Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva k odchodu Jiřího Paroubka z české politiky

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • paroubek_petra
Vyzýváme Jiřího Paroubka k odkrytí příjmů jeho osoby a jeho ženy Petry, vyzýváme také orgány činné v trestním řízení, aby tuto nechutnou kauzu ohrožující důvěru v české politiky rozkryly a vyvodily z nich důsledky v podobě žádosti o vydání pana Ing. Jiřího Paroubka k trestnímu stíhání, pakliže shledají důvod k takovému kroku. Pro 99 % spoluobčanů by již existoval, v případě pana Paroubka policejníí orgány záhadně nekonají.

Vyzýváme k odkrytí zdrojů financování jeho nové strany Národní socialisté - Levice 21. století, kterou dnes financuje podnikatel Jaroslav Andres, který nikdy předtím nevykazoval zisk ani provozní obrat srovnatelný s obratem, který mu dnes umožňuje pronajímat honosné sídlo právě Paroubkově partaji.

Vyzýváme české novináře, aby se již nebáli každodenního zastrašování ze strany pana Paroubka a odkryli nesrovnalosti v účetnictví manželů Paroubkových a jejich obchodních partnerů, protože na konci nepřehledných vazeb najdeme původ a zdroj peněz, kterými dnes pan Ing. Jiří Paroubek hýří.

Vyzýváme všechny občany, aby přestali tolerovat legalizaci podivných peněz v akci nákup nemovitostí za knihy. Bijeme na poplach! Pokud nyní nezakročíme proti panu Ing. Jiří Paroubkovi, přijdou noví Paroubkové a Grossové a nikdy se nebudeme mít dobře.

Pište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

------------------------------------------------------------------------

Přidejte si nás na Facebook a ukažte panu Ing. Jiří Paroubkovi, že náhodná zbohatnutí v politice nejsou běžná. Čím více si vás naši stránku přidá, tím větší skupinu lidí proti podivným zbohatnutím v politice vytvoříme. Proto přeposílejte dále a doporučte všem svým přátelům

http://www.facebook.com/pages/PračkaNaPenízeCZ-Odchod-Paroubka-z-české-politiky/264458723610464?sk=wall

Navštivte a přečtěte si www.prackanapenize.cz umíte takhle vydělávat?

Facebook komentáře