Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dalajláma v Praze prosazoval islámskou invazi do ČR a submisi národa multikulturnímu globalismu!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Peking včera oznámil, že si pozval na kobereček českého velvyslance v Číně, aby mu vysvětlil, jak je to možné, že ministr kultury Daniel Herman pozval tibetského Dalajlámu do Prahy, aby vystoupil v rámci konference Forum 2000, kterou založil Václav Havel a která je považována za diskusní platformu Agendy 21 a fórum se dostalo do konce i na seznam tzv. „ideologického fundamentu“ globalistických politiků. Obsese Václava Havla Dalajlámou vycházela hlavně z toho, že Dalajláma má schopnost ovlivňovat telepaticky lidi okolo sebe, aby vykonávali věci proti své vůli. Dalajláma se tradičně pohybuje na ose svých návštěv mezí Bílým domem v USA, Londýnem, Berlínem a Vatikánem a přenáší myšlenkové a podprahové vzkazy. Lidé, kteří se s Dalajlámou delší dobu bavili, tak pociťovali, že ztrácí zábrany a jsou najednou otevření a schopní říkat Dalajlámovi cokoliv, dokonce i věci, které podléhají utajení.

  • dalajlama-v-praze-prosazoval-islamskou-invazi-do-cr-a-submisi-naroda-multikulturnimu-globalismu
Ruská rozvědka: Dalajláma vytahuje z politiků citlivé informace!
 
Ruské zpravodajské služby vedou na Dalajlámu od roku 2002 složku, kde jsou zdokumentovány případy vyzrazení důvěrných informací Dalajlámovi od 90. let až do současné doby ze strany světových politiků a státníků. Dalajláma si nezískal svoji pověst a prestiž mezi vrcholnými světovými politiky svým hábitem anebo tím, že pochází z původně otrokářské země, kterou Tibet byl ještě v první polovině 20. století. Dalajláma disponuje psychickými schopnostmi, které elity používají k vytahování informací z lidí, které Dalajláma navštíví. Např. v USA se nesmí s Dalajlámou setkat žádný vojenský činitel a zároveň v žádném okamžiku nesmí Dalajláma zůstat s kterýmkoliv americkým politikem o samotě. Tuto chybu dělal ale Václav Havel mnohokrát, že zůstával dlouhé hodiny s Dalajlámou na Pražském hradě v tzv. rozjímání mezi 4 očima za zavřenými dveřmi. Kolik citlivých informací tehdy uniklo, to není jasné, protože Václav Havel jako vrchní velitel ozbrojených sil byl informován o všem.
 
Ministr Herman převzal po Havlovi a Schwarzenbergovi štafetu!
 
Místo Václava Havla tu dnes ale máme Daniela Hermana z KDU-ČSL, který kupodivu pokračuje v šlépějích dramatika více než zdatně. Tento rok na jaře šokoval Daniel Herman českou veřejnost, když zavítal do Norimberku na Sudetoněmecké slavnosti, kde přijal čestné místo po pravici šéfa Sudetoněmeckého landsmančaftu Bernda Posselta. Článek jsme o tom přinesli zde. Stejně jako Václav Havel a po něm Karel Schwarzenberg, i Daniel Herman hledá velmi podivným způsobem usmíření se sudetskými Němci a minimálně signál, jaký to vysílá do Německa, to není dobrý. Tedy pro české zájmy. Teď je to pro změnu Dalajláma a jeho vystoupení na Havlově konferenci Forum 2000. Je úplně jedno, jaké úmysly k tomu pana Hermana vedly, ale vzhledem k tomu, že Dalajláma je představitelem separatistické exilové tibetské vlády, je jasné, že to naruší vztahy s Čínou.
 
A přesně o to zřejmě Hermanovi šlo, protože za následek to bude mít zhoršení vztahů s Čínou, což bude vadit především ekonomickým zájmům ČR a v neposlední řadě prezidentu republiky Zemanovi. A dost možná právě tohle bylo cílem celé akce. Naštvat Číňany a pokazit vztahy mezi Hradem a Pekingem. Dalajláma pokaždé přijížděl do Prahy, když docházelo k významným světovým událostem. Lze dokonce vypozorovat i určitý vzorec návštěv a událostí ve světě, které se úzce vztahovaly k rozhodování a k procesům řízení. Václav Havel byl informován o utajovaných událostech, ale především znal nálady a pozice členů vlády k různým otázkám, které potřebovali např. Američané vysondovat. Souvislosti jsou více než zajímavé.
 
Dalajláma je úzce napojený na americké státní elity!
 
Dalajláma navštívil Prahu již 11x od roku 1990 [zde] a pokaždé se setkával s prezidentem Havlem, později s ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem, nyní je to opět člověk, který je členem vládní koalice a je to ministr kultury Daniel Herman. Položte si sami sobě otázku, která není vůbec od věci: Je z hlediska národní bezpečnosti v pořádku, když se vysocí státní představitelé setkávají se zástupcem a hlavou separatistické vlády, který navíc disponuje schopnostmi ovládání vůle a myslí druhých osob?
 
