Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Korporace Pfizer je utajovanější více než CIA

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Tajemství preparátu Pfizer zůstanou utajeny do té doby, dokud nezemřou všichni, kterým byl preparát aplikován

Americká CIA je jedním z nejtajnějších oddělení americké vlády a i ve vztahu k tomuto oddělení jsou pravidelně přijímána rozhodnutí o zveřejnění informací. Vyžaduje to americká ústava a řada federálních zákonů. Například prezidentský dekret Billa Clintona z roku 1995 nařídil Ústřední zpravodajské službě zveřejnit archivní informace z období studené války, Vietnamu a korejských konfliktů. 

  • korporace-pfizer-je-utajovanejsi-vice-nez-cia

Začátkem roku 2017 CIA oznámila, že prezidentský dekret z roku 1995 byl implementován. Během dvou desetiletí bylo online zveřejněno 775 tisíc dokumentů na 13 milionech stránek.

Pokud jde o civilní oddělení Spojených států, jejich činnost by měla být co nejtransparentnější. 

Vyžaduje to především zákon o svobodě informací (FOIA) , který podepsal prezident L. B. Johnson dne 4. července 1966 a vstoupil v platnost následující rok. Je zřejmé, že resorty zabývající se zdravotnictvím, medicínou a farmacií musí rychle a v plném rozsahu poskytovat potřebné informace, aniž by čekaly na příslušné žádosti.

Americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb (HHS), Food and Drug Administration (FDA), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) úzce spolupracuje se soukromými společnostmi vyrábějícími léky (farmaceutický průmysl) a poskytovateli různých lékařských služeb (soukromá medicína). 

Pro nikoho není tajemstvím, že mezi vládními úřady a soukromými podniky zabývajícími se výrobou farmaceutických produktů a poskytováním lékařských služeb byly navázány neformální korupční vztahy. A to zase prudce snižuje transparentnost činnosti jak státních orgánů, tak soukromých společností v oblasti farmakologie a soukromých zdravotnických služeb. Události spojené s „pandemií“ vedly k tomu, že se americký lékařsko-farmakologický komplex ještě více uzavřel veřejnosti.

Pobuřující nedostatek transparentnosti – společnost Pfizer nyní žádá soud, aby 75 let skrýval podrobnosti o výsledcích zkoušek vakcíny COVID-19.

Společnost TrialSite sledovala případ právníka Aarona Siriho a jeho klienta podle zákona o svobodě informací (FOIA) proti společnosti Pfizer za úplné zpřístupnění dokumentace klinických studií. 

Siri v předchozím příspěvku sdílel, že Food and Drug Administration (FDA) požádal federálního soudce, aby odložil úplné zveřejnění veškeré relevantní dokumentace do roku 2076 – 55 let od této chvíle! 

Siri, který je partnerem advokátní kanceláře Siri Glimstad zastupující Public Health and Medical Professionals for Transparency (PHMPT), namítal soudu, že společnost Pfizer by měla zveřejnit celou dávku dokumentace do 108 dnů, což je shodou okolností doba, o kterou požádala regulační agentura Gold Standard, aby přezkoumala a schválila vakcínu Pfizer. 

Nejnovější zprávy. 

FDA (zřejmě pod tlakem společnosti Pfizer ) se snaží prodloužit lhůtu pro zveřejňování informací poskytnutých farmaceutickou společností z 55 na 75 let. 

To znamená, že pohledávka žalobce bude plně uspokojena až v roce 2096

To znamená, že farmaceutická společnost chce nyní skrýt rozsah všech podstatných informací až do roku 2096. Jak píše advokát Siri, „to není překlep“. 

Lze to říci i jinak: FDA a Pfizer budou data o očkovacím preparátu udržovat v tajnosti do té doby, dokud nezemře každý, komu byla vakcína aplikována.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře