Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

STALIN, LENIN - jak to skutečně bylo

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Anotace S touto knihou se čtenář vydává po stopách největšího tajemství 20. století. Odhaluje skutky, život a vládu Josifa Vissarionoviče Stalina, člověka zakydaného neuvěřitelnou hromadou špíny. Kniha nade vší pochybnost dokazuje, že Stalin byl v prvé řadě fenomenální analytik odhalující daleko dopředu budoucí děje a vynikající organizátor a dříč, který svým dílem dokázal Rusko a Sovětský svaz před budoucími vážnými nepříjemnostmi v maximální míře uchránit.

CELÁ KNIHA: Bůh synergie:
http://leva-net.webnode.cz/products/nova-kniha-buh-synergie/

 

  • stalin-lenin-jak-to-skutecne-bylo

Možná ještě překvapivější je zjištění, že Stalin dlouhá léta bojoval proti stranické nomenklatuře a provedl celou řadu kroků, kter& eacute; měly její moc zlikvidovat.

Nakonec však stranická klika, řízená pravděpodobně z USA, Stalina a Beriju zavraždila a zlikvidovala největší Stalinovo dílo, dílo, které mělo celoplanetární význam. Teprve tato stranická klika potom založila onu strašlivou a nesmyslnou totalitní diktaturu, která se neprávem připisuje Stalinovi.

Knihu uzavírá rozbor vedoucí k silnému podezření na existenci tajné společnosti založené možná ještě před druhou světovou válkou, která měla pomoci po Stalinově smrti zachránit Sovětský svaz a která asi hraje významnou roli v obrodě Ruské federace na přelomu tisíciletí.

Kniha likviduje řadu klišé a vysvětluje pravděpodobné příčiny velkých a m nohdy krvavých událostí Ruska a Sovětského svazu. Autor pro uvedená tvrzení používá běžně dostupné prameny, logiku a sociální psychologii.

Proč kniha vznikla:

http://files.leva-net.webnode.cz/200006634-b65a9b755d/B%C5%AFhSynergie-%C3%BAvod.pdf

Krvežíznivý zločinec, duševně nemocný Lenin? Aneb jak vše skutečně bylo.

http://leva-net.webnode.cz/news/krveziznivy-zlocinec-dusevne-nemocny-lenin/

Facebook komentáře