - na rozdíl od zbytku světa "nevypli" svou zemi. A výsledek? Cca 50 mrtvých. A to se jim tam dostal ještě "silný" vir přímo z ČLR. Zajímavé, že? Tam kde to nemělo WHO pod kontrolou jsou výsledky nemoci zcela jiné, než ve zbytku světa.


Je válka. Je naštěstí zatím jen informační a bojuje se i o naše území a o to, kdo bude pánem toho, čemu se říká Trojmoří.

zdroj: Z FB Petra Nováka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře