Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bezohledné převody rodinných majetků, dědictví, exekuce, bezdomovectví a nemorální stát

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Rodiny jako základ státu mnohdy mají uvnitř dravý způsob, který se podobá bezohlednému trhu. Mám na mysli špatné rodinné vztahy přes morálku, dědictví, převody majetku jen...

  • bezohledne-prevody-rodinnych-majetku-dedictvi-exekuce-bezdomovectvi-a-nemoralni-stat

Rodiny jako základ státu mnohdy mají uvnitř dravý způsob, který se podobá bezohlednému trhu. Mám na mysli špatné rodinné vztahy přes morálku, dědictví, převody majetku jen na oblíbené členy, v případě zadlužení exekuce na potomky, u společného jmění manželů nebo odděleného vlastnictví automaticky zablokované finanční účty rodinných rozpočtů.

 
Tady se všeobecně v našem národě hraje dosti nebezpečná politika již dlouhý čas. Nenávisti v rodinách, domácí násilí,  psychické a fyzické týrání nezletilých, sexuální zneužívání dětí kvůli druhému a následnému manželství.
 
V našem národě se totiž nebezpečně točí peníze i kriminalita posvěcená současným státem. Z nekalých praktik v rodinách vznikají tedy lidé bez domova, kteří zároveň ve svém dětství dosti trpěli.
 
Současná společnost a stát nic nedělají, jen přihlížejí majetkové likvidaci a vyřazování nepohodlných členů rodin z plusových dědictví. Jak už jsem zmínil, často dochází k trapným a bezohledným převodům majetků např. na oblíbené sourozence během života rodičů.
 
Dle zákona to vypadá, že zůstavitelé mají na to právo, ale kde je právo morální spravedlnosti?.Morální spravedlnost se nenosí v rodinách, např. nemocní, odlišní a nepohodlní lidé jsou automaticky tzv. převody vyděděni, končí rovnou na ulicích jako bezdomovci!
 
Pak přibývá sebevražd v našem nemocném státě, který hledí jen na bezohledný zisk! Nemá tak vyřešenou např. situaci sociálního bydlení, v sociálním systému vykazuje do nebe volající nepořádek, jako ve všech rezortech!
 
Na závěr bych vyslovil myšlenku, že se musí zlepšit úplně všechno v naší zemi ve prospěch morální slušnosti. Bezohledný kapitalismus plný exekucí a nenávisti v rodinách musí být minulostí. Je na nás, jakou si naplánujeme budoucnost, zda se vysvobodíme z otroctví vlády peněz, nenávisti a předsudků v rodinné i státní problematice.
 
Václav Kovalčík, Zlín  

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Karel Zvoník 2019-08-19 18:19
Stahování FREE je na dalších třech místech tady:

https://openload.co/f/73FOjj49Qdg/SPEM_HD.pdf
http://www.filedropper.com/spemhd
https://anonymousfiles.io/WJlPO5mD/ (zde do 9.10.19)

Weby a videa elitních vyšetřovatelů propuštěných (v momentě, kdy přímé důkazy vedly k těmto "vládním" jménům!) pentagonem gangsterů Babish & Zeman & Hamáček & Chovanec & Plášil,
z nichž jedni otevřeně a bez skrupulí LOUPÍ a KRADOU - pomocí svých ozbrojených policejních gangů a tzv. "exekutorů" - a ti další je otevřeně a bez skrupulí KRYJÍ:

https://www.investigace.com/
https://www.youtube.com/watch?v=H7OypN9WQ4A&list=PLimvKbLcO3oevZi_G4fRlVUpPEFB_DYkO
https://www.youtube.com/channel/UCvejd7UQI6_5cENT6-cC46Q
#1 Karel Zvoník 2019-08-19 18:15
PUBLIKOVANÁ VYŠETŘOVÁNÍ A SOUDNÍ DŮKAZY O STÁTNĚ - TRIBÁLNÍ SOUDNĚ - POLICEJNÍ - EXEKUTORSKÉ MAFII NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY


JEN pro čtení (stahovat se může po registraci-30dn í zdarma):

SPEM
https://es.scribd.com/document/414389567/SOUDN%C4%9A-POLICEJNI-EXEKUTORSKA-MAFIE-V-%C4%8CR

MIROSLAV KALOUSEK
https://www.scribd.com/document/415994368/MIROSLAV-KALOUSEK-A-20-LET-JEHO-LOUPE%C5%BDI-A-PODVOD%C5%AE-PRO-CHAZARSKOU-MAFII

PRAGUE FILES:
https://www.scribd.com/document/416329032/STATE-TERORISM-AND-BAD-DEAL-OF-THE-CZECH-GOVERNMENT

Zde jen pro čtení:
https://docdro.id/mqeDNrj

Facebook komentáře