Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mamutí hackerský útok na USA je předehrou simulace kybernetického útoku Cyber Polygon 2021 pod záštitou Světového ekonomické fóra!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Organizace Klause Schwaba varuje, že může dojít ke globálnímu kybernetickému útoku na způsob Covid-19, který ochromí světové zásobovací, dodavatelské, dopravní, energetické a potravinové řetězce! Za útokem na USA prý stojí ruská hackerská skupina, která požaduje v přepočtu po americké vládě 1,5 miliardy korun za odemknutí zašifrovaných serverů! Globalisté těmito útoky vyrobí záminku na zavedení internetových pasů a Total Control všech uživatelů internetu!

  • mamuti-hackersky-utok-na-usa-je-predehrou-simulace-kybernetickeho-utoku-cyber-polygon-2021-pod-zastitou-svetoveho-ekonomicke-fora
  • mamuti-hackersky-utok-na-usa-je-predehrou-simulace-kybernetickeho-utoku-cyber-polygon-2021-pod-zastitou-svetoveho-ekonomicke-fora

Pamatujete na pandemické cvičení Hopkinsovy univerzity pod názvem Event 201 na podzim roku 2019, které simulovalo vypuknutí celosvětové pandemie a následná protivirová opatření, lockdowny, covidové pasy, povinné vakcinace, sociální odstupy a izolační kempy pro nakažené osoby? Psali jsme o tom v článku zde. A podle všech indicií to nyní vypadá, že globalisté právě chystají spustit novou operaci, která rovněž bude jakoby čirou náhodou provádět trénink a cvičení před vypuknutím skutečné události. Světové ekonomické fórum v Davosu totiž plánuje na 9. července 2021 celosvětové cvičení [1] s názvem Cyber Polygon 2021 a jeho cílem má být nácvik opatření po mohutném globálním hackerském útoku, který ochromil celosvětové zásobovací řetězce se zbožím a potravinami.

Scénář bude tento: Došlo k napadení komoditních burz, kde se draží plodinové komodity, stejně jako došlo k napadení bankovních systémů. Obětmi útoku se staly i elektrárny a řídící systémy přístavů a evidence kontejnerů. Zboží na lodích se začíná kazit, bez počítačů není možné určit příjemce kontejneru, hackeři zašifrovali počítače a vyžadují výkupné.

Začíná běžet závod o čas, protože zboží a potraviny se bez vykládky zkazí, v obchodech vypukne panika a rabování. Vlády přistupují k přídělovému systému, lidé smí vycházet na ulici jen s elektronickými propustkami. Za útokem stojí neznámý zahraniční nepřítel s vládním krytím, cílem nepřítele je přivést rozvinuté západní státy k sociálnímu rozvratu a kolapsu. Cvičení má simulovat odezvu bezpečnostních složek, ale i postupy, jak preventivně bránit v budoucnu takovým útokům.

Světové ekonomické fórum chystá cvičení, které bude simulovat kybernetický útok na globální infrastrukturu, ničivější než Covid-19

Položím vám otázku: Považujete brouzdání na internetu za samozřejmost v dnešní době? Ne ve všech zemích tomu tak je. V některých zemích je potřeba na připojení k internetu povolení, souhlas policie, uliční posudkové komise, sousedské hlídky, např. v Bangladéši, ale třeba i v Íránu, kde přístup na internet dané osobě musí schválit telekomunikační operátor naproti rejstříku trestů, a rovněž naproti seznamu osob, které nemají povolený přístup na internet z příkazu íránských orgánů. Přístup na internet zdaleka není tak samozřejmý, jak byste si mohli myslet.

A přesně tento íránský model chtějí globalisté implementovat v západním světě. Jenže, lidé se nevzdají dobrovolně svobodného přístupu k internetu, stejně jako se nevzdají jen tak svobody cestování. Svobody pohybu se lidé vzdají jen tehdy, pokud se jim řekne, že tady řádí smrtící virus a lidé se musí očkovat a následně sledovat a prokazovat covidovými pasy na každém kroku a rohu. A najednou lidem omezení pohybu přijde “zodpovědné” a už nikoliv v rozporu s lidskými právy

Dámy a pánové, cvičení Cyber Polygon 2021 je cestou, jak předpovědět mohutný globální kybernetický útok, který položí světové trhy a obchodní trasy, dojde ke zhroucení a kolapsu zásobování potravinami, vodou, elektřinou, budou nastávat výpadky, ale celou dobu se bude říkat, že za to mohou ruští hackeři operující zevnitř západních zemí.