Představte si, že by takto často některý z poslanců parlamentního výboru zval do ČR pravidelně např. představitele Luhanské nebo Doněcké republiky? Dovedete si představit ten řev a obavy o národní bezpečnost? Tohle není normální, protože ministr kultury sice může vyslat symbolický vzkaz podpory Tibetu, stejně jako by bylo normální, kdyby někdo z poslanců vyjádřil podporu Luhansku a Doněcku, ale otázkou je, co tím Daniel Herman sleduje. A jeho epizoda z Norimberku, kde seděl vedle Posselta jako „ujo“ a hodný klouček, dává tušit, že tohle nemá Herman z vlastní hlavy. Každý, kdo zná Dalajlámu, tak ví, že umí vytahovat z lidí informace, ale také umí manipulovat lidmi. Používá k tomu podprahová sdělení a formy mikrohypnózy.
 
Dalajláma radí Čechům, aby si zvykli na islám!
 
Jenže to není zdaleka všechno. Dalajláma na konferenci v Praze prohlásil, že islám se nám (jako Čechům) nemusí líbit, ale musíme se naučit s ním žít [1]. Ne, to není vtip. Dokonce uvedl příklad, jak to funguje v Indii, což osobně považuji za provokaci, protože Indie je de facto už 50 let ve válečném stavu se svým sousedem, muslimským státem Pákistánem v krvavém boji o sporné území Kašmíru. Dalajláma má české občany za nevzdělané idioty, jak mu řekl Václav Havel při druhé návštěvě v Praze v roce 1997, když mluvili za zavřenými dveřmi přes 3 hodiny o soukromých věcech a Dalajláma z Havla vytahoval bůhví jaké další informace. V době, kdy Evropa čelí islámské invazi uprchlíků, tak Dalajláma přijede do Prahy, pozve ho ministr kultury, který nedávno ještě seděl vedle Posselta a jeho krajanů v rajtkách, přijme ho pomalu se státními poctami, a to jenom kvůli tomu, aby nám, hloupým a xenofobním Čechům, vysvětlil, že nemusíme mít islám rádi, ale budeme si holt muset na něj zvyknout. Tak určitě!
 
Papež nechce mít s Dalajlámou nic společného!
 
Dalajlámu odmítl přijmout i papež František [2], protože si uvědomuje, že Dalajláma vytahuje informace a předává je Američanům. Papež je navíc plně pod kontrolou Číny a Vatikán usiluje o sjednocení se žlutým drakem východu. V pozici antikrista plní papež roli řezníka katolické církve a evropských křesťanských hodnot. Je logické, že Dalajláma je myšlenkově s papežem na jedné lodi, ale budhismus a Tibet jsou ve sféře zájmu nového světového četníka globalistů, kterým se stává Čína. A ta má vlastní názor na budoucnost Tibetu. Dalajláma má ovšem dokořán otevřené dveře v USA, už tradičně několik dekád. Daljláma ma nebezpečné styky. Zná se s Barackem Obamou, Georgem Bushem, Johnem McCainem, Billem a Hillary Clintonovými. Zajímavé ovšem je, že Vladimir Putin a Dalajláma obviňují Obamu, že je zodpovědný za vznik ISIL [3]. Ovšem současně Dalajláma vyzval k dialogu s ISIL. K dialogu s teroristy.

Takže už to chápete? Ano, je to jasné. Dalajláma kope za americké elity, jeho ochraňování muslimů a vstřícný postoj k ISIL je zcela zjevným průkazem toho, že tento člověk, který je uctíván lidmi jako John McCain nebo ministrem kultury, který si sedá vedle šéfa Sudetoněmeckého landsmančaftu, je velice schopným operativcem amerických elit, ze kterého má obavy nejen Čína, ale i papež. Vzhledem k tomu, že Praha je mystickým centrem tohoto světa a také centrem světového židovstva a kabaly, tak časté návštěvy Dalajlámy v Praze jsou celkem logickým vyústěním jeho snah prosazovat své cíle skrze americké národní elity a jejich dobré a oddané spojence, jakým je Česká republika.
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Bus Bělojar 2016-10-24 15:31
Dalajláma tu byl doufám naposled.Nejsme hlupáci a Zeman to jasně prokázal.Jen jediný Herr man nemohl nic jiného dělat,dostal rozkaz z Německa,přímo od žido-američanů.
#1 damirr@volny.cz 2016-10-24 07:52
Jak dlouho bude tato "zdechlina" otravovat svět? Je to pouhá zrůda lidského pokolení a ti, kteří mu lezou do zadku jsou stejní zmrdi.

Facebook komentáře