Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

JUDr. Weis o Mezinárodním trestním soudu v Haagu

Hodnocení uživatelů:  / 33
NejhoršíNejlepší 

Citace z jeho rozhovoru na Infovojně

My, na základě procesu, který momentálně probíhá u Mezinárodního trestního soudu v Haagu, víme, že je tu pravděpodobně pár lidí, kteří toto(pLandemii) řídí, úmyslně koordinují ze zahraničí.

Máme podaný sdružený návrh více států. Sdružili se na bázi stejných podnětů. Tzn. že to, co se děje, běží shodně ve Francii, ve Velké Británii, Dánsku, Norsku, Finsku, Polsku, kdekoli i na jihu EU, i v USA, i v Austrálii a na Novém Zélandě.

  • judr-weis-o-mezinarodnim-trestnim-soudu-v-haagu
  • judr-weis-o-mezinarodnim-trestnim-soudu-v-haagu

Vše běží pod jedním principiálním porušením. Dokonce i to, že “vakcína je svoboda”, to slovo “freedom” se používá všude, v každé kampani. Tedy toto je mezinárodně koordinovaná záležitost  a tyto zločiny proti lidskosti a vojenské zločiny mají úplně identickou povahu ve všech státech.

Základní otázkou bude, kdo je zodpovědný za výběr “odborníků” v jednotlivých státech. A druhá zásadní otázka je, kdo je v instituci zdravotnických analýz a kdo tam byl, kdo je vybral, s kým komunikovali a proč ty grafy vypadaly ve všech státech, nebo tedy měly velmi podobné průběhy a lidi od začátku strašily. Ty vývojové grafy jsou alfou omegou všeho.

Bylo to všude stejné. My už v podstatě řešíme jen motiv. Na základě našeho společného podání v Haagu, jsme dali dohromady velký tým vědců, sehnali jsme mnoho svědeckých výpovědí, které jsou už předložené v Haagu, ze dnes dovedeme říct následované: původní patogen a spike protein používaný ve vakcínách, je biologická zbraň.

Víme to. Řekla to dokonce jedna z autorit, která seděla v komisích OSN a zabývala se konkrétními případy proti státům, které použily biologické zbraně. Tedy je expertem. Máme i prohlášeni, ze patogen byl vypuštěný z Wuhanu úmyslně. I s prohlášeními vědců, kteří jsou momentálně v jistém režimu ( jsou chráněni).

Je to mezinárodní spolupráce velkých týmů právních a ještě větších týmů vědeckých. Dokonce jsme museli třídit vědce, protože postupně se připojovalo takové množství svědků, ze jsme v zásadě museli udělat takový lifting, s tím, ze Haag si bude muset nějakým způsobem vybrat koho s čím osloví.

Existují dvě obrovské skupiny (předpokládám, že druhou skupinou je ta Dr. Fuellmicha), které navzájem komunikují a předpokládám, ze dojde i ke spojení těchto skupin, které reprezentují dnes víc jak polovinu obyvatel EU. Tedy pokud by jsme počítali ty státy, které se začlenily, je to totální většina.Stovky vědců.

My věříme, ze to dopadne dobre. Je to skutečné. Je to napsané a podpořené fakty tak, ze v podstatě stačí, ze to někdo vezme, okopíruje, podepíše a má hotovou obžalobu a hotovy rozsudek. My to máme napsané tak, ze ono je to z 90% už i vyšetřené. Vyjde to i knižně. I u nás. Knihu vydává člověk, který se cítí ohroženy. Zaznamenává útoky na svoji rodinu právě kvůli tomu, co dela.

Poslední měsíc jsme s kolegy nad tou obžalobu seděli denně 6-8 hodin za počítačem a komunikovali jsme s jednotlivými vědci a právníky a k tomu jsme dělali svoji právnickou praxi.

Tedy denně jsme pracovali 13-14 hodin. Čekáme na otevření případu do konce září. Poté bychom nejspíš zažili mezinárodní vyšetřovatele, kteří by si zde rozložili stan a začaly by výslechy.  Na otázku komentátora, zda si predvolaji i Zuzu (Čaputovou), odpověděl Weis “ano”.

Na vypuštění biologické zbraně se nepodílely jen Čína a USA, ale i evropské státy.

 Čekáme na rozhodnutí o předběžném opatření. Jedno z těch opatření, na základě předložených důkazů, je pozastavení “očkování” do rozhodnutí soudu.

Celý rozhovor zde: https://www.infovojna.sk/.../dopoludnie-na-infovojne-s...

 

Facebook komentáře