Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Věra Jourová, hnutí ANO a demokratický blok = likvidace naší země!

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Nesouhlasím se jmenováním Věry Jourové do Evropské komise, zároveň nesouhlasím s Andrejem Babišem, který ji opěvuje a chválí. Hnutí ANO a demokratický blok na mě působí jako parta nejhorších zrádců naší země, kde boj proti dezinformacím je vlastně v překladu cenzura, vedení...

  • vera-jourova-hnuti-ano-a-demokraticky-blok-likvidace-nasi-zeme

Nesouhlasím se jmenováním Věry Jourové do Evropské komise, zároveň nesouhlasím s Andrejem Babišem, který ji opěvuje a chválí. Hnutí ANO a demokratický blok na mě působí jako parta nejhorších zrádců naší země, kde boj proti dezinformacím je vlastně v překladu cenzura, vedení seznamů a pronásledování nepohodlných lidí.

Hnutí ANO a demokratický blok působí vlastizrádně vůči našim hodnotám. Jak mohou být všechny veřejné průzkumy a výsledky voleb slepé, prohnilé a zaprodané?
 
Evropská unie a náš národ se vyvíjejí špatným směrem. Bohatne se na špatných místech (viz oligarchové), aby to statisticky vypadalo na první pohled krásně, neboť papír unese i zkreslené informace a lži!
 
Nesouhlasím s otevřením evropských hranic, protože si migranti dělají, co chtějí - vraždí, znásilňují, kradou, zneužívají sociální systémy evropských zemí.
 
Dle mého názoru je tvrdý Brexit úplně v pořádku - je to z důvodu prohnilosti Evropské unie a západu, kde kvete prostituce a obchodování s lidmi.
 
Evropská unie, dále hnutí ANO, Věra Jourová, demokratický blok naši zemi srážejí opravdu k zemi - na úplné dno pod nadvládu nacistického Bruselu, Německa a západu.
 
Blíží se však hospodářská krize, o tom opatrně zpívají jak vrabci média a noviny v souvislosti s poklesem naší ekonomiky, která bohužel jede na dluh i v době prosperity.
 
Za to může Andrej Babiš, Evropská unie a demokratický blok - to vše velebí, obdivuje, vyznamenává a oceňuje pochybné osobnosti, kdežto obyčejní občané utřou tradičně nos!
 
Václav Kovalčík, Zlín

Facebook komentáře