Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

J. Kaufman: ZIRKONY POBLÍŽ USA V POHOTOVOSTI!

Během ruského vojenského cvičení byl ve střední Americe na 34 vteřin přerušen veškerý digitální signál, včetně mobilních telefonů a také radarů. Chápe vůbec někdo na Západě co znamenají další zbraně na Ukrajinu?

18. února 2023

USA/UKRAJINA: Američané byli řádně vystrašeni, když koncem ledna vplula ruská fregata „Admirál Gorškov“ do Atlantického oceánu, blízko americkému pobřeží, kde pak prováděla vojenské manévry s použitím „Zirkon“ hypersonických střel na dálku 900 kilometrů. Loď se poté stáhla do západní části Atlantiku, kterou NATO považuje za své území.

Cesta lodi skrze neutrální území byla přísně sledována západními sdělovacími prostředky. I Britové se přiznali, že sledují každý její pohyb. Stejně tak střílení na dálku vzbudilo značnou pozornost a z toho důvodu se personál lodi radši spokojil s počítačovou simulací skutečné střelby, aby četní pozorovatelé nemohli získat příliš mnoho informací.

  • j-kaufman-zirkony-pobliz-usa-v-pohotovosti
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Odin 2023-02-19 19:14
Západ pouze ví, že jejich rychlost je víc než tisíc kilometrů za hodinu, neboli kolem 9 Machů.....tahle věta mi stačila
Citovat
#1 M_7.15 2023-02-19 17:25
Celý článok je zvláštny blud. Všetky tieto články s bombastickými nadpismi sú zvyčajne iba mediálnymi prostriedkami šíriacimi paniku. Trasa dvoch Ruských lodí vyslaných na spoločné vojenské cvičenie ktoré teraz prebieha a bude prebiehať v oblasti teritoriálnych vôd JAR a v indickom oceáne, ešte pred týždňom prechádzali cez lamanšský prieliv, sa nikdy nepriblížili do blízkosti regiónu strednej ameriky ani do blízkosti ter. vôd usa a ani v týchto oblastich neprebehlo žiadne cvičenie týchto dvoch ruských lodí. Keďže obe ruské lode boli "sprevadzané" ďalšími loďami NATO, viaceré svetové médiá napr. dailymail zverejnili na internete hrôzostrašné videjko z rutinného cvičenia na palube lode, pri ktorom bolo nasnímané otvorenie poklopu raketového sila.

Článok je veľkou a obsiahlou hromadou balastu, prekrývajúc tak svoj cieľ, už v nadpise, šíriť paniku.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře