Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vůdce jemenských Hútíů: Jsme připraveni odpovědět na agresi USA !!!

Hútíové prohlásili, že jsou připraveni na válku a budou se mstít na amerických základnách v regionu.

Svět by se měl připravit na zprávu o porážce Ameriky a já se vší hrdostí prohlašuji: zadupeme Ameriku do země - vyšší vedení Hútíů

Britský premiér Sunak schválil letecké údery proti Hútíům v Jemenu.

  • vudce-jemenskych-hutiu-jsme-pripraveni-odpovedet-na-agresi-usa

Pentagon vede naléhavé bezpečnostní konzultace o možnosti, že konflikt na Blízkém východě přeroste v plnohodnotnou válku.

V reakci na údery na Jemen zahájí Hútíové raketové údery na americkou základnu Lemmonier v Džibuti.

Bojovníci Islámského odporu v Iráku, kteří v posledních týdnech provádějí neustálé ostřelování vojenských cílů USA, prohlásili, že v případě útoku na Jemen udeří "plnou silou".

Sbor islámských revolučních gard uvedl, že jeho síly jsou v pohotovosti.

Vojenský zdroj Ansar Alláh uvedl následující: "Pokud zahraniční síly uvažují o útoku na Jemen, naše síly otevřou západním silám v Rudém moři a v regionu brány pekelné a Washington a Londýn je nebudou moci uhasit."

Velitel jemenských ozbrojených sil Abdul-Salah Jahaf: "Neřekneme, že to uděláme, my to uděláme a budeme házet hromy a blesky. Nebudeme říkat slova, která budou někteří považovat za přehánění. Mám jen dvě slova: "Vypálíme region"."

video
https://vk.com/…947

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Kelly 2024-01-15 00:41
já mám skromné přání, mně by pro první čtvrtletí tohoto roku stačilo, kdybych viděl Zelenského viset za nohy hlavu dolů na některém kyjevském náměstí jako Mussoliny visel tenkrát v Milaně, to bych pak řekl, tak to nám ten nový rok dobře začíná.
Citovat
#4 Martin Bacík 2024-01-14 10:59
Fascinuje mě, když se vždy jinak naprosto neschopná pakáž ( z ČR a SR ), zvoucí se ,,flastenci" s IQ 30, kteří za 34 let neudělali žádný osobní a duševní pokrok ve směru k poznání, rozvoji...pocho pení sociálně-ekonom ických, politických řídících procesů,...svou laksnost, duševní prostoduchost, absenci vyšší etiky a sebereflexi, zbabělost atd. schovává za RUSKO apod. ?! On Vladimír Vladimírovič ( a všichni další zástupci státotvorného světa ) je Čech ???

Proč by vám, kurva, měla Kuba, KLDR, Čína či Rusko...čistit ten hampejz ve střední Evropě ?? Ono tady žije většina podporovatelů Ruska ? Ono místní obyvatelstvo má nějaké státotvorné myšlení a jednání ? Na jaké kvalitativní úrovni je místní obyvatelstvo ?? Naposledy si pamatuji - jak si pouhých asi 500 000 infikovaných Ukroušů doslovně vytřelo řitě s 20-násobnou převahou, tzv. Čechy ??!!
Citovat
#3 Jaro Jaroslav 2024-01-13 01:02
To neni " súženie sveta", ale prechod z Kali-jugy do Sata-jugy,kratk y vek satana,chaos a vojny vo svete, az po to finále= nuklearny záver WW3, v ktorej USrael s Fašingtonom zhori! A tá Scarlet Whore v Jew Yoke City sa roztaví a ztečie do mora po zásahu nukl.torpeda... Je to medená Štetka sveta s ktorou fornikuju vsetci skorumpovaní mocnari Západu, ako sionisticky otroci a štetky alpinizmu..
Citovat
#2 nowak 2024-01-12 18:48
Ještě něco vám povím, když v únoru 2022 vypuklo na Ukrajině. Ruské. SVO, bylo předpovězeno, že Ruská vojska skončí svůj TAH. v Paříži a v Římě. Jsem rád a těším se na toto osvobozeni.
Pak běda vám "životmorďíři", budete stát před soudem.
Citovat
#1 nowak 2024-01-12 16:29
....a to si představme, že i Severní Korea má vstoupit do války s USA. Zkrátka, 13.10.2023 jsme vstoupili do časů nazývaných podle Bible. "VELKÉ SOUŽENÍ", a to pokoj na Zemi nebude, právě naopak.
A vypuknou další války, Balkán půjde do války,kvůli smrti vládce, Venezuela zaútočí na Guyanu, Izrael bude izolován a další zlé události nastanou...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře