Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jacob Rothschild a zmizení letu MH-370 malajsijských aerolinií

Autor: Alexander Light

V pondělí 26. února zemřel ve věku 87 let Jacob Rothschild. Navzdory jeho činnosti filantropa je obraz tohoto magnáta poznamenán kontroverzní událostí, která není jen konspirační teorií, ale je podložena prostými fakty, které do sebe logicky zapadají.

Podle anonymního badatele existuje souvislost mezi zmizením letu MH370 společnosti Malaysia Airlines a aktivitami kontroverzního magnáta.

Dne 7. prosince 2015 dokončila společnost NXP Semiconductors fúzi se společností Freescale za přibližně 11,8 miliardy dolarů v hotovosti a akciích.

  • jacob-rothschild-a-zmizeni-letu-mh-370-malajsijskych-aerolinii

Akcionáři společnosti Freescale obdrželi 6,25 miliardy USD v hotovosti a 0,3521 akcie NXP za každou kmenovou akcii Freescale. Včetně převzetí dluhu společnosti Freescale činí kupní cena přibližně 16,7 miliardy USD.

Záhada kolem letu MH-370 malajsijských aerolinií roste s každým dalším dnem, kdy se nad zánikem letecké společnosti rozprostírá čím dál tím děsivější ticho. Na internetu se začíná objevovat stále více konspiračních teorií, avšak podložených fakty.

Mikrokontrolér ARM "KL-03" společnosti Freescale Semiconductor, který je novou provizorní verzí staršího mikrokontroléru KL-02, byl spojen se zmizením čtyř majitelů  patentu na tyto polovodiče, kteří byli na palubě letadla MH370 společnosti Malaysia Airlines.

Americká technologická společnost, která měla na palubě letu MH370 společnosti Malaysia Airlines 20 vedoucích zaměstnanců, právě ve dnech před zmizením Boeingu 777 uvedla na trh nové elektronické bojové zařízení pro vojenské radarové systémy.

Společnost Freescale Semiconductor vyvíjí mikroprocesory, senzory a další technologie již 50 let. Technologie, které vytváří, jsou obecně známé jako vestavné procesory, což jsou podle společnosti "samostatné polovodiče, které vykonávají specializované výpočetní funkce v elektronických systémech".

Proč tolik zaměstnanců Freescale cestovalo společně, co bylo jejich úkolem, byli na misi, a pokud ano, jaká byla tato mise, mohli být tito zaměstnanci příčinou zmizení tohoto letadla, mohlo být letadlo i s nimi unešeno?

Měli tito zaměstnanci cenné informace, vezli cenný náklad, znali obchodní a technologická tajemství? Proč se při všech technických možnostech nedaří toto letadlo lokalizovat? Kde je toto letadlo a kde jsou tito lidé?

20 zaměstnanců společnosti Freescale mezi 239 lidmi na palubě letu MH370 byli většinou inženýři a další odborníci, kteří pracovali na zefektivnění výroby čipů v čínském Tchien-ťinu a Kuala Lumpuru, uvedl Mitch Haws, viceprezident pro globální komunikaci a vztahy s investory.

"Byli to lidé s velkými zkušenostmi a technickým zázemím a byli to velmi důležití lidé," řekl Haws. "Pro společnost je to rozhodně ztráta."

V Malajsii sídlí v Petaling Jaya nejmodernější provozní závod společnosti Freescale, který vyrábí a testuje integrované obvody (IC). Podle informací získaných z internetových stránek společnosti Freescale byl provoz tohoto zařízení zahájen v roce 1972, rozkládá se na ploše osmi hektarů a je určeno speciálně pro výrobu a testování mikroprocesorů, digitálních signálových procesorů a radiofrekvenčních integrovaných obvodů. Společnost Freescale RF se podílí na tvorbě níže uvedených řešení pro letecký a obranný průmysl.

1. Komunikace na bojišti

2. Avionika

3. VF radary - L a S pásmo

4. Navádění raket

5. Elektronický boj

6. Identifikace přítele nebo nepřítele (IFF)

Mezi akcionáře společnosti Freescale patří soukromá kapitálová skupina Carlyle Group, mezi jejíž dřívější poradce patřili například bývalý americký prezident George Bush starší nebo bývalý britský premiér John Major.

Mezi dřívější významné klienty společnosti Carlyle patří saúdská stavební společnost Binladin Group, kterou vlastní rodina Usámy bin Ládina.

Skutečnost, že společnost Freescale měla na palubě Boeingu 777 tolik vysoce kvalifikované pracovníky, již vyvolala divoké konspirační teorie o tom, co se mohlo stát. Společnost tvrdí, že letěli do Číny, aby zdokonalili své operace v oblasti spotřebních výrobků, ale nové vazby Freescale na technologie elektronického boje pravděpodobně vyvolají další spekulace a prohloubí záhadu.

Odborníci jsou zmateni tím, jak se mohlo zdát, že velké dopravní letadlo letělo nepozorovaně a pravděpodobně překonalo vojenské radarové systémy po dobu až šesti hodin. Vyhýbání se radarům prostřednictvím "maskovací technologie" je již dlouho cílem obranného průmyslu a společnost Freescale aktivně vyvíjí vojenské radarové čipy pro tyto technologie.

Na svých internetových stránkách společnost uvádí, že její radiofrekvenční produkty splňují požadavky pro aplikace v "avionice, radaru, komunikaci, navádění raket, elektronickém boji a identifikaci přítele nebo nepřítele".

Čtyři dny po zmizení letu MH370 byl patent na polovodiče schválen americkým patentovým úřadem. Patent byl rozdělen na 20% podíly mezi pět vlastníků. Jedním z vlastníků je samotná společnost Freescale Semiconductor z Austinu v Texasu (USA) a další čtyři podíly vlastnili čínští zaměstnanci společnosti: Peidong Wang, Zhijun Chen, Cheng a Li Ying Zhijong, všichni z města Suzhou.

A všichni cestující letadla společnosti Malaysia Airlines zmizeli 8. března, jak uvádí Eternity.

Shrnutí:

Po zmizení letadla Malajsijských Aerolinií MH-370 se Jacob Rothschild, prostřednictvím Carlyle Group, který vlastnil firmu Freescale Semiconductores stal jediným vlastníkem důležitého patentu "Freescale Semiconductors". (Pozn: Semiconductors znamená polovodiče)

Společnost Freescale Semiconductors byla i s důležitým patentem v březnu 2015 prodána konkurenční společností NXP Semiconductors za 16,7 miliardy dolarů. (Pozn.: Prodej byl schválen v prosinci 2015).

Závěr:

Závěr si již raději udělejte sami.

Zdroj: With the Disappearance of Malaysian Airlines MH-370, Jacob Rothschild Became the Sole Owner of 'Freescale Semiconductors' Patent — Company Sold for $16.7B - Humans Be Free

+ BONUS --------------------

O tom ja se Rothschild stal spolumajitelem jisté ropné společnosti, která poté dostala koncesi na ropný průzkum od izraelské vlády na izraelem okupovaných Golanských výšinách nebo jak nakoupil akcie YUKOSu od Chodorkovského, těsně předtím, než ho zavřeli, si již přečtěte sami třeba ZDE:

https://en.wikipedia.org/wiki/Jacob_Rothschild,_4th_Baron_Rothschild

----------------------------------

A o spojení J. Rothschilda s 11. zářím 2001 snad až příště.  

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jara 2024-03-02 14:14
P.A.Semi - .Ale je. Souvislost s hňupem Pjakinem už vůbec nechápu. Nesleduju někoho, kdo tvrdí, že jediný historický útvar ve střední Evropě je Maďarsko a káže o kněžských prediktorech ze starého Egypta.
Vy říkáte spisovné češtině komolení jmen? Tak nazdar.
Citovat
#2 P.A.Semi 2024-03-02 02:58
To znám i z jiného zdroje, že na letu MH370 byla velká skupina Malayských inženýrů, kteří vezli nějakou důležitou chipovou technologii do Číny... (Proč Malaysie? Je to velký výrobce chipů, mimo jiné dělají i procesory AMD...) Prý to letadlo mělo mezi-přistání na ostrovu Diego Garcia s Americkou základnou v Indickém oceánu (nízká míra pravděpodobnost i), bylo zaparkované na letišti v Tel Avivu (viděl jsem fotografii, ale nepoznám, jestli to bylo ono), a údajně skončilo jako let MH17 na Ukrajině (nevím, jak to potvrdit... tehdy byly zprávy, že se tam prý ty mrtvoly cestujících už poněkud rozkládaly...)

Let MH17 sestřelili pár měsíců poté na hodinu přesně (plus nebo minus půl hodiny), když začala v Izraeli pozemní fáze invaze a velkého masakru v Gaze v roce 2014, a všechna jejich média měsíc křičela na Putina kvůli MH17 a o Gaze se trapně mlčelo a přehlíželo... Že měli ti Židi ale z pekla štěstí?

PS: @Jara - Putin není "Roshschildův chlapec"... Nebuďte Pjakinovská naivka... (A komolení jmen je divné, je to Malaysia, ať všichni vědí, o čem je řeč...)

πα½
Citovat
#1 Jara 2024-03-01 16:12
Mělo jít o patent stran "inteligentních " tekutých kovů:
Má se za to, že kromě užitečných věcí, jako třeba u 3D tiskáren, to lze zneužít na zotročení lidstva a výroby jakýchsi Transformer Arnoldů. Šílené?
http://arxiv.org/abs/1402.1727
O účasti Rothschilda na 11. září pochybuju. Mnozí nechápou, že světová elita není jednotná a tvoří konkurenční skupiny. Pravda, jsou věci, které se líbí všem a mají tam styčné body.
A něco pro naše rusofilní naivky: Putin je Rotschildův chlapec, zcela jistě.

Při této příležitosti bych chtěla navrhnout, aby se autoři a překladatelé vrátili od mizerného překladu anglického "Malaysian" k českému "malajský". Neříkáme chilejský, arménienský, atp.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře