Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Důvod války mezi Izraelem a Palestinou!

Konečná hra Izraele je mnohem zlověstnější než obnovení takzvané bezpečnosti! Izrael se chopil příležitosti naplnit sionistické územní ambice uprostřed válečné mlhy tím, že podnítil nejnovější vlnu katastrofálního vyvlastňování Palestinců.

  • duvod-valky-mezi-izraelem-a-palestinou

Generální tajemník OSN António Guterres byl nedávno Izraelem kritizován za to, že mluvil pravdu, když poznamenal, že útok Hamásu ze 7. října 2023 se neodehrál ve vakuu! Upozorňoval svět na dlouhou historii izraelských zločineckých provokací v Gaze, které jsou prováděny těžkou rukou!

Izrael nyní na Guterresovy zcela přiměřené a přesné poznámky reagoval tak zuřivě, protože by mohly být vykládány tak, že si to Izrael vzhledem ke svému závažnému a rozmanitému zneužívání obyvatelstva okupovaných palestinských území Gazy zaslouží!

Koneckonců, pokud by se Izrael mohl světu prezentovat jako nevinná oběť útoku ze 7. října - incidentu, který byl sám o sobě plný válečných zločinů -, mohl by legitimně doufat, že od svých patronů na Západě získá volnou ruku, neomezovanou autoritou OSN ani konvenční morálkou.

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/11/08/dovod-vojny-medzi-izraelom-a-palestinou/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2023-11-09 17:51
Po obratení Gaza-Auschwitzu na popol( ash) , o par rokov príde na radu Sýria a Jordánsko v pláne sionacistiv budovať Eretz Israel...A v 2.faze znova zmasakruju Palestincov,ak zostanú na Sinaji, ako aj Irak po Eufrat, a mozno aj celý Libanon...Takze zbohom Sýroa, Ruskí chazari ťa nechrania teraz pred sionistickými náletmi, a nebudú ani potom! Takže vykopni rusko-chazarské základne preč zo svojho územia, a pozvi celý Irán, a hlavne co najskôr nuklearne zbrane, inak si mŕtva hus v poli!!!!
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2023-11-08 13:02
Židia cez 200 rokov korumpovali celý Západ, a dnes vidime vysledky ich prace..Aj Fiala je ich služobnik a otrok...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře