Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo chce imigranty, ať si je vezme domů! Rozumem zdraví ať se raději starají o své rodiče a prarodiče!

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Německý poslanec a spolustraník kancléřky Angely Merkelové Martin Patzelt si k sobě domů nastěhoval dva imigranty z africké Eritreji, aby šel ostatním Němcům příkladem. 

  • kdo-chce-imigranty-at-si-je-vezme-domu-rozumem-zdravi-at-se-radeji-staraji-o-sve-rodice-a-prarodice

Už spolu bydlí měsíc a oba mladí imigranti obývají podkroví jeho domu společně s jeho synem. Pan poslanec dobře ví, co dělá. Eritrejci a Somálci jsou totiž například ve Švédsku na prvních dvou místech ve znásilňování žen a právě Eritrejci mají být kvůli naší vládě přiděleni také do České republiky: Zajímalo by mě, jak by se asi pan poslanec zachoval, kdyby měl doma dceru.

A za sebe narovinu říkám, že nevidím jediný důvod starat se o Eritrejce nebo Súdánce, když okolo sebe máme tisíce českých dětí, dědečků či babiček, kteří potřebují také naší pomoc a ani na pomoc pro naše vlastní potřebné nemá stát peníze. A na rozdíl od cizích imigrantů, které k nám nikdo nezval, mají naši potřební spoluobčané na naši pomoc nesporné právo a většina z nich odvedla pro naši zem nesporný kus práce. Na rozdíl od vetřelců, kteří přijeli k hotovému, a nemají sebemenší podíl na životní úrovni v naší zemi.

Takže prosím, ať nikdo neotravuje s ekonomickými migranty a raději se postarejme důstojně o naše spoluobčany, kteří mají kvůli naší vládě tu smůlu, že nejsou imigranti ani barevní.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Getubec72@seznam.cz 2015-08-07 05:05
Máte pravdu pane Okamuro. Já jenom nechápu jednu věc. To jsou v naší vládě opravdu až takoví tupci, nebo si stále myslí že tupci jsou převážně v řadách obyvatelstva? Opravdu by to chtělo předčasné volby a vyhnat tuto vládnoucí svoloč.

Facebook komentáře