Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Izrael a USA budou v novém společném cvičení simulovat útok na Írán

Cvičení, které se uskuteční tento týden, bude jedno z největších za poslední roky a bude zahrnovat lety na velké vzdálenosti, podobné těm, které by izraelští piloti mohli potřebovat k dosažení Íránu.

Izraelské letectvo a jednotky amerického Centrálního velení v Perském zálivu provedou rozsáhlé společné manévry zaměřené na simulaci útoku na íránská jaderná zařízení, uvedl v úterý deník The Jerusalem Post.

  • izrael-a-usa-budou-v-novem-spolecnem-cviceni-simulovat-utok-na-iran

Podle tohoto zdroje bude cvičení tento týden jedním z největších za poslední roky a bude zahrnovat lety na velké vzdálenosti, podobné těm, které by izraelští piloti mohli potřebovat k dosažení Íránu.

Tato zpráva se shoduje se zvýšenou válečnickou rétorikou "tel avivských" úřadů vůči Teheránu.

Ministr obrany Benny Gantz, který brzy opustí svůj úřad, i náčelník generálního štábu generál Aviv Kochavi již dříve potvrdili, že se cvičení uskuteční.

Teheránské úřady zase opakovaně potvrdily mírovou povahu svého jaderného programu a ujistily, že budou reagovat na jakýkoli nepřátelský útok.

Zdroj: https://espanol.almayadeen.net/news/politics/1652550/israel-y-eeuu-simular%C3%A1n-ataque-a-ir%C3%A1n-en-nuevo-ejercicio-con

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Vojtech 2022-12-03 13:02
https://cz24.news/sice-slepa-ale-priebeh-a-koniec-sucasnej-specialnej-operacie-vanga-videla/
Citovat
#1 nowak 2022-12-02 16:18
Ono stačí málo a i malou zápalkou jde zapálit velký stoh slámy! Amerika už potřebuje jako sůl nějakou ohromnou přírodní katastrofu, aby ten USA Ďábel dal pokoj! Ale našli si "dobrého" spojence, zrádce Ježíšova, těm ani Pilát nepomohl, když řekl, že na tom člověku žádné viny nenašel. No aby nebylo hůř od Středozemního moře, spíše jak z východu evropy.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře