Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Někdo chce zmařit demonstraci na Václaváku. Toto už koluje sítěmi

Blížící se akce strany PRO – celonárodní setkání Česko proti vládě, jež se uskuteční v sobotu 16. září od 14 hodin na pražském Václavském náměstí – na sociální síti vyvolává nejrůznější pokusy, jak zmást lidi, kteří by měli zájem se tohoto shromáždění zúčastnit.

nekdo-chce-zmarit-demonstraci-na-vaclavaku-toto-uz-koluje-sitemi

Předseda strany PRO Jindřich Rajchl chce společně s lidmi říct stopku ekonomické devastaci a astronomickému zadlužování naší země, cizím vojskům na našem území, masivní migraci z východu, z jihu i ze západu, upřednostňování cizích zájmů a cizích občanů před zájmy občanů České republiky nebo kolektivní vině občanů Ruské federace.

Rovněž vybízí lidi, aby svou účastí odmítli nákup předražené a nepotřebné vojenské techniky, korespondenční hlasování, istanbulskou úmluvu, cenzuru, plány na přijetí eura i válku na Ukrajině.

„Tahle vláda za celou dobu svého působení neudělala pro občany vůbec nic. Nespokojenost je masivní a je potřeba vyměnit nejen ‚kapitána‘ Petra Fialu, ale i celou posádku,“ nechal se Rajchl slyšet na tiskové konferenci.

Mezi řečníky na setkání Česko proti vládě vystoupí známé osobnosti – např. senátorka Jana Zwyrtek Hamplová, expert na zdravotní právo Ondřej Dostál a bloger Vidlák.

Jindřich Rajchl očekává, že účast lidí rozhodně nebude malá. Někteří však nemusí dorazit, jelikož na sociálních sítích začaly kolovat lživé informace, že toto celonárodní setkání „je zrušeno“ nebo jsou poťouchle směrováni k jinému datu konání.

„Pozor změna! O novém termínu budete vyrozuměni ze strany ruské ambasády,“ hlásí například jeden z twitterových účtů, který přikládá fotografii s plakátem o zrušení shromáždění.

Celý článek ZDE: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nekdo-chce-zmarit-demonstraci-na-Vaclavaku-Toto-uz-koluje-sitemi-742865

nekdo-chce-zmarit-demonstraci-na-vaclavaku-toto-uz-koluje-sitemi

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře