Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Chiesa: Celý západní mainstream se účastní falzifikací kolem Aleppa

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Ve světě probíhají současně dvě války: skutečná v Sýrii a virtuální na stránkách médií, píše nezávislý publicista Giulietto Chiesa v komentáři pro Sputnik Italia. V souvislosti s prohrou západní koalice v Aleppu Merkelová a Hollande navrhli v Bruselu prodloužení protiruských sankcí, britský parlament ústy poslance-labouristy obvinil Rusko z hackerských útoků, které pomohly brexitu, a Obama si vyžádal posudek tajných služeb o manipulacích ruských hackerů s informačními systémy amerických stran.

Teď zpráva s cílem odpoutání pozornosti západního publika od vlastních problémů: obvinění Ruska z bombardování civilního obyvatelstva v Aleppu. Tady dosáhla orgie falzifikací nevídaného rozměru a celý západní mainstream médií popisuje poslední dni Aleppa jako apogeu krutosti syrské armády za podpory Ruska.

 

  • chiesa-cely-zapadni-mainstream-se-ucastni-falzifikaci-kolem-aleppa

Americký generál našel mínus v osvobození Aleppa Humanitární tragedie samozřejmě existuje. Ale média, hlavní protagonisté hybridní války, se tváří, že si nepamatují, kdo vytvořil tuto situaci a kdo se snaží ji prodlužovat. Jedinými zdroji informací, které využívají média k vymývání mozku stamiliónů televizních diváků, je „těžké dělostřelectvo" Anglosasů.

A není ani stopy po těch tiskových zprávách, televizních reportážích z ruských zdrojů a TV, které poskytují jiné informace a ukazují jiný obrázek. Rusové jsou samozřejmě také zaujatí a jejich média je třeba také hodnotit a prověřovat. Ale tady vůbec o žádnou prověrku nejde. Opačné názory jsou prostě ignorovány.

Za důvěryhodné jsou považovány pouze informace z opačného tábora. A to je absolutní válečná propaganda. Přitom o teroristických vrazích už nikdo nemluví. Ti jsou litováni a soucítí s nimi jak západní komentátoři, tak i veřejnost. Proto můžeme říci, že jsme svědky nejmodernější hybridní války: jakési směsi reálného bombardování (zachraňujícího se obyvatelstva) a virtuálního ostřelování (rozumu západní společnosti).   

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612164346904-mainstream-falzifikace-aleppo/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#4 danpoisel@seznam.cz 2016-12-18 22:16
Martin Rulf:
Ano, to je všude citovaná exilová opozice-gastarb eiter, písařka a kancelář 15 m2.

Denně na Britských listech asi tucet článků o zvěrstvech, Rusácích, nevyslyšeném pláči, Bílých přilbách, pocukrovaných dětech ...ve východním Aleppu. Protože celý dnešní Blízký východ je totiž zřejmě jen východní Aleppo. Mezi články nechybí zoufalá výzva šéfredaktora, že teď už jde do tuhého a pokud čtenáři nezaplatí, tak je demokracie v Pánu.
#3 danpoisel@seznam.cz 2016-12-18 14:15
Výlet do nedávné minulosti:
Když fašistické Německo zabralo české pohraničí, kdo utekl do vnitrozemí-Češi a kdo zůstal-Hitlerov i fanatici! Kdo může zůstat ve válkou zmítané části města, které drží fanatici? Proč neutekli do bezpečné části města, které drželi vládní jednotky dávno? Kdo jsou ti civilisti, kteří byli roky loajální odnoži Al-Kajdy a kteří posílají vzkazy, točí videa a nechávají se ochotně fotit západními novináři?
#2 danpoisel@seznam.cz 2016-12-18 13:44
Kdyby Západ neměl Rusko, musel by ho vyrobit. Nepřítel a strach musí bejt, vy kluci pitomí.
#1 Bus Bělojar 2016-12-18 13:08
Na tohle téma doporučuji V.V.Pjakina z 5.12. V Allepu uvízli Německý,Francou zský a Americký SPECNAZ,bojujíc í na straně IS.

Facebook komentáře