Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný v roli moderátora pořadu Na prahu změn

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Povaha a podoba euroatlantické civilizace se mění takřka před očima. Celý svět se dostává do nového pohybu. Je zřejmé, že tento pohyb má a bude mít značný vliv na život každého z nás a na naše národní bytí uprostřed Evropy.

  • byvaly-policejni-prezident-stanislav-novotny-v-roli-moderatora-poradu-na-prahu-zmen

O projevech nastupující doby a o důsledcích viditelných i méně viditelných proměn si v pořadu Na prahu změn povídá s výraznými českými osobnostmi bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný.

Pořad přináší v přímém přenosu banskobystrický Slobodný vysielač každé pondělí od 20:30 a představuje tak příspěvek k intenzivní komunikaci mezi Čechy a Slováky. ParlamentníListy.cz budou relace sledovat.

V pondělí 12. listopadu povede Stanislav Novotný rozhovor s publicistou, politikem, hudebníkem a bývalým ředitelem politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Ladislavem Jaklem.

„Povaha a podoba euroatlantické civilizace se mění takřka před očima. Celý svět se dostává do nového pohybu. Je zřejmé, že tento pohyb má a bude mít značný vliv na život každého z nás a na naše národní bytí uprostřed Evropy. Nové procesy se musíme snažit pochopit v celé jejich složitosti. A proto chci společně přemýšlet o dobrých otázkách a poptávat dobré odpovědi. Chci se ptát napříč spektrem názorů výrazných a zajímavých osobností, a to od těch nezaslouženě málo známých až po protřelé mediální hvězdy. V pořadu budou převažovat lidé nekonformní, bystří, lidé s analytickými schopnostmi či dobrým pozorovacím talentem. Lidé se zkušenostmi a faktickým vzděláním. Ti nám mohou pomoci lépe vidět,“ řekl naší redakci Stanislav Novotný, který je rovněž častým respondentem rozhovorů naší redakce.

A proč zrovna on na Slobodném vysielači? „Protože pánové ze SV odvedli velký kus práce a své nemainstreamové rádio značně zprofesionalizovali. Chci napomoci přetváření jejich vysílání na česko-slovenské hledání souvislostí. Navíc mezi námi neleží posluchačsky nepřekonatelná jazyková bariéra a víc hlav víc ví. Patnáct milionů je více než deset,“ dodal Novotný pro ParlamentníListy.cz.

 -------------------------------------------------------

Stanislav Novotný (* 18. července 1960[1]) je český právník, občanský aktivista, spoluzakladatel Křesťanskodemokratické strany, zakladatel Úřadu pro dokumentaci a vyšetřování zločinů StB, (nyní Ústav pro studium totalitních režimů), ředitel Úřadu vyšetřování ČR, v letech 1993–1994 prezident Policie ČR v hodnosti plk., v letech 1994-2013 ředitel České křesťanské akademie. Podnikatel a publicista. Od roku 2015 předseda Asociace nezávislých médií.

zdroj:https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Byvaly-policejni-prezident-Stanislav-Novotny-v-roli-moderatora-poradu-Na-prahu-zmen-558913

Facebook komentáře