Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VÍM, JAK SJEDNOTIT NÁROD

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Knížka VÍM, JAK SJEDNOTIT NÁROD, je samostatným pokračováním předchozích Manových svazků Psáno ze vzteku (komentování politických událostí z let 2008 až 2012, Braň se, nevzdávej to! (komentování politických událostí od března 2013 do října 2014, a Kdyby tak tohle řekl Putin (zachycující události od října 2014 do ledna 2017).

  • vim-jak-sjednotit-narod
  • vim-jak-sjednotit-narod

 

Knížka Vím, jak sjednotit národ zabírá děje domácí i zahraniční z období od ledna 2017 do září 2018. V této době zveřejnil autor většinou na internetových serverech  (www.czechfreepress.cz , www. Parlamentní listy.cz, www.vasevec.cz, www.novarepublika.cz,  www.outsidermedia.cz, www.rukojmi.cz, www.literarky.cz a na mnoha serverech dalších 162 vlastních článků a překladů z angličtiny (většinou autora P.C.Robertse), z nichž pro tento výbor pořídil výběr 58 článků vlastních, o kterých usoudil, že mají informační hodnotu platnou i dnes. 

 

Zda měl v tomto směru dobrý čich, rozhodnou samozřejmě až čtenáři. Ze zahraničních tiskovin a webů převzal jeden z jeho článků největší světový internetový portál World News, vycházející v 60 jazykových mutacích, a dva další články zveřejnily ve 20 jazycích nejznámější ruské portály Rossia Segodna a Sputnik.

 

Facebook komentáře