Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak apokalyptické!

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Česká republika, jako stát ve střední Evropě, prožívá kritické chvíle kvůli koronavirové krizi, která neutichá ani v letních měsících. Otevřely se znovu hranice, a už máme více případů lidí nakažených koronavirem.

Něco není v pořádku, neboť znovuotevřením státních hranic, pendlováním na dovolené, se dostáváme...

  • jak-apokalypticke

Česká republika, jako stát ve střední Evropě, prožívá kritické chvíle kvůli koronavirové krizi, která neutichá ani v letních měsících. Otevřely se znovu hranice, a už máme více případů lidí nakažených koronavirem. 

Něco není v pořádku, neboť znovuotevřením státních hranic, pendlováním na dovolené, se dostáváme hlouběji a hlouběji do úpadku zdravotního, morálního i ekonomického. 

Někdo musí být in, hlavně lidé morálně pokleslí, kteří se neobejdou bez dovolené i vlastních selfie ve státech, jež nás pořád zrazují a potápějí v Evropském parlamentu. Jak apokalyptické, když si vidíme, zároveň nevidíme do talíře!

Bulváry spolu závodí o nejtrapnější snímky a úlety ze světa celebrit, dokonce i jinak zkrachovalých individuí právě z luxusních dovolených jen na první dojem. Právě otevíráním mezinárodních hranic se opět vyskytne koronavirus, a to úplně z nenadání. 
 
Dlouhodobě se nadává na poctivě pracující obyčejné lidi, zejména nízkopříjmové, jak je v tomhle režimu již zvykem! Pláče se na špatných hrobech!

Právě mezinárodním cestováním se koronavirus opět roznáší. Kdo za to může? Vláda, opozice, či hygienické stanice, anebo my všichni? A proto se mi v současné ekonomice, jež musí fungovat, nelíbí tzv. kolektivní (národní) vina. Hlavně že jsou přeplněné různé bordely a nevěstince! 

To vám, Vážení občané, nevadí? Mně v této době vadí mnoho věcí, ať už se jedná o umělý, anebo neumělý problém, co se týče již zmíněné nákazy požírající morální, zdravotní i ekonomické pole mezilidských vztahů i chodu našeho státu.

Není koronavirová situace předehrou k nějaké národní, mezinárodní, válce, či apokalypse? Vypadá to, že ano, neboť to stojí zbytečně moc peněz ve formě stovek miliard národních deficitů. 

Též se mi nelíbí situace v USA, kde si vlivní i neziskovky hrají na bohy a spasitele, kde jsou lidská práva vykládána politikou všemožných úpadků, sebe-ponižováním a sebe-destrukcemi!

Rád bych však psal povzbudivé články, ale žádný mě v aktuální době nenapadá, jen upozornění na marasmus vnitrostátní i mezinárodní situace, z níž vlivní nejvíce těží, ale obyčejní lidé tradičně utřou nos. 
 
Koronavirová krize nesmyslně zasahuje i do gramatiky v psaní velkých i malých písmen v západním světě. Oslovit budoucí ženu bude pro mnohé muže velmi těžké, aby nebyli rovnou obviněni ze sexuálního násilí a harašení!

Jak rozvrácené jsou hodnoty západu, ve Francii hoří dokonce křesťanské kostely! Jak dlouho budou původní občané Evropy i našeho státu trpět nesmyslnou politikou současných mocných? 

Napadá mě intuitivní klíčová otázka: Co bylo v posledním poselství, co se týče zjevení Panny Marie ve Fatimě? Moc by mě to zajímalo, jestli je tím míněná současná situace ve 21. století po dvou světových válkách (1914-1918, 193(8)9-1945).

Václav Kovalčík, Zlín

Facebook komentáře