Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Boj proti dezinformacím = boj proti názorům lidí naší země!

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Nesouhlasím s plánovanou cenzurou lidských názorů v reálném i virtuálním prostředí. Právě cenzurní nesvoboda pochází z dílny současného režimu, současné vlády i Evropské unie, které se nelíbí...

  • boj-proti-dezinformacim-boj-proti-nazorum-lidi-nasi-zeme

Nesouhlasím s plánovanou cenzurou lidských názorů v reálném i virtuálním prostředí. Právě cenzurní nesvoboda pochází z dílny současného režimu, současné vlády i Evropské unie, které se nelíbí názory občanů!

Bohužel se vracíme do starého a zkostnatělého Rakouska - Uherska, jemuž se podobá současný stav a struktura Evropské unie. Současnému režimu a Evropské unii se nehodí vzdělaní lidé s národním povědomím – jen slepé a poslušné „stádo ovčanů" v nevkusných montovnách.

Tvůrčí a publikující lidé se však brání proti tomuto marasmu, neboť odesílají své názory, náměty, myšlenky, aby se národní a mezinárodní situace vyřešila co možná nejlépe a nejspravedlivěji. Tvůrčí a publikující lidé jsou tak trnem v oku bezohledným a hrabivým mocným!

To se ovšem nelíbí dnešní garnituře, a tak bude víc a víc šlapat přes mrtvoly – viz zločiny a politické procesy proti vlastencům evropských zemí, které se dějí za stěnami vazebních věznic a kriminálů pro politické vězně novodobého režimu!

A tak boj proti dezinformacím = boj proti názorům lidí naší země! Tohle zlo nás může vrátit do temného středověku ve formě inkvizice a pálení čarodějnic, což je velmi nebezpečné pro náš národ i okolní svět. Tohle zlo nás může vrátit do zkostnatělého Rakouska – Uherska, kde panoval policejní stát a cenzura k tomu.

Nechtějme, aby se žalostná historie znovu opakovala, a proto efektivně a kvalitně využijme potenciál nového tisíciletí, abychom žili v bezpečí, prosperitě, míru a pokoji doma i ve světě.

Václav Kovalčík

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2017-03-18 20:29
Dobrý večer, a co jste čekali? V roce 1989 vëtšina národa zvonila na náměstích a chtěla změnu. Tak jí má. Žádná demoktacie neexistuje, pořád jsme jenom novodobï otroci hrstky vyvolených!

Facebook komentáře