Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jihoafrická republika stáhne své diplomaty z "Izraele".

"Další holokaust v dějinách lidstva je nepřijatelný," kritizovala jihoafrická ministryně prezidentské kanceláře.

Jihoafrická vláda oznámila odchod všech svých diplomatů z "Izraele" v reakci na humanitární situaci palestinského civilního obyvatelstva v pásmu Gazy.

Ministryně Khumbudzo Ntshavheni (foto) vyjádřila zklamání své země nad tím, že "Tel Aviv" odmítá respektovat mezinárodní právo a rezoluce OSN.

jihoafricka-republika-stahne-sve-diplomaty-z-izraele

V této souvislosti odsoudila uzavření středomořských koridorů v důsledku pokračujících útoků a ničení "škol, nemocnic, sanitek a civilistů".

"Další holocaust v dějinách lidstva je nepřijatelný," kritizovala Izrael.

Před několika dny odvolalo několik zemí, včetně Jordánska, Hondurasu, Kolumbie a Chile, své velvyslance v "Izraeli" ke konzultacím.

Bolívie navíc oznámila přerušení diplomatických vztahů s ohledem na existenci válečných zločinů a zločinů proti lidskosti.

Podle palestinského ministerstva zdravotnictví vzrostl v pondělí počet obětí sionistické agrese v pásmu Gazy na nejméně 9 770 mučedníků, z toho 4 800 dětí a 2 550 žen.

Zdroj: https://espanol.almayadeen.net/noticias/politica/1773080/sud%C3%A1frica-retirar%C3%A1-a-todos-sus-diplom%C3%A1ticos-de--israel

(Poznámka CFP!: Zatímco celý svět kritizuje Izrael za genocidu Palestinců fialová sebranka chce být mluvčím apartheidního sionistického režimu v EU... Zrušené návštěvy fialových hochštaplerů v Nigérii a Saudské Arábii jsou jen začátek. S fialovým darebáckým režimem brzy přeruší vztahy i ostatní slušné státy světa. Ropu i plyn pak asi nakoupí fialový hňup v Izraeli. Hlavně, že koupili prázdné díry v zemi a zkrachovalou zadluženou firmu za 9 miliard Kč.

Odboráři by si měli uvědomit, že jen oni dokážou zbavit tuto zemi fialového hnusu a to neomezenou generální stávkou. Ale to by nesměl být předsedou odborů salónní "odborář" Středula. Je asi čas na vznik nových nezávislých odborů po vzoru Solidarity, které vyvedou tuto zemi z moci fialových diletantů a mafiánů.)

jihoafricka-republika-stahne-sve-diplomaty-z-izraele

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2023-11-08 13:51
Čierny Juhoafričania dobre vedia, že apartheidbol mazaný židorasizmom Oppenheimerovco v v honbe za diamantami ,zlatom a platinou v JAR! To, ze anglo-suck-safó ni su pozidovčena podrasa a naklonená rasizmu židonacistov, nie je neznama vec! Myslím si, že JAR je teraz opatrna, lebo vie že tito židonacisti jej môžu význa,ne skomplikovst ekonomický život!!!
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2023-11-08 13:15
Ich AshkeNazi Jiddiš pôvod barbarov zo stepí okolo Kaspickeho mora sa potvrdzuje, ze sú to brutalny nacisti bez ziadnej ľudskosti...Vie me, ako nam 80 rokov vtĺkali do hlav ze su ASH= POPOL z Auschwitzu a iních nacistickych koncentrakov, no vykluli sa z nich ti najhorší Nazi= nacisti sveta,ktorí masovo holocaustujú ženy a deti! Niet nižšieho barbara !!!! Holocaustujú celý ich najväčší koncentracný tabor na svete= Auschwitz-Gazu! !! A toto je varovanie Sýrii, Jordansku a Libanonu, že oni budú ako ďalšia obeť týchto barbarskich židonacistov- sionistov, v ich planoch Eretz Izraela!!! Sýria sa musí zbaviť " Ruskej ochrany" svojho okrpateneho územia, lebo Rusko je presiaknute tymito Popol-Nacistami , a stale dodava chazarov-nacist ov do kolónií Izraela! A Rus.Putin je v chazarskej " chazajke" s oklieštenymi právomocami! Syria by mala hľadať svoju obrannu pomoc inde ako u nedôverčivích Rusov!!! Pokiaľ sa Rusko nevyčisti od tychto chazarskích hôrd v Jiddis nárečí, Sýria bude o par rokov už v Eretz Yis'raeli!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře