Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Amfiteátr 21

Amfiteátr je starověká divadelní scéna, ve které na 50 000 lidí mohlo sledovat gladiátorské zápasy, štvanice na divou zvěř, či různé bitvy. V současné době si dovolím nazvat Amfiteátrem celý svět, kde několik jedinců sleduje, jak dlouho vydržíme.

  • amfiteatr-21

Odehrává se zde jedno obrovské divadlo, které sleduje několik jedinců a plánují dějství krok za krokem a den za dnem. Toto divadlo se odehrává již mnoho let a málokdo si uvědomuje, že my jsme herci a protagonisté zároveň.

Nepochybuji o tom, že by se něco odehrávalo čirou náhodou. Všechno má svůj řád a systém, proto tvrdím, že jsme se stali nechtěně herci obrovského divadla pro vyvolené. Těmi vyvolenými myslím skupinu lidí, usilujících o světovou nadvládu. Všeobecně se jim říká Ilumináti (osvícení). Kdo ale ve skutečnosti Ilumináti jsou? Zabývám se touto otázkou již delší dobu a dávám si stále do souvislostí nová a nová fakta. 

Nesporným a vlastně základním faktem je, že mezi Ilumináty a Svobodné zednáře patří většina vládnoucích politiků, nikoliv však všichni. Paradoxem je, že nejvyšší funkce zastávají především lidé, nesoucí známky Iluminátských řádů. Jedná se o vyznavače Satana a okultisty, skrývající se za církev a náboženství. Toto náboženství je však dle mého názoru jen zástěrka a s opravdouvou vírou nemá nic společného, i když vlastně ano. I víra v Satana je přeci víra.

Pochybnosti o Katolické církvi a její víře mám dlouhou dobu. Nepatřím mezi návštěvníky kostelů a vlastně kostely uznávám pouze jako architektonická a umělecká díla. Nikdy jsem nepochopil, jak se lidé v kostele modlí a sotva opustí jeho zdi, pomluví všechny a všechno a jdou a hřeší. Samotná církev potom vlastně pod rouškou boha dobývala státy a uzemí, prováděla inkvizice a kradla majetky. Vraždy ve jménu boha jsou neomluvitelné. Trochu mi to připomíná znárodňování v roce 1948 komunistickou stranou, která alespoň Boha popírala. Podobností je však mnohem více, ale tím se zabývat nechci.

Velká scéna odehrávající se všude kolem nás, nazývaná Konspirační teorií, pokud se někdo začne doopravdy zajímat o dění ve světě a kolem nás. Zvykli jsme si brát konspirační teorie jeko výplody lidské fantazie, ale málokdo si uvědomuje, že tyto teorie mohou mít mnohem většší pravdu, než co je nám předkládáno ústy politiků a médii. Samozřejmě že jsou jisté konspirační teorie, které opravdu nemají s realitou mnoho společného, ale jsou další teorie, které naopak nepostrádají fakta. Mezi tyto teorie patří bezpochyby NWO, čili Nový světový řád. Jde vlastně o myšlenku, kterou se naposledy pokusil ve velkém realizovat Adolf Hitler, ale nakonec to dopadlo porážkou Říše a nacismu. Tím však myšlenka na světovou vládu neskončila a naopak se stává stále otevřenější.

První nepopíratelné prohlášení o NWO ( New World Order) pronesl někdejší prezident USA George H.W. Bush (41 prezident USA) ve svém projevu. Padlo i mnoho dotazů na téma NWO, ale vše se pomalu zahrálo do autu a první vize a zmínka o světovém řádu byla zapomenuta. Nyní se však stává stále častěji diskutovanou. Již vytvoření Evropské unie je předzvěstí Světového řádu. V době  kdy byla Evropa rozdělena železnou oponou a vedla se studená válka, probíhala tvorba EU. V roce 1955 se domluvila jednotná evropská měna. Dnes je EU tady a nikoho netrápí podstata jejího vzniku. Jsme manipulováni tak, abychom se moc nezajímali a nestrkali nos do zákulisí.

Nedochází nám, proč je takzvaná Evropská krize a kde se vzala, že je to vše inscenováno tak, abychom přijali Světový řád a tedy jednotnou vládu několika málo lidí. Jedná se zhruba o dvanáct rodin, které ovládají vše, na co si jen vzpomente. Není těžké to dokázat. Stačí se podívat na vlastníky největších společností, bank a korporací. Stejná jména, stejní lidé. To je základ NWO, který má potom ještě několik dalších jedinců, kteří k rodinám sice nepatří, ale komunikují a pracují společně.

Pokud položíte otázku co se odehrává na schůzkách Bilderbergu, nikdy nedostanete seriozní odpověď, viz konkrétně náš pan hrabě Swarzenberk. Jen mlží a otevřeně lžou, že tyto tajné a přísně střežené schůzky jsou vlastně jen takový malý piknik.Ani netušíme, jaká hrozba tady je a jak se víc a víc přibližuje. Jakou mají tito lidé trpělivost a vytrvalost, když jdou za svým cílem tolik desítek let? První zmínky o vytvoření řádu Iluminátů sahají do roku 1776, kdy v Bavorsku tuto sektu založil Adam Weishaupt. Sekta byla posléze zakázána, ale rozhodně se neztratila a vlastně funguje dodnes po celém světě. Pro pochopení zde přidávám odkaz na dokumentární film v češtině.

