Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VIDEO: Václav Klaus ml. na tiskovce Trikolory odpálil bombu, ze které se poslanci SPD a KSČM doslova obsypou! ...

Výzva na bojkot a odpor proti “zbytečnému” Hamáčkovu zákonu proti domobranám a na omezení zbraní leží na stole, a teď se ukáže, kdo z poslanců to podepíše! Právní analýza odhaluje, že ČR žádný zákon o zbraních na pokyn Bruselu přijímat nemusí, protože Smlouva o Evropské unii ponechává národní obranu a bezpečnost výhradně na jednotlivých státech! Totéž uvádí Smlouva o fungování Evropské unie! Co se to tady hraje za špinavou hru na voliče?Hnutí Trikolora mělo včera v poslanecké sněmovně tiskovou konferenci [1] a naše redakce byla záhy upozorněna na překvapivé a velmi příjemné stanovisko Václava Klause ml. k drakonickému zákonu z dílny Jana Hamáčka na implementaci tzv. zbraňové směrnice z EU do českého práva a rovněž na zákaz činnosti ozbrojených milicí v české republice, známých hlavně pod označením “domobrany”. Naše redakce v nedávné době řešila bizarní situaci, kdy pod Hamáčkův návrh zákona se připojili nečekaně i aktivističtí poslanci za SPD a KSČM.

  • video-vaclav-klaus-ml-na-tiskovce-trikolory-odpalil-bombu-ze-ktere-se-poslanci-spd-a-kscm-doslova-obsypou

Neustále v redakci řešíme, co stálo za tímto krokem a proč se tyto dvě strany nechaly takovým způsobem vmanévrovat do nebezpečného zákona, jehož cílem je implementace směrnic z EU ohledně zbraní, a současně zákaz činnosti ozbrojených milicí na území ČR. Jenže, právníci Trikolory našli v klíčových smlouvách o Evropské unie paragrafy, které prostě odhalují, že celý slavný zbraňový zákon z dílny Jana Hamáčka je od začátku až do konce naprostý podvod na voliče mnoha stran, protože ten zákon je vylhaný. Není totiž potřeba ten zákon přijímat, protože národní bezpečnost po Smlouvy o Evropské unii je ve výlučném a výhradním rozhodování jednotlivých států, do kterých EU nesmí a nemůže zasahovat! Schované paragrafy našli ve smlouvách EU právníci Trikolory!

Evropské smlouvy odhalují, že česká vláda a parlament žádný zákon o domobranách a zbraních kvůli směrnicím EU přijímat nemusí

Smlouva o Evropské unii v konsolidovaném českém znění [2] v článku 4 v odstavci 2 totiž jasně říká, že… EU respektuje základní funkce státu, zejména ty, které souvisejí se zajištěním územní celistvosti, udržením veřejného pořádku a ochranou národní bezpečnosti. Zejména národní bezpečnost zůstává výhradní odpovědností každého členského státu.

A aby bylo jasné, že je to myšleno vážně, tak v další evropské smlouvě, konkrétně Smlouva o fungování Evropské unie v konsolidovaném znění [3] uvádí v článku 72, že Hlava V o společné bezpečnosti v EU se jmenovitě a explicitně nevztahuje na národní bezpečnost a výkon bezpečnosti jednotlivých států. Doslova je uvedeno, že… Tato hlava se nedotýká výkonu odpovědnosti členských států za udržování veřejného pořádku a ochranu vnitřní bezpečnosti.

Ve sněmovně se zákon o domobranách bude projednávat zbytečně, stačilo se podívat do smluv o fungování a založení EU

Jinými slovy, dámy a pánové, je to venku. Celý návrh zákona z dílny Jana Hamáčka je přijímán a navrhován pod záminkou toho, že to tak chce Evropská unie, a přitom to není pravda, přitom se stačí odvolat na Smlouvu o Evropské unii a na Smlouvu o fungování Evropské unie a musí být všem jasné, že to nemá s Evropskou unii nic společného. Je to soukromá iniciativa někoho v ČR. A teď koho? Tak jednoznačně soukromá iniciativa Jana Hamáčka a Aspen Institutu. Vzhledem k tomu, že předlohu zákona před 2 týdny hladce schválila i vláda ČR, tak je to možná i iniciativa Babišovy vlády jako celku. Jenže, proboha, řekněte mi někdo, proč se pod návrh tohoto zákona nacpali i aktivisté z SPD a KSČM?

Dosud nám nikdo nedokázal vysvětlit, proč SPD a KSČM se tak heroicky zastávají za zákon, který je úplně zbytečný a není potřeba jej přijímat, protože EU jasně uvádí ve zmíněných zakladatelských smlouvách o EU, že národní obrana a národní bezpečnost setrvává ve výhradní pravomoci národních států? Evropská komise může přijímat směrnice jak chce, ale pokud jsou v rozporu se zakládajícími listinami EU, potom ty směrnice komise jsou neplatné!

Proč SPD jako strana, která dostala takové množství peněz za volby a zisk 10% hlasů, nenajme profesionálního a erudovaného právníka, který by Hamáčkův zákon roztrhal a rozcupoval právním rozborem smluv s Evropskou unií na kusy prostým odhalením, že ten zákon je zbytečný, protože není třeba? Přiznám se, že o těchto ustanoveních v evropských smlouvách jsem nevěděl ani já, protože ty smlouvy jsou obsáhlé a znají je pouze odborníci na evropské právo, ale je vidět, že Trikolora ty odborníky na evropské právo má, a je to venku!

Ve sněmovně leží petice navržená Trikolorou, která vzhledem na nově zjištěné skutečnosti vyzývá poslance, aby bojkotovali zbraňový a domobranecký zákon z dílny Jana Hamáčka

Takže, co udělala Trikolora? Sepsala petici v rámci sněmovny, která vyzývá poslance parlamentu napříč stranami, aby se k petici připojili. A co tato petice požaduje? Aby se poslanci parlamentu postavili proti tomuto zákonu jako celku, a aby jej kompletně odmítli jako nejen zbytečný, ale hlavně protinárodní. A naše redakce tuto petici bude sledovat. Poslanci, kteří ji nepodepíší, přiznají barvu a odkopou se jako užiteční idioti. Někdo by řekl, že politické strany ve sněmovně mají přece k dispozici právní odborníky, poradce, znalce na evropské právo, kteří poradí poslancům, pod jaké návrhy se mají podepsat, kam se mohou připojit.

Celý článek ZDE: https://aeronet.cz/news/video-vaclav-klaus-ml-na-tiskovce-trikolory-odpalil-bombu-ze-ktere-se-poslanci-spd-a-kscm-doslova-obsypou-vyzva-na-bojkot-a-odpor-proti-zbytecnemu-hamackovu-zakonu-proti-domobranam-a-na-omezen/

...

.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře