Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

CDC považuje 12 ze 13 nejvíce proočkovaných zemí za cestovní riziko

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Americké centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) aktualizovalo svůj seznam nejrizikovějších zemí pro cestování kvůli rostoucímu počtu případů Covid-19. Je zajímavé, že očkování mělo zcela opačný účinek, než se očekávalo: 12 ze 13 zemí na seznamu nejvíce očkovaných je v současné době zařazeno CDC jako „vysoké“ nebo dokonce „velmi vysoké“ SARS-Cov-2 cestovní riziko.

  • cdc-povazuje-12-ze-13-nejvice-proockovanych-zemi-za-cestovni-riziko

CDC rozlišuje pět úrovní rizika: velmi vysoká, vysoká, střední, nízká a neznámá. 2. srpna CDC uvedlo : „Vyhněte se cestování do těchto destinací. Pokud musíte cestovat do těchto destinací, ujistěte se, že jste před cestou plně očkováni “. Ale všechny tyto rizikové země mají jednu věc společnou: Velmi vysoká míra proočkování.

Mezi země, které představují „velmi vysoké“ riziko cestování, patří mimo jiné Malta, Spojené arabské emiráty, Seychely, Chile, Uruguay, Bahrajn a Mongolsko. Nejvíce proočkovanou je shodou okolností Malta, přičemž 77,07 procent populace se chlubí dvěma dávkami. Na druhém místě jsou Spojené arabské emiráty s 72,08 procenta jeho občanů plně očkovaných.

Seychely zaregistrovaly 70,22 procenta, zatímco Chile a Uruguay mají jen něco málo přes 65 procent svých lidí plně očkovaných.

Bahrajn a Mongolsko tohoto procenta ještě nedosahují.

„Vysoce“ rizikovými zeměmi pro cestování jsou Island se 70 procenty, Katar se 62,58 procenty a Belgie, Kanada a Izrael s 60 procenty jejich obyvatel plně očkovanými.

Mezi rizikové země nepatří Singapur, kde dvě dávky dostalo 62,44 procenta populace.

CDC a Světová zdravotnická organizace (WHO) trvají na tom, že očkování je účinné proti „vážným nemocem a smrti“, ale toto může být další důležitý problém, který si spletli. Jejich představa „stádové imunity“ byla mrtvá a pohřbena s daty, která již koncem června pocházela z Izraele.

"Tyto vakcíny mRNA nejsou Pepto-Bismol." Mají hluboké biologické účinky. Jsou zapouzdřeny v tukových částicích, jejichž dlouhodobé účinky nejsou známy. Rozšířili se po celém těle (navzdory časnému slibu, že to neudělají). Unesou buněčnou imunitu úplně stejným způsobem, jako to dělá skutečný virus, “říká uznávaný vědecký spisovatel Alex Berenson.

"Obhájci očkování se zatím upínají k naději, že i když vakcíny nechrání před infekcí, stále poskytují určitou ochranu před vážnějšími nemocemi a smrtí."

Covidová ddělení v izraelských nemocnicích se mezitím zaplňují a většina lidí v nich je starších a očkovaných. Pokud vakcíny po několika měsících nabízejí nějakou pomoc proti vážným nemocem, je to mnohem méně, než 95-99 procentní ochrana, kterou tvrdili zastánci. “ Mezi nemocné nyní patří i ti, kteří měli „posilovací“ dávku.

Velká Británie zaznamenala podobný trend jako v Izraeli. Vládní poradci - Smíšený výbor pro očkování a imunizaci také varovali, že dokud nebudou k dispozici další údaje, nebude doporučovat běžné rutinní očkování dětí a mládeže mladších 18 let. Dodali, že „přínos pro zdraví v této populaci je malý a nepřeváží potenciální rizika“.

Bylo to ve stejný den, kdy webové stránky aplikace ZOE COVID Symptom Study App, které více než čtyři a půl milionu uživatelů v Anglii poskytuje svá data k analýze - 15. července 2021 - vydaly následující předpověď: „Vzhledem k tomu, že počet případů ve skupině očkovaných stále roste ... “

O několik týdnů později, 4. srpna, výbor změnil názor poté, co britští hlavní lékaři požádali, aby JCVI urychlilo přezkoumání doporučení pro očkování dětí. JCVI této žádosti vyhověl.

Zdá se, že  JCVI se dokázal zbavit členů, kteří dřívější varovali před očkováním dětí.

Výrobce vakcín BioNTech/Pfizer, nyní oceněný na 100 miliard dolarů, ve skutečnosti potvrdil nedostatek "objektivity" v článku v British Medical Journal, publikovaném na konci července, zatímco stejným dechem tlačil na potřebu (třetího) posilovací dávky a zvýšil prodejní ceny pro Evropu. Ukázalo se, že marketing očkování je výhradně o zisku, ne o zdraví.

zdroj: www.freewestmedia.com

 

Facebook komentáře

Nejčtenější