Bezpečnostní kamery, které se stále častěji vyskytují na všech veřejných místech,( ale pokud je nutno vysvětlit nějaký zločin, většinou není záznam z kamer k dispozici), jsou okem Iluminátů a cestou k organizování chodu světa. Nejnovější telekomunikační  a počítačové technologie jsou ve své podstatě sledovací systémy lidí. Vědí o každém našem kroku, jako by seděli v divadle a sledovali dění. Neustále nás tlačí k zakládání bankovních účtů, díky kterým vědí přesně jakou máte konzumaci a čeho, protože při platbě kreditní kartou se ukládají informace s přesným nákupem a vlastně i vaším pohybem.

Telefony s navigací dokáží s přesností několika málo metrů zjistit, kde právě jste a slyší, i když netelefonujete. Lze odposouchávat i bez potřeby hovoru a vy dáte operátorům svá nejinternější data podpisem tarifní smlouvy. Vše probíhá naprosto v souladu s plánem Iluminátů a ani si neuvědomujeme důsledky těchto nenásilných kroků. Pomalu a tiše se plíží sledování každého jedince. Připravuje se čipování lidí a zase nám řeknou, že je to pro naši bezpečnost. Je nutné si uvědomit, co se skrývá za " bezpečností", jak se nám stále snaží namluvit. Asi to zní trochu paranoidně, ale zamyslete se nad tím. 

Několik rodin, které diktují podmínky ostatním. Zvyšování životní úrovně a přitom většina lidí začíná žít na hranici chudoby a mnohdy musíte mít dvě práce, aby jste se uživili. Každoroční zvyšování daní a vymýšlení daní nových, jako je třeba uhlíková daň. Nechápete? Uhlíková daň je v rámci "globálního oteplování", protože každý jedinec produkuje kysličník uhličitý, který poškozuje přírodu a způsobuje globální oteplování. Alespoň tak to tedy tvrdí. Nejhorším plánem NWO ovšem dle mého názoru je snížení populace na dvě miliardy lidí. To znamená čtyři miliardy lidí nějak nechat zmizet.

Proč se v bibli zakazuje počítání obyvatelstva? A pracuje se na tom z vesela, aniž by nám to docházelo. Chemické přísady v jídle, otrávená voda, geneticky upravené plodiny a další a další. Ani nebudu rozepisovat co všechno, protože by to bylo spíše na román. Pokud se podíváte kdo stojí za chemií a potravinami, najdete jednu korporaci, která systematicky ničí vše kolem nás. Monsanto. V indii dokázali zlikvidovat přírodní bavlnu do takové míry, že zadlužení zemědělci páchají sebevraždy, protože nemají úrodu a nedokáží zplácet Monsantu a bankám dluhy. Zde je dokument pro potvrzení. Starší lidé mi dají za pravdu, že dnes už nenajdete opravdovou domácí potravinu. Chléb plesniví za dva dny, salámy a uzeniny jsou spíše alchymistickým dílem,než konzumním výrobkem a limonády taktéž. Voda z vodovu se už mnohde nedá pít a ve studánkách??? Jak kde.

Amfiteátr 21 století, kde se náramně baví několik jedinců utrpením milionů lidí. Vše v pozlátku porozumění, humanity a naší bezpečnosti. Vyumělkovaný strašák zvaný terorismus, který dává právo válčit v Afgánistánu, přitom hlavním cílem této války nebyl Usama Bin Ladin, ale maková pole, nad kterými ztratily spojené státy díky Talibanu kontrolu. Jak jinak tuto kontrolu získat zpět,když s Talibanem není řeč? Největší podvod v dějinách, připravený panem Silversteinem a CIA v podobě 9/11, který dovolil odstartovat hnus války v Afgánistánu, Iráku a chystají se na Irán a další. Už nyní se schyluje k vpádu do Sýrie, kde je další umělá válka, sponzorovaná tajnými službami. Pro naši bezpečnost násilí a brutalita, jenže Rockefellerů, Rothschildů a dalších se to netýká. Ti to pouze sponzorují, protože jde o dobrý bussines. 

Satan sedí v první řadě našeho amfitétru a s radostí sleduje, jak stádo ovcí pomalu odumírá. Dochází nám morálka, sebekázeň a víra. Víra v lidství, víra v sebe. Jedinou prioritou jsou peníze. Kdo je nemá, jako by nebyl. Kdo není v armádě, u policie v tajné službě nebo jiných státních službách, jako by nebyl. Tak to tedy vypadá, pokud se podíváte na televizi. Připomíná mi to film Hvězdná pěchota. "Staňte se občanem, jinak budete pouze mizerným civilistou".

Každou chvíli slyším o tom, jak se bude válčit za rok, dva, za deset let. Ano, asi je to cesta k míru. Bible se ztratila z lidského povědomí a vlastně se stává knihou nežádoucí, ale zajímavé je, že vše o tomto dění, se v Bibli píše, ale nepíše se tram nikde o tom, že máte chodit do kostela a klanět se modlám, vést válku ve jménu boha proti těm, kdo věří v něco jiného. Kniha knih zde ale je a zůstane a její pravda také. Stydím se za naší slepotu, naivitu a nerozum. Stydím se za to, že jsme herci v amfiteátru dějin, které nám připravují nekompromisně a nelítostně lidé bez charakteru, schovaní za oponou a vysmívající se naší bezmoci. Dívejte se kolem sebe.

   

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Ladislav Vaněk 2013-01-03 10:02
Takže na kniháh Petra Hája z hradu, něco bude. Pak ale - jakou úlohu v tom hraje Václav Klaus? Nebo ten patří jenom do toho komunisticky-es tébáckého rybníka? Já tyto věci osobně nepodceňuji a přiznám se, že některé indicie řadu věcí potvrzují. Někdy z toho až mrazí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře