Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Aeronet klesl na úroveň nacistického Árijského boje

Hodnocení uživatelů:  / 31
NejhoršíNejlepší 

Jsem ctitel svobody projevu a nikomu ji neberu. Ovšem to, co předvedl tento proruský web Aeronet, dokazuje, že si označení dezinformační zaslouží právem. Nehorázný antižidovský výpad je mimořádně odporný.

  • aeronet-klesl-na-uroven-nacistickeho-arijskeho-boje

„Za „masakrem v Rotschildově Ostravě“ stojí židovský klan a ministr vnitra Jan Hamáček o něm věděl už měsíc předem, tvrdí článek publikovaný na serveru Aeronet. Neštěstí v ostravské nemocnici, při kterém zemřelo sedm lidí, je údajně projevem války mezi Židy,“ uvedl zpravodajský server www.seznamzpravy.cz.

Aeronet je stejné zlo jako nacistické plátky neblahé paměti, které stejným stylem štvaly proti Židům.

Zmíněná zpráva je lživá od začátku do konce. Nelze se tedy divit, že na sociálních sítích je mezi lidmi z tohoto hnusu velké pobouření a hlasy žádající zákaz Aeronetu nejsou ojedinělé. Já nejsem příznivec zákazu médií, ale v tomhle případě váhám. Určitě by nebylo od věcí odstřihnout tenhle obskurní web od inzerce a reklam a zbavit jej tak podstatné části příjmů.

Toto je antisemitismus nejhrubšího zrna. Takhle nějak začínala hilsneriáda, kdy byli Židé obviňování z rituálních vražd křesťanských panen a na základě této pověry byl málem popraven nevinný člověk Leopold Hilsner. Protižidovské výpady se ve třicátých letech minulého století stupňovaly v celé Evropě a vrcholu dosáhly v nacistickém Německu. Výsledkem bylo šest milionů zavražděných Židů v rámci holocaustu. Už z toho důvodu jsou takové antisemitské výpady nepřijatelné a nebezpečné.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/utok-v-ostrave-je-spiknuti-zidu-napsal-server-lzi-na-internetu-proveri-policie-85199?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=FlPrtcczYAE-201912181157&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&fbclid=IwAR0ehbBWBlqD6MtGXh55mJKyRIyAViVessgWyGgfqSzuJDvVfse-vXMhbPY

Autor: Jan Ziegler

Zdroj: https://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=739783

(CFP!: Doufejme, že pan Ziegler se bude v příštích blozich věnovat i snaze starosty Řeporyjí za ODS postavit sochu ruským nacistům, kteří pod velením nacisty generála Vlasova v řadách Himmlerových SS, vraždili Židy, Poláky, Ukrajince, Rusy....

Ale v neposlední řadě třeba i Angele Merkel a orgánům EU (např. EK), kteří do Evropy stěhují miliony muslimů, jenž k smrti Židy nenávidí. Samotní Židé v západní Evropě přirovnávají současnou situaci způsobenou "novými Evropany" v západní Evropě k situaci ve druhé polovině třicátých let minulého století v Německu a západní Evropu již opět raději "pro jistotu" opouštějí.

Bývalá šéfka Ústřední rady Židů v Německu Charlotte Knoblochová rovněž nemá strach a obavy z pana VK a Aeronetu, i když tvrdí, že němečtí Židé žijí v každodenním strachu. Jedná se totiž o strach z "nových Evropanů", když tvrdí: „Na veřejných místech se můžeme projevovat jen pod policejní ochranou a řídit se striktními bezpečnostními pravidly. V opačném případě nám hrozí vážné nebezpečí. Agresivní napadání na ulici či na sociálních sítích kvůli židovskému původu je v současném Německu každodenní realitou.“ „Antisemitismus v rámci levice, muslimské komunity a vůbec celé společnosti stále posiluje. Je nejvyšší čas zřídit úřad, který se bude těmito hrozbami vážně zabývat."

Takže, abychom si to srhnuli pane Zieglere, němečtí Židé nemají strach z VK a AE, ale z levičáků, sluníček, vítačů muslimů a hlavně ze samotných muslimů, kteří jsou v houfech nejen do Německa "dovážení" Angelou Merkelovou a orgány EU.

Tímto se těšíme na Vaše další články, ve kterých palicí antisemitismu "spráskáte" starostu Řeporyji za ODS, levičáky, vítače muslimských migrantů, "nové Evropany" a hlavně Angelu Merkel a samotnou EU.)

 

Facebook komentáře