Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Počet obětí v Gaze přesáhl 10 000

Palestinské ministerstvo zdravotnictví dnes v aktualizované zprávě uvedlo, že počet Palestinců zabitých v důsledku izraelské vojenské kampaně dosáhl 10 165 a více než 27 000 jich bylo zraněno.

  • pocet-obeti-v-gaze-presahl-10-000

Z toho 10 010 Palestinců bylo zabito v pásmu Gazy a více než 25 000 jich bylo zraněno, zatímco na Západním břehu Jordánu se počet obětí zvýšil na 155 a od 7. října na přibližně 2 250 zraněných. Více než 70 % z nich tvoří děti, ženy a starší lidé.

+ BONUS --------------

Izrael zvažuje svržení atomové bomby na Gazu!

Dokonce i během rozhovoru pro rádio Kol Berama byl izraelský ministr Amichai Eliyahu dotázán, zda by měla být svržena atomová bomba, a to na Gazu. Eliyahu odpověděl, že je to jedna z možností!

Informoval o tom deník Times of Israel. Eliyahu je členem strany Otzma Yehudit Itamara Ben Gvira a jako takový není členem bezpečnostního kabinetu a nemá ve válečném kabinetu žádný hlas ani vliv.

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/11/06/izrael-zvazuje-zhodit-atomovku-na-gazu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Kluk 2023-11-08 15:40
pro rádio Kol Berama byl izraelský ministr Amichai Eliyahu dotázán, zda by měla být svržena atomová bomba, a to na Gazu. Eliyahu odpověděl, že je to jedna z možností!
Naprostá blbost, Židé nejsou tací idioti, byla by zamořená i jejich oblast, a nejen ona. Toto byl výplod fanatické horké hlavy. Jejich image "ublížených" by byla v troskách, celý svět by je za takovou věc odsoudil.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře