Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tažení proti nezávislým médiím začalo - KremlinWatch Forum: Jak porazit kremelskou dezinformační kampaň

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Pro zájemce doporučuji se zúčastnit, případně pořídit záznam.

  • tazeni-proti-nezavislym-mediim-zacalo-kremlinwatch-forum-jak-porazit-kremelskou-dezinformacni-kampan

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 damirr@volny.cz 2016-03-01 11:31
A primitivní hovado se ozvalo. ".Pendrek na tebe, ty anonymní hovado." A tak se nám projevil Tomáš Ulman a opravdu velice inteligentně. Zřejmě jeho IQ tykve spolklo lejno. Tenhle "inteligent" zřejmě kopíruje "slavného Victorina". Je totiž na stejné úrovni. Jen to opičení je projevem idiotství. "Fíha, 6 anonymních nevychovaných azbuků se ozvalo..." Blbec se zřejmě vzhlédl v podání jiného idiota. " No molodci, tak ted jste prozřeli, co ?!!!." Asi je na čase, abys sám "prozřel", jinak ti to lejno v tvém mozku zaroste a sám budeš za vola. I když, za vola jsi už teď.
#4 Bus Bělojar 2016-03-01 08:34
Pro Ulmana-pane nevzdělanče,pro sím vás,začněte na sobě pracovat,zatím jsou vaše poznatky chabé.S mojí anonymitou je to prosté-nemám facebook.Vyhýbá m se zvrácenostem západního světa.
#3 cihla237@gmail.com 2016-02-29 10:45
jsem přesvědčen, že ty protiruské křečovité nálady, to primitivní tažení proti Put., včetně demagogické kampaně sluníčkářů nemá nic společného se znalostmi dějin ani z vnitřního přesvědčení dobré věci ani ze zvýšeného IQ...ale jen a jen ze strachu, aby se tady proboha nedostal k moci někdo podobný, který tady udělá v krátkosti pořádek a požene všechny k zodpovědnosti
#2 damirr@volny.cz 2016-02-29 09:49
Co asi tahle pakáž chce vnutit lidem ? Lži západu, které neobstojí ani u idiotů. Langšádlová, Gabal, Kalenský, Janda, co je to za "výkvět" EU ? Ubožáci, kteří jedou ve stopách mainstreamu ale "melou" už z posledního. Ale Hitler by z nich měl radost.
#1 Bus Bělojar 2016-02-29 09:46
Parta zoufalců nevykazuje žádnou činnost,nemůžou je platit jen tak za nic.Stačí mi jedno jméno-Ivan Gabal.Většího vola jsem nikdy v tv(ČT) mluvit neslyšel.Gabal je naprostý ubožák s názory zmláceného žida.Je neuvěřitelné,ja k mimo jsou tito pololidé,kteří nechápu jedinou logickou věc.Pokud máte v lednici nějaké pukavce,doporuč uji je vzít a jít je naházet na tyhle šašky.

Facebook komentáře