První vlaštovka přiletěla dnes, světová média přinesla informaci o útoku hackerů na software americké firmy Kaseya [2], který používají stovky světových firem v dodavatelských řetězcích. A tušíte správně, hned z toho byli obvinění ruští hackeři a ve Švédsku muselo kvůli zašifrovaným počítačům zavřít přes 500 prodejen potravinového řetězce COOP.  Hackeři požadují 1,5 miliardy korun v přepočtu za dešifrování distribučních serverů firem. A je to tady, a to ještě to cvičení v Davosu ani nezačalo. A to je jen začátek.

Po omezení pohybu goyim kvůli covidu je dalším cílem globalistů, jak goyim zavřít huby na internetu! Na cestě jsou internetové pasy a drakonické registry “zneuživatelů” internetu

Postupně se bude mediálně vykreslovat používání internetu jako nástroje, který v rukách nepřítele páchá strašné škody, a proto bude třeba zajistit, že všichni uživatelé internetu budou někde registrovaní, sledovaní a budou čelit sankcím, pokud internet použijí závadným způsobem. V první fázi bude snaha o přijetí zákonů, že internet nesmí používat zločinci, kteří někde něco spáchali. Ve druhé fázi bude přístup k internetu navázaný na výpis z trestního rejstříku. Dalším opatřením bude podmínka, že uživatel nesmí šířit nenávist.

Pokud napíše, že neuznává LGBT, protože je to proti Bohu a Kristu, operátor mu odpojí internet. Pod záminkou ochrany proti kybernetickým útočníkům a hybridním válečníkům (hybridní znamená, že používá pro boj nejen klasické bojové zbraně, ale třeba i kritické a nesouhlasné mluvené a psané slovo, pane Okamuro… ) tak dojde k ukotvení Total Control na internetu.

Globalistům vadí alternativní servery, platformy, sociální sítě, ale jejich umlčování je těžké, prakticky nemožné. Ovšem, pokud k přístupu k internetu bude zapotřebí nějaký pas, nějaký dokument, doklad, průkazka, certifikát, případně registrace v databázi, a to s poukazem na bezpečnost a nezávadnost internetu, potom se podaří globalistům nadobro izolovat a umlčet veškerý ideologický a ideový odpor.

Žádný operátor vám totiž bez certifikátu nepovolí přístup k internetu jako neschválené a neprověřené osobě. V rámci boje proti hybridním hrozbám, pro který zvedli v poslanecké sněmovně ruku i poslanci SPD, tak dojde k ukotvení stejných opatření v boji proti kybernetickému terorismu, jako to bylo po roce 2001 při boji proti islámskému terorismu.

Z toho boje vzešly biometrické pasy s otisky prstů (v některých zemích jako je Čína dokonce s otisky všech 10 prstů) od všech obyvatel většiny zemí světa, takže ve jménu boje proti teroristům z 11. září 2001 se podařilo globalistům bez jediného slova odporu obyvatelstva shromáždit otisky prstů od všech obyvatel, kteří mají cestovní pas. Covidová hysterie se stane záminkou na trvalou kontrolu a sledování obyvatelstva pomocí covidových pasů v mobilech, v náramcích, později v čipech. A kybernetické útoky se stanou záminkou pro ustanovení totální kontroly nad tím, kdo z goyim má přístup k internetu.

Celý článek ZDE: https://aeronet.cz/news/mamuti-hackersky-utok-na-usa-je-predehrou-simulace-kybernetickeho-utoku-cyber-polygon-2021-pod-zastitou-svetoveho-ekonomicke-fora-organizace-klause-schwaba-varuje/

Facebook komentáře