Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

V Aleppu byli zajati důstojníci NATO a jeho spojenců

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

V arabských médiích a sociálních sítích se objevily informace o zatčení deseti důstojníků NATO ve východním Aleppu. Fares Shehab, známý podnikatel (vedoucí obchodní komory v Aleppu) a člen syrského parlamentu, zveřejnil tyto údaje na své stránce na Facebooku.

Zajatí vojenští poradci byli z několika členských zemí NATO a jeho spojenců, včetně takových zemí jako jsou USA, Francie, Německo, Turecko, Izrael, Maroko, SAE, Saúdská Arábie. Díky operativním informacím zjistila syrská armáda místo jejich dislokace, kde se ukrývali v posledních dnech - ve sklepě na jednom z náměstí ve východním Aleppu. Newsli.ru informuje, že po té byli zajati (zatčeni) živí.

  • v-aleppu-byli-zajati-dustojnici-nato-a-jeho-spojencu

 

Fares Shehab uvádí již i některá zjištěná jména a příjmení: 
Moataz Fuj Lacan Oglu (Turecko), David Scott Weiner (USA), David Shlomo Aram (Izrael), Mohammad - islámský šejch (Saúdská Arábie), Amjad Kassem Tirawi (Jordánsko), Mohammed Ahmed (SAE), Abdul Fahad Al Hrii (SAE), Islam Salim al - al - Zahran Glen (SAE), Mohammad Shafi Al-Idrisi (Maroko). 

Podle něj získala syrská vláda velmi důležité důkazy, které umožní vládě Sýrie a Ruska jednat se zeměmi NATO způsobem pro ně potřebným. 
 
zdroj:http://www.novarepublika.cz/2016/12/v-aleppu-byli-zajati-dustojnici-nato.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#2 Bus Bělojar 2016-12-19 08:39
Kdo sleduje Pjakina,má vždy náskok.Podívejt e se na díl z 5.12.,tam je vše vysvětleno podrobně.Západn í vojenské elity jsou totálně v pr..,nejenže byli odhaleni,ale dokonce obklíčeni a zajati.Navíc rusové mají v plánu je v klidu propustit-opět super tah v téhle šachové partii:-) Je to sranda pozorovat.Za poslední 3 roky se židovskému západu nepovedla ani jedna akce:-) ty už musí být zralý na psychiatra.Snaž í se to aspoň trochu zvrátit falešnými HOAXI v televizi.
#1 damirr@volny.cz 2016-12-19 08:28
Teroristi z NATO a postavit je před vojenský soud a před celým světem na pranýř.

Facebook komentáře

Nejčtenější