Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zápas na život a na smrt: Vítězství Ruska přetvoří celý finanční svět

Insider vysvětlil, proti komu vlastně Rusko dnes vede boj na život a na smrt a proč jeho vítězství může přetvořit celý finanční svět.

Oběšení Husajna v roce 2006 bylo vysíláno na všech světových televizních kanálech. Smrt plukovníka Kaddáfího, roztrhaného davem na kusy, byla v roce 2011 také vysílána na všech televizních kanálech světa. Co myslíte, proč to bylo nutné ukazovat celému světu? 

Autor okamžitě odpovídá na vlastní otázku: – Jde o demonstrativní popravu, aby všechny země viděly, co se stane s těmi, kteří chtějí opustit americký finanční systém.

  • zapas-na-zivot-a-na-smrt-vitezstvi-ruska-pretvori-cely-financni-svet
  • zapas-na-zivot-a-na-smrt-vitezstvi-ruska-pretvori-cely-financni-svet

O čem to mluvíme?

Federální rezervní systém USA (jinými slovy, americká centrální banka) je soukromá organizace vlastněná dvaceti soukromými bankami ve Spojených státech, připomíná Neftegaz.ru:

To je jejich hlavní byznys – tisknout světové peníze. Aby toho dosáhli, současní vlastníci Fedu vynaložili mnoho času (přesněji desetiletí – staletí) a úsilí.

Insider cituje z příspěvku, jehož text se aktivně šířil po webu, a upozorňuje na skutečnost, že „Federální rezervní systém je velmi chytré, gigantické, pokud jde o objem a rozsah, finanční pyramidové schéma.“ 

Píše, že „lidstvo má co do činění s brilantní, neuvěřitelně silnou a bezohlednou skupinou lidí, kteří vybudovali strukturu světa, ve kterém žijeme“.

Jejich pojmový aparát nebere v úvahu takové pojmy jako „humanismus“, „laskavost“, „soucit“, atd. Hlavní jsou čísla, hlavní je zisk, hlavní je aritmetika transakcí, – vysvětluje autor publikace. – V situaci, kdy je možné zničit lidi, ale dosáhnout při tom velkého zisku, nemají žádné zvláštní pochybnosti o tom, co mají dělat. Ve svém vlastním zájmu mohou města srovnat se zemí spolu s civilisty. Jediným skutečně smysluplným výsledkem pro ně může být pouze zisk.

A nyní Rusko tento systém vyzvalo a celý svět čeká, jak to všechno skončí. Vítězství naší země může přetvořit celý finanční svět: „Americký finanční systém ztratí polovinu planety, Čína, Indie se také vymaní z vlivu americké centrální banky.“

Zatím ale probíhá smrtelný boj. Musíme vyhrát, jinak budeme zničeni, – varuje autor publikace. – Soudě podle toho, jaká rozhodnutí jsou přijímána na nejvyšší úrovni, je nyní v Rusku vše propočítáno. Takže nepropadejte panice, soudruzi! Ano, bude to těžké 1-3 roky. Ano, stále je velký chaos, ceny porostou, některé továrny se zastaví, ale brzy začne tak mohutný rozvoj Ruska, jaký svět ještě neviděl!

Celý článek ZDE: https://www.pokec24.cz/politika/zapas-na-zivot-a-na-smrt-vitezstvi-ruska-pretvori-cely-financni-svet/?attempt=2

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 sergej 2022-05-17 12:52
No, great resesisté vám nablikají ještě do očí s grýndejlem, covidapartheide m zaháčkovanou armádou bílých plášťů a sociálním kreditem za všechny prachy.
https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-je-klaus-schwab-nejnebezpecnejsi-clovek-na-svete/
A na webu více.
https://otevrisvoumysl.cz/davos-agenda-2021-velky-reset-ursula-von-der-leyenova-klaus-schwab-kdo-jsou-skutecne-my/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře