Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bude mít Česká republika druhý vítězný únor? Všichni s jiným pohledem na věc budou umlčeni

16. 02. 2023

Kroky naší povedené vlády k urychlenému přijetí zákona o dezinformacích tomu nasvědčují. Každý, kdo nebude souhlasit s oficiálním názorem naší vlády a jí pověřených ́odborníků ́, bude odstřižen od internetu.

Jinými slovy: všichni s jiným pohledem na věc, budou umlčeni.

Nenápadné oklešťování lidských práv bude nově završeno zbavením lidí základního práva svobody slova a projevu. To pánové Fiala a Rakušan vymysleli opravdu moc dobře.

bude-mit-ceska-republika-druhy-vitezny-unor-vsichni-s-jinym-pohledem-na-vec-budou-umlceni

Používala to církev, fašisti i komunisti, tak tak proč ne naše vláda. Televize a sdělovací prostředky už dávno vysílají jen to, co se vládě hodí do krámu, tak proč ještě nepřitvrdit? Už jen vyhlásit měnu, zavřít hranice a bude to jako v 50. letech. Naši odborníci, vědci, právníci a lékaři, kteří měli a mají jiný názor, jsou vysmíváni a je jim znemožněno informovat lidi a projevit svůj odlišný názor na věc.

Se stejným despektem vůči druhým se chovali Hitler, Putin a jiní diktátoři - podobnost je až děsivá.

Vystrašit lidi, rozdělit národ na špatné a dobré a označit viníka. A z moudrých lidí, z elity národa jsou dezinformátoři - jako např. prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc, světově uznávaný kardiochirurg - a jiní. Vyvolat u lidí strach, to funguje pokaždé.

Nevím, jestli si uvědomujeme vážnost situace. Ale opravdu tu hrozí druhý ́vítězný únor ́ a je jedno jestli to bude zase únor nebo tentokrát třeba březen nebo duben! Necháme opět zvítězit totalitu? Podřídíme se hrstce chytrolínů, kteří jsou momentálně u koryta a okleštěním našich svobod se tam chystají další roky udržet?

Pro obyčejné lidi chystají prohru a fiasko.

Lidé u moci hází plody své neschopnosti a hamižnosti na lidi svého národa v podobě astronomického zadlužení státu. Dluh budou splácet nejen naše děti, ale i jejich děti. Živíme tu tisíce cizinců a vlastní lidi živoří.

Ne však ti ve vládě a ostatní politici. Ti nám vymysleli novou důchodovou reformu. Co na tom, že jste dřeli celý život, důchod vám zkrátíme podle našeho uvážení - obyčejní lidé budou dřít skoro do 70 let, na nicnedělání našich politiků a jejich tučné platy.

Obyčejní lidé si důchodu moc neužijí, neboť kdo toto vydrží do vysokého věku?

Ano, jen politici, co nic nedělají a honosně si říkají zákonodárci. A se vzděláním našich dětí si opravdu nemusíme dělat starosti, vždyť jak nedávno prohlásil náš Andrej: ́V mých továrnách je místo pro všechny... ́, tak na co vzdělání.

Chytrý kluk ten náš Andrej a ke všemu to myslel vážně.

Možná díky té krásné zprávě ho za presidenta volilo téměř 50% lidí.

V čele státu bude generál, co asi dobrého a přínosného pro lidi může vymyslet?

Zase povinnou vojenskou službu? Možná na 14 let jako kdysi? Obávám se, že mírová jednání to asi nebudou.

No, lidé se budou muset probudit a hlásit se masově a hlavně hodně nahlas o svá práva, jinak skončíme jak v KDLR.

Nebo si myslíte, že se není čeho se bát, že politici vše dělají v našem zájmu?

Autor: Miloslav Závorka

Zdroj: https://zavorka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=798205

bude-mit-ceska-republika-druhy-vitezny-unor-vsichni-s-jinym-pohledem-na-vec-budou-umlceni
bude-mit-ceska-republika-druhy-vitezny-unor-vsichni-s-jinym-pohledem-na-vec-budou-umlceni

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Martin Bacík 2023-02-17 12:55
Pane ZÁVORKO... už jen z titulu Vašeho textu lze pochopit, že si jako ostatní PEDESTRIANI plete pojmy s dojmy, tedy že jste DEBIL ! Mluvím o tom Vašem zneužití VÍTĚZNÉHO ÚNORA. ###Ale nebojte - již brzy nejen Vás ,, vyléčí " RUSKÁ FEDERACE.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře